Jump to content



VIP Brother 2016


Препоръчани коментари

  • Отговори 2,1k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Изключително ме дразни хейтът по чалгата от страна на Ути и Торнев, както и на Лара. Да се погледнат на какво приличат, първо. Второ, явно метълът не ги е научил, че за човек се съди по самия човек, а това е нещо елементарно. Ути не беше на това мнение, като канеше чалгарки в предаването си. Ей, пусто лицемерие.

В България етикетите "чалга", "гей" и разни други просто са такива зверски презразсъдъци, че... горко на тия, дето ги изповядват.

 

Абе, прави са, много са ни кухи чалгарките. Виж, че само тъпачки като Преслава и Емануела се навиват да участват - а те са най-голямото потвърждение на манталитета на чалгарката.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе, прави са, много са ни кухи чалгарките. Виж, че само тъпачки като Преслава и Емануела се навиват да участват - а те са най-голямото потвърждение на манталитета на чалгарката.
Че на Преслава кое и беше тъпото? А сега Емануела им спаси скучния сезон, нормално да не я харесват, а и е най-популярната вътре.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе, прави са, много са ни кухи чалгарките. Виж, че само тъпачки като Преслава и Емануела се навиват да участват - а те са най-голямото потвърждение на манталитета на чалгарката.

Прав си донякъде - Преслава беше във всеки кадър с цигарата, само клюките оправяше, а я изкараха ангелче. Но и тези псевдоинтелектуалци в този сезон не ги разбирам. Все чалгата им виновна. Ми ако вътре бяха имена като Глория, Нелина, Есил, пак щяха да плюят - колкото и да са различни и интелигентни от стереотипа на обичайната чалгарка.

Рени можеше да ги обори още от самото начало и да разбие митовете, ама... не се старае в тая посока. Много е посърнала след простотиите на мъжа си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория и Нелина в такъв тип среда ще бъдат същото каквото е и Рени в момента, за съжаление.

За Торнев и жена му знаех, че са снобари и не одобряват твърдо фолка. Не че те са от голямото Добро утро и културтрегери, де.

От широкоскроен уж човек като Ути обаче не го очаквах. За мен по-голяча чалга от Рени и Емануела са Деси Цонева, моделката и Жана.

Да не говорим за Явор. Толкова безперспективни и празни хора на едно място...

Link to comment
Сподели в други сайтове

:mf_surrender:

 

Ужас. Тая изобщо имам чувството, че не й пука, че баща й е починал.

 

Сега разбирам защо си криеше детето и не споменаваше за дъщеря си и че не съм виждала нейни снимки.1000%20(23).gifТя ми е връстничка. Баща и сигурно на небето място не може да си намери от срам. :thumbsdown_anim:

 

А после звездите ни дават децата си за пример! Чакам да видя сега Ивонка, на Анелия дъщерята, какво момиче ще излезе.

 

Доста от децата на известните не са това, което ги представят родителите им. Деси Цонева, Лора Караджова, за други засега не се сещам, тия са изтървани отдавна, още в яслата. Парите, възможностите и славата на родителите са ги разглезили. :mf_surrender: За дъщерята на Кичка четохх потресаващи неща. :blink: И тя ми е връстничка!

 

Дъщерите на Ивана и Глория засега се представят добре, да видим с подрастващите като Ивон как ще е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Майк Тайсън ви беше безинтересен и дори мислите, че хората няма да го познаят? Бога ми, не ви е виновна Емануела за това, че вие сте деградирали!

 

Че защо трябва да ни е интересен Майк Тайсън? С какво той може да бъде интригуващ за аудиторията? Може би само за тези, които се интересуват от бокс. Аз като име го знам, но не знаех как изглежда, просто защото не ме вълнува боксът. :) Онзи баскетболист, който вкараха в миналия или по-миналия брадър, не си спомням вече, по същия начин беше абсолютно безинтересен. Според мен трябва да канят хора, от които се вълнува по-голям процент от населението. Например актьори, певци - хора, които има с какво да грабнат.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ах, вие деградирали хора незнаещи как изглежда Майк Тайсън и вие също, на които ви е безинтересен. :)))

Лили беше много смешна как веднага му сложи чиния с една чушка и после си я придърпа... :lol:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че защо трябва да ни е интересен Майк Тайсън? С какво той може да бъде интригуващ за аудиторията? Може би само за тези, които се интересуват от бокс. Аз като име го знам, но не знаех как изглежда, просто защото не ме вълнува боксът. :) Онзи баскетболист, който вкараха в миналия или по-миналия брадър, не си спомням вече, по същия начин беше абсолютно безинтересен. Според мен трябва да канят хора, от които се вълнува по-голям процент от населението. Например актьори, певци - хора, които има с какво да грабнат.

Аз знам как изглежда многоооо преди да се чуе, че ще влиза. Просто вчера ми направи много добро впечатление, че всички му сервират манджа, а той искаше просто да се запознае с тях и да си говорят като приятели. Другото добро което видях в него е, че въпреки успехите си той се държа много земно и не се притесняваше дали ще се изложи... а нашите звЕзди едно лицемерие, един фалш само и само за да се харесат на хората и на другите в къщата. Това е. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Леле какви отрепки са събрали не е истина... Днес чух малко от номинациите в На кафе - баси тесногръдите и ограничени конска пац, дето са 'виповете'. Вместо да обиждат Емануела и Рени без да ги познават, да се видят те самите колко с лицемерни, злобни, комплексирани, подли, невъзпитани (да интригантстваш и да си вреш носа в чуждите работи не е проява на добро възпитание и обноски)... Пълен минус!

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория ме кефи, Ирина и Лара са отвратително дразнещи. Или всички ще ядат и пият, или никой няма да яде и пие. Алло, тази за коя се взе? Елементарница, лицемерка и злобарка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много е кекава тая Лили... просто не е за вярване.

Извинявайте, ама има жени на по 70-80 години, които по цял ден копаят, гледат животни, гледат внуци и правят още куп неща, колко пенсионерки работят като чистачки, продавачки и т.н.

Бахти изнежената лелка. Все едно са я гледали в дворец...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Горките... Та то те не могат да изиграят едно просто дунавско, тръгнали чужденеца да учат....

Много ми стана смешно колко интересно гледаха когато Тайсън разказва за България хахахбах а той им вика -Май не ги знаете тези неща :lol:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...