Jump to content



VIP Brother 2016


Препоръчани коментари

Нека после да спят по дюшеците на студа без вода, като са такива селски тарикатки. Злобата им ще им излезе през носа.

+1

 

Ама искам те всички да са в лудницата, а Емчето и Борката да са си във ВИП къщата. Да се изядат от яд. :Д

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,1k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Тъпачките Лара и Ирина ще провалят мисията, дано са най-прецакани в лудницата.

 

Трябваше да измислят точно такова наказание, за тези, дето най-много се бъркат и човъркат, че и разказват на другите и ги убеждават в своята правота и "откритие".

Даже трябва да ги пратят само двете в лудницата сега.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не знам защо въобще я продължават тази мисия при положение, че Лара директно си каза- "Мисия е!"... Емануела и Борислав сега ще се преструват, че правят джиджи-биджи, а на практика задачата им вече се провали заради досетливите-недосетливи съквартирантки... :unsure:

Между другото, чета доста позитивни коментари за Емануела. За момента се развива добре в предаването, въпреки прецаканата мисия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Трябваше да измислят точно такова наказание, за тези, дето най-много се бъркат и човъркат, че и разказват на другите и ги убеждават в своята правота и "откритие".

Даже трябва да ги пратят само двете в лудницата сега.

 

На мен не ми е ясно защо след като са разбрали, че е мисия, не си мълчат. Нали ако наистина е мисия и я разкрият, после ще стоят гладни. Нали са много умни....

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Дано да ги пратят в лудницата , не заслужават да стоят в тая къща ... :D :D

Бахти злобарките гадни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тези женички много злобни бе, а и не разбирам от къде тази омраза у всички към чалгата. Толкова са лицемерни, а накрая се оказва, че знаят и песните, и всички клюки. Да им пикая на злобата, много са зле. Особено пък някакви, дето нищо не са постигнали. Емануела има толкова златни хита и са пяти от хиляди хора, те горките не можеш да ги разпознаеш кои са изобщо, за какво се борят и защо се наричат ВИП. Дано отидат във въпросната лудница за цяла седмица като са толкова умни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Знаете ли, че може Миглена и Жана да бъдат спасени в Петък тъй като са с най-много лайкове, а Лили и Торнев да се борят за оставане със смс-си. Така е и по-логично, защото целия лайв в Петък се обезсмисля. Какво ще дават 2 часа?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може и да ги разделят на две групи - само едните да отидат в лудницата, другите да останат. Ако влиза Тайсън, надали ще го пратят на студа. Някой трябва да му прави компания.

 

Дано Ирина, Лара, Деса, Глория и Лили (ако остане) са в лудницата. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емануела ги попиля с влизането си. Такава злоба просто няма, а тя като се отпусне още 2-3 дни ще ги направи на гъз тея.

Глория милата толкова се вживяваше за голотата, а Емануела с едно изречение я заби в земята. Мачкай, Емануело! Тя ми е фаворит вече. Другите са ми прекалено плоски.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче Лили е много умна жена - хем се усети първа за мисията, хем не я обсъждаше много-много. Жалко, че се показва само в светлината на болежките и оплакванията си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чета коментарите в страницата на Брадъра и гледам, че Емануела трупа доста позитиви, а още повече негативи получава онази групичка от злобарки, пияници и клюкарки. Нямам търпение да ги вкарат в лудницата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая Ирина взима много да дразни. Навсякъде се меси. И Рени беше абсолютно права, ама оная пак да се изкара чиста.

Ирина на всяка манджа мерудия,тцтц. :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Почвам сега да го гледам. Иначе Алекс този път е ФЕНОМЕНАЛНА. Много почвам да я харесвам визуално, вече прилича на жена, не на момиченце.

 

Наркоманите как се надушват. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

И за какво Рена е била права? Ако тя беше на тяхно място и трябваше така или иначе да се каже нечие име? Толкова беше смешна да скача и да се обясява а после уж не и пукало. Ами да, Рена е най-безличната там. Ако не беше историята в началото покрай Нобел съвсем никой нямаше да разбере, че е вътре.

Много е проста, много...

Иначе подкрепям, че Ирина е лицемерна и досадна. Жана е все така противна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...