Jump to content



Поверително от -А.


Препоръчани коментари

Част 1 : Гледане на карти

 

Salvatore

 

Първоначално да заявя, че бляскаво бъдеще те очаква!

Има някакво пълно момче с тъмна коса, което ти мисли злото! Иска да ти открадне важен за теб човек с евтина манипулация!

Скоро ще си намериш гадже, което по ирония на съдбата ще учи същата специалност като теб.

Момиче ще се опита да ти направи любовна магия, но ще пиеш жълт кантарион с орехи и мед и повтаряш думите ''ти не ставаш, не те обичам'' 3 пъти в продължение на 7 дни!

Добра работа те очаква, но много завистливи личности! Всяка сутрин ще ходиш до църквата и веднъж в месеца ще посещаваш литургия.

Ще станеш певец, няма да имаш успех. На ниво Карлос ще си.

На 34 ще се роди първата ти рожба, която ще се казва Преслава.

Виждам късен брак около 39-тата ти година и второ дете след 40-тата.

На 43 ще влезеш в политиката и е напълно възможно да основеш нова партия.

Ако успееш да запазиш етиката си, е възможно да се кандидатираш за президент и да спечелиш изборите с 54,7% подкрепа.

Ще живееш до 94!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 593
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Кариерата ми е на първо място, и с малки, или с големи крачки, ще успея!

 

– Гери–Никол

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Част 2 : Разваляне на магия

 

-А.

 

Днес -А ми сподели, че от няколко дни усеща силно напрежение. Поговорихме си и стигнах до извода, че му е направена магия от човек, който му завижда. Насън видях цвят на косата - черен, очи - тъмни, друго не ми се яви. Сега ще се опитам да помогна на -А и на всички останали, които се сблъскат с подобен тип магия. Това е определено черна магия, доста силна и целта и е да отслаби самочувствието на съответния човек, той започва да изпада в депресия и да не вярва, че ще се справи с каквото и да било. Митев, съветвам те вземеш своя паспортна снимка и да я потопиш в смес от етерични масла и хининова вода. След което трябва да запалиш една червена свещ и да капнеш няколко капки восък в сместа от вода и масла. През това време трябва да повтаряш думите "Нека да се изчистя от целия негативизъм, нека бялата светлина влезе отново в дома ми". Докато капваш восъка, негативната енергия се прелива в него, а снимката ти е на дъното на купата, водата е бариера между теб (снимката) и магията (восъка). След като изпълниш ритуала, трябва да отидеш на самотно и необитавано място, за предпочитане гора, планина и т.н. След това повтаряш думите, които си казал по време на ритуала и изливаш сместа в дупка, изкопана близо до корен на старо дърво. Ще пречистиш себе си и дома си от магията и негативните мисли.

Link to comment
Сподели в други сайтове

След невероятните съвети на Putin как да изчистите магия, продължаваме с mimchyyy...


А: Колко гаджета си имала досега ? Какво обичаше да им правиш ?
М: Ами още нямам, но и това ще се промени! Не всеки мъж може да бъде с принцеса като мен! Аз съм кралица, не мога да бъда с всеки.
А: Кога плака за последно и защо ?
М: Когато ме болеше много силно ръката тези дни… Плаках и проклинах живота си! Днес вече съм добре.
А: Събличала ли си се гола на публично място защото из светските среди се коментира, че са те видели чисто гола в чалга клуб!
М: Ами това не е вярно, никога не бих паднала толкова ниско.. Само гола пред бъдещия ми избранник. ;)
А: Страваш и обичаш, жена си за това ?
М: Страдам и се моля, във този храм дойдох! Може би това е моето призвание – да стана монахиня! Мъж си нямам заради това.
А: Искаш ли да имаш деца? Колко ? Как ще ги кръстиш ?
М: Ами засега 2, не съм решила още, но дъщеря ми може да бъде Мими-Никол.
А: Разкажи някаква смешна случка която си преживяла.
М: В девети клас бяхме избягали целия клас от час по ФВС и класната тогава щеше да се побърка. Също така веднъж залях една съученичка с минерална вода защото ме нарече парцал. Аз извиках ‘’Внимавай да не те хвана за косата и ти да станеш парцала! Ще измета даскалото с теб!‘‘
А: С коя известна личност искаш да правиш секс ? А да духаш?
М: С Галин. Искам да задоволя орално Фики.
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Heartless най-накрая намери любовта.

След всеки тежък период идва и позитивното. Кралицата heartless която напоследък нямаше късмет в любовта бе забелязана от нашите папараци да излиза усмихната и доволна от хотел Хилтън ( София) заедно с един популярен бизнесмен – Х.С. – Двамата се качиха в неговото Бентли и отидоха на шопинг терапия. Направи ни впечатление, че мъжа се оказа голям джентълмен защото heartless няколко пъти поиска да плати покупките но той не позволи. Качиха се после в киното и ние ги последвахме. Там двамата седнаха на последите седалки. Ние седнахме два реда по-напред но това не ни попречи да чуем как ръката на heartless се мърдаше а Х.С. каза няколко пъти ‘’По-бавно, близко съм‘‘. Сигурно е бил близко до екстаза. Двамата се прибраха пак в Хотела. Няколко дни след това heartless бе забелязана с куфари. Двамата тръгнаха към неговата резиденция. Явно тя вече ще живее там. Честито на влюбените!
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

The Diva FIKLENA хоспитализиран!

 

Скандалния Фиклена бе хоспитализиран днес след като видя, че Преслава за пета поредна седмица е номер едно в един популярен сайт за музика! В психо-диспансера се чуваше: ´´Преслава, камион да те блъсне‘‘, ‘’Галена тече във вените ми‘‘ , ‘’Обичам Галена повече от родителите ми‘‘ и ‘’Заради Галена бих умрял‘‘... Лекарите останаха потресени. В момента е на силни успокойтелни и антидепересанти! Съвсем скоро се очаква да бъде изписан ако не изпадне пак в някоя истерия следващите няколко дни. Уви, на улицата имаше протест от хора (видяхме и CallyPressyfan) които недолостваха решението на лекарите. Според тях той трябва да се лекува дълъг период от време защото е нестабилен и непредсказуем с действията си.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

А като за финал ... Насладете се на края на интервюто с mimchyyy

А: С кои потребители би спала?

М: С който преценя за добре... Къде са силните мъже – нали жена родена съм ?

А: Интервюто става доста сексуално защото в hot**** писаха, че твой любовник споделил пред приятели, че си хищна хиена в леглото!

М: Хмм… Така излиза. Както пее една от любимките ми Адриана – Кой лъвицата с мърша заменя ?

А: Кои потребители са те разочаровали?

М: Няколко личности от този форум, но не искам да им споменавам имената. Няма да им играя в цирка!

А: Вярваш ли в Бог? Ходиш ли редовно на църква?

М: Да естествено.

А: Като за финал: Би ли станала поп-фолк певица ? Ще си като Яница или Глория и защо ?

М: Да, смесица и от двете! Кучка и секси като Яница, но гласовита и ледена кралица като Глория!

А: Благодаря за това интервю! Успех.

М: Благодаря! И на Вас лек ден!

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

The Diva FIKLENA хоспитализиран!

 

Скандалния Фиклена бе хоспитализиран днес след като видя, че Преслава за пета поредна седмица е номер едно в един популярен сайт за музика! В психо-диспансера се чуваше: ´´Преслава, камион да те блъсне‘‘, ‘’Галена тече във вените ми‘‘ , ‘’Обичам Галена повече от родителите ми‘‘ и ‘’Заради Галена бих умрял‘‘... Лекарите останаха потресени. В момента е на силни успокойтелни и антидепересанти! Съвсем скоро се очаква да бъде изписан ако не изпадне пак в някоя истерия следващите няколко дни. Уви, на улицата имаше протест от хора (видяхме и CallyPressyfan) които недолостваха решението на лекарите. Според тях той трябва да се лекува дълъг период от време защото е нестабилен и непредсказуем с действията си.

:1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1: :roll1: :roll1:

 

Много силен епизод! Интервюто беше впечатляващо, знаете как да накарате звездите да признаят най-съкровените си тайни. Мога да призная, че това момиче ми изглежда като достойна наследница на трона на Таня. След 2018 година ще помислим и за нейното лидерство.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...