Jump to content



15 години "ПЛАНЕТА" ТВ


Препоръчани коментари

Аз съм с покани. Ще съм с компания.

И на мен ми предложиха, ама аз отказах щото бяха само 3 ... не върви да зарежа останалите 4 ма. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

И на мен ми предложиха, ама аз отказах щото бяха само 3 ... не върви да зарежа останалите 4 ма. :D

Те раздават на всеки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Те раздават на всеки.

Не на всеки. Има определена бройка за "най върлите фенове" , както се казва. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не на всеки. Има определена бройка за "най върлите фенове" , както се казва. :D

Аз не съм от тях, но се надявам Глория да се представи добре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никак не са им смотани сцените, добре са им. Нямаме нужда от западна сценография и най - вече от копиране, моля! Ние трябва да сме оригинални, а не копиета! И не сме Америка или Британия! :feminist_en: :mf_surrender: Тук е България! :mf_surrender:

 

И това го казва потребител предвид, че си е сложил helloween в подписа си?! България сме, не копирай чужди празници. Сложи си едни кукери в подписа!

 

Пайнер имат крещяща нужда да вкарат малко идеи в концертната си дейност. Било то за сценография, сценарии и пр.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Извинявай, ама и елхите и подаръците за Коледа не са българска идея. Кво лошо има да се популяризира празника Хелоуин? :mf_surrender:

 

"Пайнер" са си добре, няма нужда да слушат хлапета с още жълто по устата. :mf_surrender: От толкова слушане се закопаха сериозно. :mf_surrender:

 

И между другото - женско съм. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Kрис помислил че пише с Хари Потър. :3fdb8960598fa63e:

Направо с Дъмбълдор си мислех, че комуникирам.

 

Драги ми мъжки, женски и други сродни, обръщението "потребител" се използва и в мъжки и женски род. Да си знаете. :)

 

И е съвсем в реда на нещата хората да искат малко развитие и разнообразие в концертите, още повече, след като концертната дейсност на Пайнер се сви до един концерт годишно с публика, от която 30% поне с покани, да не е и повече...

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Пайнер" са си добре, няма нужда да слушат хлапета с още жълто по устата. :mf_surrender: От толкова слушане се закопаха сериозно. :mf_surrender:

Последно? Добре ли са или са се закопали?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вие сериозно ли се хвалите с тия покани. Ами то се губи всякакъв смисъл. Изобщо приемите са един вид нагласени.. Някакви групички ще си подкрепят и т.н....

 

Загубих всякакъв интерес да го гледам, че и да го мисля тоя концерт. Скалъпени простотиии...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вие сериозно ли се хвалите с тия покани. Ами то се губи всякакъв смисъл. Изобщо приемите са един вид нагласени.. Някакви групички ще си подкрепят и т.н....

 

Загубих всякакъв интерес да го гледам, че и да го мисля тоя концерт. Скалъпени простотиии...

 

За всеки един концерт има определен брой покани, които се дават на изпълнителите. Крум за един рожден ден в НДК беше раздал над 10, пък приемът му беше нулев, така, че не са определящи за приемите. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

За всеки един концерт има определен брой покани, които се дават на изпълнителите. Крум за един рожден ден в НДК беше раздал над 10, пък приемът му беше нулев, така, че не са определящи за приемите. :)

 

Да бе... аз сега се сещам, че имаш силен прием на един концерт.

 

И тука не говорим за 10 покани, а за хиляди. Сигурно над 5000 ще са с покани. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да бе... аз сега се сещам, че имаш силен прием на един концерт.

 

И тука не говорим за 10 покани, а за хиляди. Сигурно над 5000 ще са с покани. :mf_surrender:

Глупости .. :D :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Прав си 2-3к с покани и още толкова дето ще влязат без покани и без билет и 300 човека с редовни билети. :mf_surrender:

Баш 300 с купени билети няма да са. Само ние вече взехме 10 .. :D :D :D

А и повечето купуват в последния момент.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Баш 300 с купени билети няма да са. Само ние вече взехме 10 .. :D :D :D

А и повечето купуват в последния момент.

 

Да... вярвай си...при раздадени покани на върли фенове... кой ще си купи билет? Че те в НДК едвам събираха 2-3 хиляди...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Предлагам Галин и Фики да се впуснат в цяла София за 3 дни да раздадат някоя друга покана, така като афиши за концерта. :)

Е, то верно май набирането на публика за концертите на Пайнер вече се мултиплицира като предизборните кампании - с раздаването на брошури и купуването на гласове, хаха...

 

Важното е, че най-гнусните, Веско Фена и компания, Планетчо и компания, ще кълчат кълки най-отпред, после да се чудят монтажистите как да замазват положението. То нито публиката да снимаш, нито неадекватното поведение на повечето изпълнители, танцьори и музиканти на сцената.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да... вярвай си...при раздадени покани на върли фенове... кой ще си купи билет? Че те в НДК едвам събираха 2-3 хиляди...

Естествено, че винаги е било така. Миналата година даже на всички познати останаха покани, защото нямаше желаещи да ги ползват. Всеки изпълнител заявява определена бройка покани и му се дават.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...