Jump to content



Online: Галин ft. Азис - На Египет Фараона


Препоръчани коментари

Режисьор на лентата е Людмил Иларионов – Люси, а автори на новото парче са: музика и аранжимент – Галин и Dexter, текст – Галин, Станислава Василева и Анастасия Мавродиева.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 121
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Мачка! "Готина кола" е супер слаба,но с този проект уцели десетката. Музиката,(не че е кой знае какво де) кефи,текста супер зарибява,видеото не е знай кой знае какво,ама става. Има хубави кадри,но според мен трябваше да снима в Пустинята някъде поне аз така си представях клипа де от самото заглавие. :D Вокалите на Азис са супер,само че Хабиби-то като фраза вече втръсна. Успех на Галчо да регистрира 350 000 гледания. АЛЕ ЛУЯ! :3fdb8960598fa63e:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента може да е комерсиална и текста безсмислен, но звученето е ново и ненормално яко. Сега като виждам , че Декстър е намесен, всичко става ясно. Момчето пише хитовете на Криско, Гери Никол, Ангел и Моисей, Павел и Венци Венц, Санта, Атанас Колев...

 

Галин ще постави 2 нови рекорда - за най гледана и най лайквана песен. Стана ми жал за Пей сърце. Дано се слуша поне още месец... Ама надали при наличието на хитовете на Прес и Галински

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ме впечатли от първоначално, но след 3-4 слушания ми хареса, най-вече заради готината и танцувална музика. Иначе текста леко куца според мен. Видеото иначе не е лошо, има някои много готини кадри.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нито "Готина кола" беше слаба както се опитвате да я изкарате тук, тази пък още по-малко. И на мен не са ми любимите песни, но Галин гърми в дискотеките повече от всякога. И уж му се подигравате на стойките и чупките, но момичетата примират. А и за разлика от Фики при него всичко е с мярка, дори простотията. На всичко отгоре за 1 година има толкова топ сингли + дуета с Деси Слава, да не говорим "Парата ако хвана" как за малко не стана песен на годината и щеше да е напълно заслужено. За какво пропадане говорим изобщо...

Само като следя гледанията и без да съм я чул в дискотеката тази песен ми е ясно, че ще е един от големите хитове на лятото.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Адски зарибява, побърквам се на рапирането му, тоя път ми влезе под кожата. Мисля, че ще ми е една от любимите песни след С мене да вървиш и Парата ако хвана. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента може да е комерсиална и текста безсмислен, но звученето е ново и ненормално яко. Сега като виждам , че Декстър е намесен, всичко става ясно. Момчето пише хитовете на Криско, Гери Никол, Ангел и Моисей, Павел и Венци Венц, Санта, Атанас Колев...

 

Галин ще постави 2 нови рекорда - за най гледана и най лайквана песен. Стана ми жал за Пей сърце. Дано се слуша поне още месец... Ама надали при наличието на хитовете на Прес и Галински

 

Нищо ново няма в звученето, още по-малко пък да е "ненормално" яко... Галин реве като драно магаре, както във всяка своя песен. Бийтът и всичко останало сме го слушали десетки пъти в други песни, както негови, така и на някакви от хип-хопа.

И да, текстът е МЕГА БЕЗСМИСЛЕН, просто се отчайвам от това, че толкова много хора се кефят на това нещо. Светът наистина не отива на добре. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нищо ново няма в звученето, още по-малко пък да е "ненормално" яко... Галин реве като драно магаре, както във всяка своя песен. Бийтът и всичко останало сме го слушали десетки пъти в други песни, както негови, така и на някакви от хип-хопа.

И да, текстът е МЕГА БЕЗСМИСЛЕН, просто се отчайвам от това, че толкова много хора се кефят на това нещо. Светът наистина не отива на добре. :mf_surrender:

В това нещо няма нищо обидно, за разлика от много от нещата, които слушаме масово, а текстовете на тези неща говорят за аморални личности, обидни квалификации и т.н. Не пее за боклуци, не пее за лашкане. Ощ по добре, че няма и смисъл - да не те натоварва. Те песните на Яница и Емануела като имат смисъл... Какво послание носят. Ще учат подрасващите шибалки как да станат любовници и държанки.

 

Казах го и другаде. Ако не гледате на това като на сериозна песен със смисъл, ами като на клубна бийт тупалка, ще видите повече отколкото в повечето проекти това лято...

Да, Декстър сме го слушали в рап туплаките, ама съчетан с рапирането на Галин (което не струва,но не е и магарешко дране като повечето чалгаджийки, вокалите на Азис, и попфолк отсвирите си става направо нов поджанр, който ще бъде и основен за копи/пейст от колегите му в следващата година...

 

 

Ето и на запад едно парче с уникален бийт и дръм енд бейс мотив, която първоначално не беше приета добре от хип хоп феновете, но след половин година стана образец за много други песни и световен мегахит:

 

 

Съгласнен съм , че няма качеството и стойностноо като музика, но такива проекти не се правят и с подобна цел. Такава музика се прави за потребителите на нощните клубове. Не се очаква на всички да се харесва, а да се слуша.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

И навремето в чалгата се правеха песни само за забавление, но в тях имаше чувство за хумор или някакво иронично социално послание.

Само виж колко скрит смисъл има в на пръв поглед чалгаджийското "Пирамиди, фараони и балъци за милиони", което малолетните фенчета никога не биха разбрали какво точно означава.

Съжалявам, но никой не може да ме убеди, че това нещо на Галин става за друго, освен за боклука. То не е само противно за слуха, а и самият Галин от супер обещаващ изпълнител се превърна в някакъв кифляк, който лично на мен ми носи супер лоша енергия с движенията, погледите и муцуните си.

И "Сен Тропе" на Азис няма никакъв смисъл, но той има уникален глас, а парчето е мега танцувално.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина няма нищо ново в музиката, но самото звучене кърти! Много си е гот, много почна да ме кефи. Текста колкото и да е банален и тъп е як, римите са добри, а да не говорим, че това се търси в едно тамцувално парче. Добри рими и як саунд, а това тук го има!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Зарибява! Простотия, непростотия - готов хит е.

Ако сте искали нещо по друго, да бяхте оценили песни като Един на брой и Ще остана.

Тази песен ще му свърши идеална работа за лятото.

:happyppl:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И навремето в чалгата се правеха песни само за забавление, но в тях имаше чувство за хумор или някакво иронично социално послание.

Само виж колко скрит смисъл има в на пръв поглед чалгаджийското "Пирамиди, фараони и балъци за милиони", което малолетните фенчета никога не биха разбрали какво точно означава.

Съжалявам, но никой не може да ме убеди, че това нещо на Галин става за друго, освен за боклука. То не е само противно за слуха, а и самият Галин от супер обещаващ изпълнител се превърна в някакъв кифляк, който лично на мен ми носи супер лоша енергия с движенията, погледите и муцуните си.

И "Сен Тропе" на Азис няма никакъв смисъл, но той има уникален глас, а парчето е мега танцувално.

 

Абсолютно прав си.

Интересно ми е откога чалга феновете тук заобичаха звученето на Декстър? Тази песен и онази на Наско доста си приличат, ама неговото парче почти никой тук не го хареса.

 

Няма нищо ново нито в песен, нито в клип, нито в цялостното представянето. Що си мисли, че като има мускули и вкара 3 намръщени погледа в камерата прави нещо? :mf_surrender: Типично селско мислене, сякаш пенсионера в ДМ им го налива с фуния в главите. Просто е изкуствен, роботизиран, с преправен глас. Кое да му слушаш?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тъпа е, Галин пее като робот и изтребва и малкото останали мозъчни клетки у чалгарите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И на мен малко ми тъпее. На първо слушане беше Уау, ама сега дори не ми е интересно да я пусна втори или трети път... Така беше и с Готина кола...

 

Време е Галин да предложи нещо наистина коренно различно, защото .... Става явното бозав... Както казаха по-горе - и аз виждах в него потенциал за нещо музкантско, различно, но уви - показва само че иска да бълва в тази измислена война срещу Рязания...

 

Последната му приятна песен беше с Деси Слава и вината е в голяма степен и нейна...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нищо ново няма в звученето, още по-малко пък да е "ненормално" яко... Галин реве като драно магаре, както във всяка своя песен. Бийтът и всичко останало сме го слушали десетки пъти в други песни, както негови, така и на някакви от хип-хопа.

И да, текстът е МЕГА БЕЗСМИСЛЕН, просто се отчайвам от това, че толкова много хора се кефят на това нещо. Светът наистина не отива на добре. :mf_surrender:

Мислех, че само аз не харесвам тази, чупеща рекорди песен... Ами, тотално безсмислена е. Само като се върна назад и се сетя какви бързи песни със съдържателни текстове ставаха хитове, а сега това тук се брои за ТОП...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Простотии за сезона в дискотеките, но далеч от ПЕСЕН или качествен проект! Галин много сериозно падна под робството на Фики и като видя, че не става с качествени парчета, скочи на простащини! От "Парата ако хвана" до тук, повече от тройка кебапчета не вижда! Няма ли да започнем да ги унижаваме вече след подобни бози...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...