Jump to content



Поверително от -А.


Препоръчани коментари

Arwity и Dinnev с разочароваща екскурзия.

Както ви споделихме в миналия брой. A&D заминаха на обща екскурзия в Радва тъй като е по-евтино. Деня прекараха на морето до отходния канал на безплатната зона, но интересното стана вечерта. Дълъг период от време не излизаха от хотеската стая - предполагаме, че е имало скандал – защото в 1:18 Arwity излезна от хотелската стая натокана и наперена, облечена в бяло защото к*р и се дояло, отпрашвайки към единствената дискотека там. Първоначално си мислите, какво е интересното на това ? Е, то сега следва. В 1:53 в дискотеката влезна тъй популярното футболистче което по ирония на съдбата също бе облечен в бяло. Тя търсеше неговото внимание, но той първоначално я игнорираше, но след 3-те уискита любовта пак пламна и двамата напуснаха дискотеката. Часа е 2:30 и вълкът (Анелия) виеше в дискотеката, но интересното е, че точно тогава двамата влезнаха в евтин мотел. Цената за нощувката беше 6 лв без ДДС. Какво е станало там, не искаме да задълбаваме, но в 3:43 тя напусна хотела, видимо водолна в откопчана риза и бяло по косата. Какво ще се случи с тази връзка го оставяваме в техните ръце.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 593
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Всичко хубаво има своя край. Насладете се на последните минути на предаването!

 

 

А: Много потребители редовно изпадат в някакви истерии и депресии. При теб случвало ли се е ? Ако да, как ги преодоляваш?

Р: В тийнейджърска възраст всеки изпада в такива ситуации, аз съм изключително спокоен човек и трудно ме изкарват извън релси. Много често споря, но не изпадам в нервни кризи.

А: Вече си част от екипа на ''Поверително от -А.'' и секцията свързана с магии, гледане на карти, негативна енергия и тн... Ти самия вярваш ли в тези неща ?

Р: Вярвам, но не подкрепям повечето неща, свързани с намеса в енергията и естествения ход на събитията. За мен е удоволствие да бъда част от екипа на "Поверително от -А.".

А: Искаш ли да имаш деца и би ли кръстил дъщеря ти Гери-Никол ?

Р: Не искам да имам деца, може би след години ще размисля, но като цяло смятам, че създаването на поколение се обезсмисля към днешна дата, хората трябва да мислят по-мащабно и да се борят за изкореняването на актуалните проблеми, всичко по реда си. Аз лично не мога да разбера хората, чиято основна цел в живота е отглеждането на дете. Не мислят изобщо за своето развитие и за социалните проблеми, а се връзват за парцала и печката до дълбоки старини.

А: Би ли участвал в Биг Брадър и как би се държал вътре ?

Р: Бих участвал, много харесвам идеята на този експеримент. Вътре бих се държал абсолютно естествено, без излишно лицемерие за пред камерите и без битовизми, някак си не си се представям да се карам с останалите за 2 кила ябълки и 500 грама сирене.

А: Определяш ли се като пиперлива личност ?

Р: Определям се като здраво стъпил на земята човек, който не се примирява с простотията, лицемерието и несправедливостта. Ако това ме прави пиперлив - значи съм такъв, не мога да запазя за себе си мнението си и когато нещо не е наред - хапя и не пускам.

А: Различно интервю, за което ти благодаря! Умните хора ще го оценят. Пожелай нещо на публиката на ''Поверително от -А''...

Р: Пожелавам им да бъдат естествени и да допринасят повече за изграждането на едно по-добро общество. Също така бих ги посъветвал винаги да правят това, което усещат като правилно и да не се съобразяват с обществените клишета, защото един ден ще съжаляват. Аз напуснах университет без изобщо да ме вълнува какво ще се говори за мен и днес мога да кажа, че постигнах това, което истински исках, не играх по свирката на останалите. Много благодаря за прекрасното интервю, приятна вечер на всички зрители!

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

КРАЙ

 

 

Надявам се, че сте се забавлявали с поредното издание на ''Поверително от -А''.

Ако има някой обиден или не иска да участва в това предаване - да ми пише на ЛС!

Лека вечер

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотно беше всичко, браво! С нетърпение очаквам следващото издание :Vishenka_05:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове



само ти с твоята доза,
ще ме вкараш в коловоза!
Очаквайте утре поредния епизод на ''Поверително от -А.''
Водещия и ко-водещия на ''Часа на маговете'' си взеха заслужена почивка, но успяха и да поработят!
Изненадите не спират!
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

ВАЖНА ИНФОРМАЦИЯ ПРЕДИ УТРЕШНИЯ БРОЙ!

ТОЗИ СЕЗОН ЩЕ БЪДАТ 7 ЕПИЗОДА!

В ЕДИН ОТ ЕПИЗОДИТЕ ГОСТИТЕ СА ДВАМА!

ИМА ВЕРОЯТНОСТ СКОРО ДА ЗАПОЧНЕ РУБРИКА ''ФЕШЪН ИКОНА''.

ОСТАВАТ 3 МОМИЧЕТА И 3 МОМЧЕТА!

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Добър вечер на всички зрители! За поредна седмица сме заедно! За поредна седмица ще преставим звездите на форума в различни и колоритни ситуации! Време е да започваме! Стааааааарт.
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Gogo на среща с Лана Дел Рей.

След като свърши ремонта на апартманета той реши, че точно Лана Дел Рей трябва да мине къщата с тамян докато пее ‘’Blue jeans’’. Той се обади на алтернативната изпълнителка и тя заяви, че срещу 300,000 лева ще го направи. Момчето мигом изтича до най-близката банка и изтегли кредит! Откриването на къщата събра целия град защото искаха да видят Лана, но той не позволи тя да напусне апартманета докато не го мине три пъти с тамян против уроки. Коментира се, че Лана изпаднала в истерия след като той предложил на девойката кюфтета със салата от зеле. Тя казала ‘’Какво е това? В тази къща да нямате животни, че им давате това да яде‘‘. Горкото момче с бързина направил едни спагети и тя останала доволна.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

-A. и Putin решиха да заложат на релакс след атаката.

Потребителите на 2015 и 2013 решиха да си вземат малка почивка след поредните провокации на потребителите спрямо тяхното поведение и облеклото на –А. Двамата решиха да обядват в един от най-скъпите хотели където със бански не те пускат – Hotel Marinela. Седнаха близо до пауните и поръчаха храната. След като –А. е на диета заложи на салата Цезар и кока-кола за която после съжали след като не е хубаво да се пие газирано по време на диета. Putin заложи на равиоли. Няма как да изпуснем факта, че двамата пак бяха заложили на невероятна визия! Putin беше в дълъг панталон, обувки и поло. –А. си пада по по-спортно елегантния стил и беше заложил на тениска от новата колекция на Converse, къси панталонки и невероятни Nike Air Max. Аксесоарите също не липсваха. И двамата бяха със слънчеви очила на RayBan разбира се. ;)
Двамата водеха разговори които не може да публикуваме тук защото може да изгубим работата си, но едно изречение на –А. ни направи впечатление – ´´Кажи на тея балъци, че благодарение на техните обиди рекламодателите ме търсят и обикалям света и си купувам маркови дрехи‘‘. След обяда двамата отидоха до магазина на Philipp Plein и се прибраха в апартамента където мигом прозвуча ‘’Леле, как те мразя‘‘ на Екстра Нина.
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Мимчу: Искам да правя секс с Галин и да задоволя орално Фики.

А: Привет Мимчууу96, сравнително нова си в този форум. Разкажи на народа малко повече за теб.
М: В момента уча „Публична администрация” в ЮЗУ Неофит Рилски- Благоевград. Догодина ще записвам в София или Фармация, или за Рентгенов лаборант. Знам английски, немски, френски, руски, испански, италиански и хърватски .
А: С кои потребители си в най-добри отношения?
М: Ferrero Rocher, Danger, SG, Slavi, lucas, pechenko, Fast, lakibebe, Winner, Arwity, Dinnev, heartless, Христина‘ , Чийзкейк, Cally-Pressyfan’, Елена‘, mitencetoy, Loka, foxy_vd, doketo123, Lelqtian, nenooo123, Сашо.
А: Няколко потребители коментираха, че Дейнджър те използва и си лесно манипулативна. Коментирай тези изказвания.
М: Това не е вярно. Аз имам глава на раменете си и решавам какво да правя в живота ми.
А: Доволна ли си от какво си постигнала досега в живота ? С какво се занимаваш ?
М: Да, и още как. Тази година бях на стаж като репеционистка в един хотел в Благоевград..
А: Какви мечти имаш?
М: Ами да завърша висшето си образование и да работя в местната болница МБАЛ Разлог. Няма да откажа и богат и красив мъж който да ми плаща екскурзиите по света!
А: Правила ли си секс? Кога беше за първи път ? Боля ли те ? Плака ли ?
М: Ами засега още не…. Но ми се иска. Искам да усетя пулса, да усетя как се разлива вътре в мен.
А: Значи не си виждала мъжки полов орган на живо?
М: Видях веднъж в градската баня в Разлог но бързо си затворих очите! Грях.
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

ЧАСЪТ НА МАГОВЕТЕ

 

Отново е време за "Часът на маговете". Тази седмица ще гледаме на карти на Salvatore и ще чистим магия на . Благодаря, че отново сте с нас!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...