Jump to content



15 години "ПЛАНЕТА" ТВ


Препоръчани коментари

Не мога да повярвам,че има хора,които са против целият концерта да протече НА ЖИВО С БЕНД...

 

#дъно #ЧалгатаСиЗаслужаваБездарнитеПевици

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ми се вярва всички да пеят с бенда. Всяка година чуваме подобни закани и всяка година редовните плейбек певачки си бичат на записа. Най-много бенда да им свири някакви неща върху плейбека и това ще е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази година листата е яко редуцирана откъм пълнежи!

Така и трябва, но като нищо Трио Сопрано ще представят новата си песен .. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така и трябва, но като нищо Трио Сопрано ще представят новата си песен .. :D

 

Нека, аз нямам нищо против Трио Сопрано, нека да има.. впрочем на Глория ще бъде за първи път да пее в Арена... :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някакви изгледи да го предават на живо?

 

Само и единствено не одобрявам това, че за втора поредна година няма да го излъчат на живо концерта.. не знам, защо, но е тъпо! :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мога да повярвам,че има хора,които са против целият концерта да протече НА ЖИВО С БЕНД...

 

#дъно #ЧалгатаСиЗаслужаваБездарнитеПевици

 

Нямам думи и аз!

Тъпи деца, които са фенове на тъпи бездарни чалгарки, тва е! :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само и единствено не одобрявам това, че за втора поредна година няма да го излъчат на живо концерта.. не знам, защо, но е тъпо! :mf_surrender:

Заради интересите на някои изпълнители.. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само и единствено не одобрявам това, че за втора поредна година няма да го излъчат на живо концерта.. не знам, защо, но е тъпо! :mf_surrender:

Заради празната зала предполагам

Link to comment
Сподели в други сайтове

Заради празната зала предполагам

И НДК едва пълнеха но предаваха на живо. Според мен някой топ изпълнител е поставил условие концерните да не се излъчват на живо заради освиркванията. Комплексари в Пайнер има колкото искаш. Можем само да гадаем кой е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нямам думи и аз!

Тъпи деца, които са фенове на тъпи бездарни чалгарки, тва е! :gun_bandana:

 

Айде малко по-кротко. Аз не съм дете. И също смятам, че бенда разваля звученето на някои песни и се губи от еуфорията. По-напред в темата беше даден много уместен пример с "Калифорния". Според теб тая песен подходяща ли е да се изсвири от оркестър? Има песни, които е най-добре да си звучат с оригиналния саунд.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И НДК едва пълнеха но предаваха на живо. Според мен някои топ изпълнител е поставил условие концерните да не се излъчват на живо заради освиркванията. Комплексари в Пайнер има колкото искаш. Можем само да гадаем.

Е тая, която визираш, няма да я има. Защо няма да предават този път?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като зададох същия въпрос, всички казаха, че така се говорило.

Последно ще пее ли?

 

То проблемът е, че всеки говори, без да знае. :mf_surrender:

Иначе наистина ли си мислите, че концертите не се излъчват на живо, защото Цветелина я е страх да не я освиркват? :mf_surrender: :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

То проблемът е, че всеки говори, без да знае. :mf_surrender:

Иначе наистина ли си мислите, че концертите не се излъчват на живо, защото Цветелина я е страх да не я освиркват? :mf_surrender: :mf_surrender:

Мислим си, че Пайнер ги е страх да ни покажат празната зала и лайв записите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...