Jump to content



VIP Brother 2016


Препоръчани коментари

Кака мисли ли за теб, а? :3fdb8960598fa63e:

Ужас. Да имаш огромно самочувствие и да си с безбожно нисък хонорар, и да мислиш как да обикаляш с Ути по сергиите. :mf_surrender:

Рени, Рени.... стягай се, защото разкошни песни като "Като птица", "Влюбих се опасно", "Сърце ревниво", "Ранена" и "Раздяла" се забравят все повече и повече, докато ти се чудиш как да оплюеш Емануела, Ивана, Малина или някоя друга колежка. Имиджът ти се срива тотално с това елементарно представяне, което показваш в къщата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,1k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Ужас. Да имаш огромно самочувствие и да си с безбожно нисък хонорар, и да мислиш как да обикаляш с Ути по сергиите. :mf_surrender:

Рени, Рени.... стягай се, защото разкошни песни като "Като птица", "Влюбих се опасно", "Сърце ревниво", "Ранена" и "Раздяла" се забравят все повече и повече, докато ти се чудиш как да оплюеш Емануела, Ивана, Малина или някоя друга колежка. Имиджът ти се срива тотално с това елементарно представяне, което показваш в къщата.

 

Чак пък... Ивана и Малина не са в много по-различно положение!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чак пък... Ивана и Малина не са в много по-различно положение!

 

Самият факт, че мачкат с приеми по концерти говори достатъчно. На 22ри ще видим ли Рени в Арена Армеец? Не! НО там ще видим Ивана, Малина И Емануела, на която Рени мнооооого завижда.

Да, убийствени песни имаше преди години, беше ми любимата певица, купувах всичките й албуми, но като човек, като поведение и манталитет никак не ми хареса.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рени е пълно зле.... тя е готова да послуша някакви хора, които нямат нищо общо с музика да й дават акъл за професия, с която тя се занимава около 20 години.

Побъркала се е. Вместо да се позасили малко в Сърбия, предавания, програми, дори участия. Тук да организира някакви концертчета, като Глория, убеден съм, че ще пълни читалищата - 5-10лв. билети какво му е. Става въпрос за напомпване на имиджа, а не за големи пари, защото тя в близко бъдеще няма да ги види.

Сега поне на Нова година ще се уреди някъде. Трудно е, когато си бил зависим от някой, а тя 5 години е от съпруга си, сега й е трудно...любовта е сляпа, подлъгала се е, ама сега да се стяга.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Супер нелепа история. Събрали се "интелектуалците" всичките срещу тримата - Борислав, Миглена и Емануела.. И трябвало да гласуват с мнозинство. Пародия.. Естествено, че онези ще набутат себе си в хубавите категории, а тримата в гадните. За какво го правят изобщо това?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Супер нелепа история. Събрали се "интелектуалците" всичките срещу тримата - Борислав, Миглена и Емануела.. И трябвало да гласуват с мнозинство. Пародия.. Естествено, че онези ще набутат себе си в хубавите категории, а тримата в гадните. За какво го правят изобщо това?

Ми като спечели Миглена, те с какво ще излязат от там? С "наградите" си. :whistling:

 

Рени - предадена от отбор "Поп-фолк" и от "Интелектуалците", тоест Рени се навря в кучи гъз. :girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

:))) :lol: Аз наистина попитах от интерес дали не е станало нещо ново. Не гледах последните 10 минути. Не се заяждам.

Нищо ново не е станало, само затвърждава чертите си. Сега... че тук й се радват/е - не знам на какво да го отдам. Признавам, опитвам се, но не ми се получава, не намирам сериозен довод. Дано да е това, че е забавен и интересен персонаж. Че ако е друго...

Боровинке, къде си да удариш едно рамо? :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нищо ново не е станало, само затвърждава чертите си. Сега... че тук й се радват/е - не знам на какво да го отдам. Признавам, опитвам се, но не ми се получава, не намирам сериозен довод. Дано да е това, че е забавен и интересен персонаж. Че ако е друго...

Боровинке, къде си да удариш едно рамо? :D

Ти на кого симпатизираш в тоя формат?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Самият факт, че мачкат с приеми по концерти говори достатъчно. На 22ри ще видим ли Рени в Арена Армеец? Не! НО там ще видим Ивана, Малина И Емануела, на която Рени мнооооого завижда.

Да, убийствени песни имаше преди години, беше ми любимата певица, купувах всичките й албуми, но като човек, като поведение и манталитет никак не ми хареса.

 

На Ивана едни мижави сборни концерти са й останали.

 

Рени ми се издигна в очите последната седмица. Преди това не ме кефеше хич, по-скоро безразлична даже ми беше, но Миглена преигра и омръзна, Емануела изпростя на макс и вече просто няма за кого да бъда... На общия фон Рена поне изглежда добродушна.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нищо ново не е станало, само затвърждава чертите си. Сега... че тук й се радват/е - не знам на какво да го отдам. Признавам, опитвам се, но не ми се получава, не намирам сериозен довод. Дано да е това, че е забавен и интересен персонаж. Че ако е друго...

Боровинке, къде си да удариш едно рамо? :D

Гледах я сега в изповедалнята и ме хвана яд, че не можа да се защити пред тези в студиото. Можеше да е много по-остроумна, но... шанс.

Иначе аз и симпатизирам от гледна точка на това, че тя наистина не играе в лицемерната игра на останалите. Да, тя също е лицемерна, но за други неща.

Не ходи да набива в главите на хората колко е успяла, колко е мила и добра и т.н.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако Миглена не беше в къщата и не даваше протекция на Емануела щяха съквартирантите да са я направили до момента на подметка, защото първо е проста като галош и второ собствената й защита опира до лични нападки и махленски случки, а не анализ на характери и на действия. Абсолютно дъно е, чудя ви се какво припадате по нея?
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...