Jump to content


Есенни проекти.


Препоръчани коментари

Отново е есен. Какъв есенен проект искате от изпълнителите на "Пайнер"?

 

Аз искам отново да запишат балади и да пуснат баладичен сборен албум. Искам красиви есенни видеоклипове като "Момичето" на Магапаса, "Две листа" и "Двама" на Райна, "Не си отивай" на Полина...... Искам клипове, заснети сред природата, романтични и в есенни цветове, с романтични текстове, нежна музика, с меланхолично настроение......

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма... мазето на Пайнер е резервирано и за есента. :D

:D :D :D

 

И на мен ми прави впечатлението на тоталната липса на балади тази година, дори миналата година има повече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:D :D :D

 

И на мен ми прави впечатлението на тоталната липса на балади тази година, дори миналата година има повече.

 

Тази година има балади- "Докато спра да дишам", "Огън в дъжда", "Човек, който носи разбито сърце", "Мъжка истина", "В друг живот", "В кого да се влюбя", "Ще остана".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази година има балади- "Докато спра да дишам", "Огън в дъжда", "Човек, който носи разбито сърце", "Мъжка истина", "В друг живот", "В кого да се влюбя", "Ще остана".
7 балади за 9 месеца :3fdb8960598fa63e: За всеки месец по една, последните 2 са пропуснали обаче :3fdb8960598fa63e:
Link to comment
Сподели в други сайтове

7 балади за 9 месеца :3fdb8960598fa63e: За всеки месец по една, последните 2 са пропуснали обаче :3fdb8960598fa63e:

 

Цветина - Обещай ми, новата на Антонина, новата на Глория, Славена - за палача

 

А и хита на Ема и Борко се слушаше основно тази година. Кво като излезе края на миналата

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази година има балади- "Докато спра да дишам", "Огън в дъжда", "Човек, който носи разбито сърце", "Мъжка истина", "В друг живот", "В кого да се влюбя", "Ще остана".

Страдам на Мара и Достатъчно на Димана също. На Теди Александрова Няма кой да ме спре да те обичам също, която излезе в края на миналата година. Тая година не можем да се оплачем от балади, особено след Обичай ме на Емилия и Борис последва една стабилна вълна от балади, слава богу лятото се спряха малко. Нелина беше казала, че има балада от Пашев, очаквам я с интерес.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И на мен! :ba:

Един път на 5 години. Ще чакаме ;д. Сега предстои Моето слабо място 4 вероятно. :1000 (29):

 

Що се отнася до баладите, има доста, но рядко докосващи и запомнящите се. Време е Преслава, Янева, Джена, Ивана, Галена да пуснат по една тежка балада.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Искам проекти - песни, клипове и компилации като през 2004 и 2005, най-силните песни през есента се пуснаха точно тогава.

Бих бил приятно изненадан ако има песни като "Заклевам те", "Обичам те", "Нямам право", "Финални думи" на Преслава, "Присъда" на Глория, "Не те обичам" на Мария, "Последна вечер" и "Боли" на Гергана, "Как предаде любовта" на Анелия, "Това ми е специалността" на Райна, "Има любов" на Камелия, "Хиляди сълзи" на Татяна, "Само мен обичай" на Есил Дюран, "В сряда се приготви" на Соня Немска и доста други. Това са едни от любимите ми есенни песни и клипове за период 2006-2005-2004, но смятам, че звучат актуално и до днес, а и самите клипове са на доста високо ниво на повечето песни, които съм изброил. Също много бих искал да видя и клип като "Сериен лъжец" на Вероника! Компилация като "Пайнер хит сезони - есен 2004-2005". Страхотни есенни албуми с хубави песни каквито се пуснаха в "Дяволско желание", "Всичко води към теб", "Както никой друг", "Любов по скалата на Рихтер" и "Осъдена душа". Това са все албуми, достатъчно силни, които са ги пускали през есента и от песен до песен може да се слуша, без да се прескача нищо. Повечето песни звучат много по-добре и дори достатъчно модерно и до днес.

Да не говорим, че имаше и доста неклипирани песни, които са в пъти по-добри от днешните, а те ги смятаха за пълнежи в албумите си. За пример ще дам само песни като "Лъган си и ти" на Преслава, "Като жива рана" на Камелия, "Измама" на Гергана и доста песни в албуми на Райна, Емилия, Анелия и др.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Време е Галена да пусне балада с супер як клип!

На Галена баладите не ми харесват, само "С кое право" и "Душата ми крещи" ми харесват, иначе другите - не. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Време е Галена да пусне балада с супер як клип!

И като знаем колко успешни са баладите и - напразни инвестиции искате да прави жената :mf_surrender:

 

Видяхме приема на Утешителната награда... Нито една популярна балада няма Галена... Стана популярна с Чупката...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

И като знаем колко успешни са баладите и - напразни инвестиции искате да прави жената :mf_surrender:

 

Видяхме приема на Утешителната награда... Нито една популярна балада няма Галена... Стана популярна с Чупката...

+1

Link to comment
Сподели в други сайтове

И като знаем колко успешни са баладите и - напразни инвестиции искате да прави жената :mf_surrender:

 

Видяхме приема на Утешителната награда... Нито една популярна балада няма Галена... Стана популярна с Чупката...

 

Аз би искал да чуя и видя такъв проект, не важно дали ще е хит или не.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...