Jump to content



VIP Brother 2016


Препоръчани коментари

Емануела е много проста, но със самочувствие. Рени е много проста, но се смущава и хората осъзнават грешките й. На едно ниво са. Само си пуснете момента, в който Глория зададе на Ема въпроса за женската еманципация и чуйте, че Глория попита едно, а Ема отговори съвсем друго - даже всъщност нищо не отговори, просто употреби няколко думички, за да покаже, че има представа какво значат. Малко в повече ми идва това прехласване по Емица, наистина мачкаше по едно време, но никога не е била едноличен лидер - тук непрекъснато я сравняваха с Алисия и даже мисля, че втората беше по-харесвана. И пак повтарям, много я харесвах до преди формата, но просто тъпи курви не понасям и няма как да я толерирам, защото й харесвам повечето песни.

Чуй как го беше задала, аз го направих сега заради поста ти, беше включила хиляда сложни думи. Аз дори не го изслушах докрая и именно това е простотия, защото Глория е научила няколко фрази наизуст и се прави на умна, а е откачалка. Умният човек говори простичко и разбираемо. Ако разбираш нещо го задай с прости думи, това беше комплексарщина, че Емата е в пъти по яка пичка от това плашило което водят за модел.

 

Интелекта идва от това да се съобразиш с човека отсреща (нали водите диалог) и да зададеш въпроса си по този начин, че да бъде разбран. Сложните думи не те правят умен, правят те позьор.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,1k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Чуй как го беше задала, аз го направих сега заради поста ти, беше включила хиляда сложни думи. Аз дори не го изслушах докрая и именно това е простотия, защото Глория е научила няколко фрази наизуст и се прави на умна, а не на откачалка. Умният човек говори простичко и разбираемо. Ако разбираш нещо го задай с прости думи, това беше комплексарщина, че Емата е в пъти по яка пичка от това плашило което водят за модел.

 

Интелекта идва от това да се съобразиш с човека отсреща (нали водите диалог) и да зададеш въпроса си по този начин, че да бъде разбран. Сложните думи не те правят умен, правят те позьор.

Тя съвсем нарочно го зададе така, за да обърка Емануела. Тя не искаше да разбере мнението й по въпроса, а да види как ще реагира. После си го каза съвсем директно.

Защо може Емица да им говори подигравателно по цял ден, а Глория не може един път да й зададе сложен въпрос супер шеговито? Стига с тия двойни стандарти, защото едната има по-хубав задник и пее чалга. :wacko:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя съвсем нарочно го зададе така, за да обърка Емануела. Тя не искаше да разбере мнението й по въпроса, а да види как ще реагира. После си го каза съвсем директно.

Защо може Емица да им говори подигравателно по цял ден, а Глория не може един път да й зададе сложен въпрос супер шеговито? Стига с тия двойни стандарти, защото едната има по-хубав задник и пее чалга. :wacko:

Ами не знам, не съм гледал тогава, ама е факт, че хората май не се кефиха на Глория, а на Емануела. И да, защото е по - хубава може да й бъде разрешено това :D Това също си има значение. Тая Глора е грозна мастия и истеричка, аз не бих я търпял около мен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тотално си компрометира мнението за мен, мерси.

Ти па от шега не разбираш ли ? Истината е, че мен ме дразнят такива изгъзици като тая на Глория и цялата компания Ути, Мути и т.н. Още повече, че не ги смятам за успели или ВИП. Емануела и Миглена Ангелова са ОК, Рени и тя, но тази Ирина до ден днешен не зная с какво е успешна... Глория и тази, била модел в чужбина WTF?!?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти па от шега не разбираш ли ? Истината е, че мен ме дразнят такива изгъзици като тая на Глория и цялата компания Ути, Мути и т.н. Още повече, че не ги смятам за успели или ВИП. Емануела и Миглена Ангелова са ОК, Рени и тя, но тази Ирина до ден днешен не зная с какво е успешна... Глория и тази, била модел в чужбина WTF?!?

Това колко са постигнали е важно само за това дали да ги изберат да влязат в къщата или не. После сами се проявяват. Все пак състезанието не е кой е най-известен или успешен.

И виж, че Рени я знаят, че е тъпа, но никой не я пита за Гетсби, камуфлаж и феминистите - защото знаят, че толкова си може, тя и не претендира за повече. Но Емица е нагла и с това става още по-проста. И не само като знания, но и като разсъждения - вижте й само поведението в разговора с Боби преди великото напиване - той й каза, че отстрани изглежда, все едно Емануела не може да преглътне факта, че Христо не я харесва, тя обаче каза, че Боби ревнува??? И никой не може да ме убеди, че тя напи Ицо, за да му "сваля маската" с идея, по-различна от това да докаже, че той я харесва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това колко са постигнали е важно само за това дали да ги изберат да влязат в къщата или не. После сами се проявяват. Все пак състезанието не е кой е най-известен или успешен.

И виж, че Рени я знаят, че е тъпа, но никой не я пита за Гетсби, камуфлаж и феминистите - защото знаят, че толкова си може, тя и не претендира за повече. Но Емица е нагла и с това става още по-проста. И не само като знания, но и като разсъждения - вижте й само поведението в разговора с Боби преди великото напиване - той й каза, че отстрани изглежда, все едно Емануела не може да преглътне факта, че Христо не я харесва, тя обаче каза, че Боби ревнува??? И никой не може да ме убеди, че тя напи Ицо, за да му "сваля маската" с идея, по-различна от това да докаже, че той я харесва.

Е тя си е курве, това не е нещо ново, сърби я да яхне кола. За нейно съжаление Христо е хомосексуалист и няма как да се случи каквото и да е. Не мога да я разбера обаче, що не си опраши Боби и да си е екстра. Колкото до всичко вив ВИП-а, всичко е сценарий. Те са получили тлъсти суми за всяко нещо.

 

Като стана въпрос за Христо, много ми падна в очите, все си мислех, че има нещо мъжко в него. Виждал съм го няколко пъти в обща компания и изглеждаше принципен, а той се оправдава като наебана тинейджърка пред татко си. Емануела едва ли не го била изнасилила, сигурно нали...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дам... и после си говорим, че нямало нужда да знаем въпроси от обща култура. На нищо не ни учили...

Това да искаш да знаеш нещо само ако ти носи някаква материална изгода е нещо страшно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Умряхме ли от кеф, когато Миглена отговори на всичките въпроси, а Ирина на нито един. :3fdb8960598fa63e:

 

Най-малкия ми проблем с Рени е, че е необразована. Тази жена въплъщава всички възможни човешки черти, които не понасям - супер нагаждачка, мени си мнението, старае се да бъде удобна с всички, лицемерна с фалшива и напъната усмивка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рени ми падна в очите - проста, нагла, скандална! Опитва се да подражава на Луна, ама резултът е мегазле. На Луна й отива да се прави на невменяема, ама на тая.. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рени ми падна в очите - проста, нагла, скандална! Опитва се да подражава на Луна, ама резултът е мегазле. На Луна й отива да се прави на невменяема, ама на тая.. :mf_surrender:

 

Че по какво подражава на Луна? Луна никой не може да я стигне, тя е себе си и от това печели, не й пука за мнението на другите, а и по отношение на история със сигурност е по-начетена от Рена!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

ДосПевски :roll1:

https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D1%82%...%81%D0%BA%D0%B8

Борислав е от Пазарджик, а там има къща-музей на Доспевски. После наистина обаче описа ДосТОевски. А и Доспевски е художник, но все пак съществува такава личност.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хахах, най-добрият начин да изложиш някого е като му зададеш няколко въпроса, свързани с историята на България, като естествено предварително уточниш, че са от материал за 4-5 клас. Всеки път една и съща пародия. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Миглена, Лили, Ути и Надя се справиха добре. Другите не ми се коментират.

 

А тая Рени по-тъпа няма как да стане. И как после как пее на интелектуалците и ги гледа жално за да я похвалят. Ужасно създание. По-добре беше като мълчеше, бахти противната.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...