Jump to content



Online: Камелия - Минута живот


Препоръчани коментари

:1000 (10):

 

cfc6e7df06dab2b1.JPG

 

И егати описанието "ХИТЪТ НА ЛЯТО 2016! 🎵🎧 🎬 NEW HIT BY KAMELIA 👍"... Как пък го решиха, хаха :D

Както ВИЕ решихте, че последната денс боза на Гло е хит.. така и те ;) :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 239
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Както ВИЕ решихте, че последната денс боза на Гло е хит.. така и те ;) :mf_surrender:

 

Ние (както и да си го представяш кои сме), първо се огледахме, после ослушахме и като видяхме, че не идва отникъде пайнерски влак.... така преценихме. Интересно ми е вие (които и да си представяте, че сте), как и на каква база решихте, че ние (каквито и да сме), нямаме основание, за такова основателно предположение, след като от клипа и песента всичко е видно дори и за ученици в прогимнацията. Защото, това лято трудно всички ще се сетим, за нещо по-добро от "Минута живот" или грешим?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия и хората около нея тотално са изперкали, хит на лятото писала, ти у ред ли си ма? :sp_ike:

И да платиш на папата хит вече няма да видиш. Ходи пак дай едно интервю и кажи, че Преслава се е променила и може да направиш 1 милион гледания.

 

Песента всъщност не е толкова зле, но е жалък опит да излезе от калта, видеото е евтино, чета, че било най-доброто, с кое?

 

Десислава пусна най-силната песен за месеца. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, то на "преслин" фен как да вземе човек, да обяснява за видео и песни? Как такъв да коментира Камелия в тема за нейна песен? Съвсем нормално е подобен нискоинтелигентен субект, да си дрънка неговите си стандартни клиширани простотии, без въобще да е гледал видеото. Може би затова и пита кое му е доброто на клипа? - за да му разкажем ние, които сме го гледали. Защото, ако трябва да го гледа точно такъв, на подсъзнателно ниво ще е предателство към каузата "Преслава".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента на Кама мина и замина. До вчера говореше за колежките си, как са плащали за гледания, за реклама, не знам си какво, а сега тя прави същото, което плюеше до вчера. :mf_surrender:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента на Кама мина и замина. До вчера говореше за колежките си, как са плащали за гледания, за реклама, не знам си какво, а сега тя прави същото, което плюеше до вчера. :mf_surrender:

 

Разбира се, че Кама не плаща нищо, а като реален собственик на своя канал ползва екстрите на сайтовете, за видео споделяне. Пайнер не разрешава такива неща на своите изпълнители и понеже те са болни на тема трафици просто, защото няма как да си го мерят иначе, се налага да си плащат на външни "консултанти", като ....

 

http://authenticplays.com/

https://www.qqtube.com/

http://www.buyyoutubviews.com/

https://buyviews.co/

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не можеш да преживее, че Деса и колежките и вадят хитове, докато твоята си вкара голям автогол. Добре, че има една "Луда по тебе", че да я канят по съборите и панаирите из Северозападна България. :3fdb8960598fa63e: Голямо име, до вчера пеела в Пайнер, и какво става пее по съборите за 3 500 лева. Не е ли мъчно и трагично... пак бива от 2 500 лева, е направила на 3 500 лева и толкова и е достатъчно. Но пак не печели нищо.. :mf_surrender:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбира се, че Кама не плаща нищо, а като реален собственик на своя канал ползва екстрите на сайтовете, за видео споделяне. Пайнер не разрешава такива неща на своите изпълнители и понеже те са болни на тема трафици просто, защото няма как да си го мерят иначе, се налага да си плащат на външни "консултанти", като ....

 

http://authenticplays.com/

https://www.qqtube.com/

http://www.buyyoutubviews.com/

https://buyviews.co/

 

 

Да, никак не плаща нищо. :1000 (29): :1000 (29): Разликата с горните ти линкчета е, че като си плаща и не си гарантира гледания. САмо ако хората решат да цъкнат.

 

А по горната схема се пробва Ивана, ама видяхме каква тотал щета се получи с гледанията на "Кралете", как статистиките й замръзнаха и се стопяваха гледания.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, никак не плаща нищо. :1000 (29): :1000 (29): Разликата с горните ти линкчета е, че като си плаща и не си гарантира гледания. САмо ако хората решат да цъкнат.

 

А по горната схема се пробва Ивана, ама видяхме каква тотал щета се получи с гледанията на "Кралете", как статистиките й замръзнаха и се стопяваха гледания.

 

Меле, колко години ми обясняваш, че нямало как да се купува трафик, с графиките под клиповете всичко е нормално и как точно в Пайнер не купували? Ето ти 4 сайта - всичко е като на длан. Сещам се когато ви показах една фактура колко много ми се хилехте и как иронизирахте чичо Фокс. Ама оня сайт бе същия като тези. Само посредник с български офис, на подобни кретени им трябваше, за да си плащат с наши фактури тук и айде готово. Просто трябваше да мине достатъчно време, за да може онова, което тогава подсказах, да стане очевидна реалност днес. Милиони вече се купуват съвсем лесно, но мъката в тази тема за "Минута живот" е, че Камелия не го прави. Ах как искате поне един път да си закупи някое милионче, че да я сложите в кюпа с останалите така, както едно време когато Кама правеше фурор с Playboy я сложиха в кюпа с всички простакеси и недодялани мераклийки.

 

На Кама тази песен и е перфектна, но кариерата и не свършва с нея. Дразгите тук са, защото едно ново поколение чалгарчета не я бе виждало в такава светлина, не мислеха, че може да прави подобни песни и бяха напълно убедени, че този нов саунд не е за нея. И когато видяха клипа и всичко около него.... се притесниха, че техните фаворитки нито изглеждат така д`зверски като Камелия, нито могат да отиграят подобна песен по участия, като нея. А на фона на зациклянето като продукция в чалгата, някак е много дразнещо, за повечето фенчета, че подобна песен и лежи толкова добре на "чипровската". Шокирани са, затова са така импулсивни...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, но на Камелия зъбите са й по-жълти от по-рано. :whistling:

 

В тон с перхидрола 1000%20(6).gif

 

Сега я слушам за втори път, но не си пускам клипа от нейния канал, за да не ѝ трупам гледания 1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма как да се извадят тия фактури, ако говориш за онази за Фики, тя е фалшива. Кой нормален ще има такава фактура и ще я пусне да я гледат всички? Нито фирмата, нито самият той. Айде стига глупости. Хванал някой пейнта и написал трите му имена, това са глупости. Такава фактура, (дори и да има и да са купени гледанията) няма как да се покаже на всички ей така, никой не би се прецакал по този начин.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледам, че е снела рекламата в Гугъл Адуърдс. Не знам дали още върви във ФБ, но гледанията й спаднаха с поне 10к на ден. :whistling:

40 к е направила за последното денонощие .

А като се има в предвид , че и предрече съдбата на Добре дошла .. И за експерт в това не ставаш ..

Link to comment
Сподели в други сайтове

40 к е направила за последното денонощие .

А като се има в предвид , че и предрече съдбата на Добре дошла .. И за експерт в това не ставаш ..

 

Сашо, престани да лъжеш като ...

 

Покажи ми пост, в който съм написал подобно нещо.

 

Напротив, прогнозирах 10-20к на ден без реклами. Фактите са, че Кама направи за 206 122 views за точно 6 дни. Средно 34 хиляди на ден.

 

И сега се движи така. Гледам, че статистиките нещо са били отложени, щото вчера при мен бяха 229к или нещо от сорта.

 

Ама вас гледанията не ви вълнуват, нали така? :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма как да се извадят тия фактури, ако говориш за онази за Фики, тя е фалшива. Кой нормален ще има такава фактура и ще я пусне да я гледат всички? Нито фирмата, нито самият той. Айде стига глупости. Хванал някой пейнта и написал трите му имена, това са глупости. Такава фактура, (дори и да има и да са купени гледанията) няма как да се покаже на всички ей така, никой не би се прецакал по този начин.

 

Напротив, фактурата е на българска чалгарка, която преднамерено и доста аматьорски накисна Фикрет за същото, което е правила тя. Няма откъде да вземе подобна фактура, ако не е нейна. Освен това имаме интервю, на тази същата, която първа започна да си плаща за трафик. Тя е същата, която научи това от своя ментор Кости Йонита и тя научи нашите задръстени комплексари в България, как се създава изкуствен имидж, чрез платен трафик. Става въпрос, разбира се, за Андреа, която се похвали с милион на своя песен миналата година, като подчерта, че е постигнат без да си плаща..... и на следващия ден започна да праска по 100 000 на ден. Но все пак се пробва, да види как е без предварителен кеш. Нещата са ясни отдавна и не е нужно пак да ги повтаряме.

 

Знам, че е много приятно да са си изкарали трафиците сами, но това не е така. Именно поради този факт, цялата чалга популация скача така злостно на Камелия. Не си било тук, когато това започна по този начин, но всеки в Рамания ще ти каже, че е точно от интервюто от 2013 година, в което Камелия за пръв път открехна завесата, за този изкуствен имидж на чалгата. Тогава тя спомена, че ей такъв посредник, като този с фактурите е звънял на Цветин и е направил оферта за милионче в тубата, срещу 300$. От този момент и фенчетата на кифлите изригнах тук по скандален начин. Защото, при липсата на класации и отчетени продажби на музикални продукти пред НАП, за мерене на его, трафика в тубата остана почти единствен такъв. И когато Камелия ги прободе в сърцето с онова интервю, всичкото чалгар скочи на амбразурата, да я плюе и да брани имиджа на своите. Това е проблема, друг няма.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сашо, престани да лъжеш като ...

 

Покажи ми пост, в който съм написал подобно нещо.

 

Напротив, прогнозирах 10-20к на ден без реклами. Фактите са, че Кама направи за 206 122 views за точно 6 дни. Средно 34 хиляди на ден.

 

И сега се движи така. Гледам, че статистиките нещо са били отложени, щото вчера при мен бяха 229к или нещо от сорта.

 

Ама вас гледанията не ви вълнуват, нали така? :1000 (29):

Малко по напред в първите страници , предричаш провал . А не знам в коя тема се беше изцепил с това за Добре дошла , но съм сигурен .

Вчеера в 12 вечерта беше на 239 , сега 280 к ... Нали си по смятането

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рекламите в Youtube са и абсолютно платени, айде да не се правим на интересни. "Непотворим" я рекламираше в signal пък, цели банери.

 

А Андреа откъде ще има фактурата на Фикрет?! Тя е с неговите имена, получава си я на негов мейл адрес, тя какво общо има и как ще му пусне фактура, която не е нейна, откъде ще я има тя? Или Стораро му е казал "Давай сине, покажи на тия хора фактурите как ги мяташ". Фактурата е измислена от първия до последния си процент.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как смеете, след толкова милиони закупени срещу пари и след толкова реклама набутана, на пачите от Пайнер да дирите сметка, на Камелия? Как може да сте толкова дребнави, злобни и по детски побъркани, от някакъв мимолетен успех на Кама, постигнат без жокер от студиото? Всички тук знаете, че им строши главите с тази тупалка и затова така маниакално сте мъчите, да се хванете пораженчески, за някаква реклама, за която нямате едно шибано доказателство, че е платена, от мъка, че "чипровската" ви разстрои вестибуларният апарат? Поогледнали ли сте се отстрани, на какво сте заприличали в тази тема? За момент дори, четете ли си старите постове в тази тема, за да видите как ставате смешни, с всяка изминала страница дискусия? Какво мама му стара, се опитвате да докажете?

 

Че песента не става? Че клипа не става? Че Кама не става? Че всичкото накуп не става? Осъзнайте се беееееееееее, "Минута живот" е брутален хит....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да бе, не ви е стам, срама нямате, ужас! Такъв гигантски хит, такова нещо, не ви е срам, ужас, наплюхте хита!

Тя песен събори цял Пайнер и гадните им купени гледания, даже чух, че Димитров бил забелязан тази сутрин към 8:58 да ходи да подава документи за обяване на фалита и несъстоятелноста на Пайнер, този хит му преобърна живота, той никога не си беше представял , че лелката травестит ще му събори компанията, това е скандално!

Хари Янакаиев дори получил овулация като разбрал, сега какво ще прави без телевизия не знам...

Страшни времена настъпиха за Пайнер, Камелия извади песен!!!

 

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако бе просто нещо като "Добре дошла", вече да сте го забравили. :hahaha: Ама не е и не можете да и простите, че навря Пайнер в кучи гъз..... :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Осъзнайте се беееееееееее, "Минута живот" е брутален хит....

 

Фокси, брутални хитове няма от години, пък ти "Минута живот" определяш за такъв... или само дразниш сметачите на гледания? :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рекламите в Youtube са и абсолютно платени, айде да не се правим на интересни. "Непотворим" я рекламираше в signal пък, цели банери.

 

А Андреа откъде ще има фактурата на Фикрет?! Тя е с неговите имена, получава си я на негов мейл адрес, тя какво общо има и как ще му пусне фактура, която не е нейна, откъде ще я има тя? Или Стораро му е казал "Давай сине, покажи на тия хора фактурите как ги мяташ". Фактурата е измислена от първия до последния си процент.

 

тя фактурата изобщо не показваше

че е платена

 

Просто образец нищо повече

Всеки може да направи за 2 минути такъв

Link to comment
Сподели в други сайтове

Малко по напред в първите страници , предричаш провал . А не знам в коя тема се беше изцепил с това за Добре дошла , но съм сигурен .

Вчеера в 12 вечерта беше на 239 , сега 280 к ... Нали си по смятането

 

Не провал на гледанията

Просто съм написал че не вярвам да се наложи

 

А за Добре дошла няма как да съм ИЗЦЕПИЛ нищо

По-слаба не е песента от новата

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...