Jump to content



Online: Нелина - Лято, слънце, море


Препоръчани коментари

  • Отговори 56
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Тъкмо си казвам една нормална песен и клип, без голотии и простотии, и хоп мангава тут! После ми кажете, че Пайнер не изпълняват някаква прикрита задача на циганизират страната.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доста неочаквана и приятна изненада от Нелина! Постарала се е, песента още от началото звучи свежо, като за море, клипът също е с такова настроение... 100% щеше да е тотален хит ако беше на Галена примерно, но кой знае, може и Нелина да разбие системата със силно попадение като това! Успех!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Една от най-големите ми любимки евър в чалгата нааай-после пусна песен в модерен ритъм. Припевът особено е страхотен, мелодичен и запеваем. Ето, че може лятна песен да звучи свежо, неангажиращо и хитово без цигании и простотии в музиката и текста. Жалко, че вероятно няма да се пусне песента в дискотеките...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Егати яката песен! И клипа е много свеж, браво! Биолчев, нали?

 

Някъде май беше казала, че е на Пашев. Интересно, че клипа е сниман на 1-ви и вече го монтираха и излъчиха, значи можело и бързо.

 

 

 

На мен лично мнооооооого ми харесва, определено е ниша в която може да се настани - ретро визия и хумористични, закачливи песни :Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много добра песен .

Биолчев е класа ! Винаги е правил брутални песни в различен стил и големи хитове .

Няколко певици в момента ще пускат песни от него ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотна е, грабна ме от първото слушане. Напомня на стария поп-фолк, забавен, с положително послание и лека мелодия.

Песента определено ще има публика - в лицето на слушателите 24+, а дали ще влезе в дискотеките не ме вълнува.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...