Jump to content



Глория постигна пълно съгласие с Пайнер!


Препоръчани коментари

Глория: Мили приятели, постигнахме консенсус с Пайнер Мюзик по всички въпроси, които вълнуваха и двете страни! Очаквайте през юли нови изненади от мен по ТВ ПЛАНЕТА! Глория

 

:whistling: :whistling: :whistling:

 

 

 

ПП: Нещо което ви написах, че ще стане още преди месеци (а някой хора се кълняха, че Глория напуска на 100%), сега просто е официално! Глория не е глупава и знае последстеията! Честито на печелившите! :1000 (33):

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 68
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Радвам се щом наистина са се разбрали. Надявам се да прави все така хубави песни и дано по-често пуска нови проекти, защото ми липсва, все пак е една от най-любимите ми певици.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Предполагам, че си направил темата заради Фокси. :1000 (29):

 

Не ми пука за него, той е ясен. Нищо, че се кълнеше как Глория напусна.

 

 

Темата съм я направил, защото аз лично харесвам Глория, слушам старата й музика и се радвам, че няма да стане просто поредната отпаднала Екстра Нина, Рени, Мира или Камелия с решението си да угоди на ината си. Глория е в такъв момент, че такива радикални промени НЕ МОЖЕ да прави и няма да има никакъв успех, извън Пайнер. Това е най-доброто което можеше да стане. Глория и Пайнера не случайно толкова години са се задържали в тая сфера, не са от вчера и знаят какво правят.

И всички това на фона, когато Съни Мюзик вече въртят продукцията си по Планета, а ФЕН остана само с Алисия. Къде има място за Глория? Убеден съм и че развоя на Камелия след Пайнер е дал наклон да остане в Пайнер...Друго нещо е връщането на Деса..Глория е видяла, че няма смисъл и най-доброто е един нов договор и добри условия. Така и вълкът сит и агнето цяло.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм голям фен на Глория, но съм доволен, че остава там.

Глория без Пайнер не става, както и Пайнер без Глория.

За мен те са били и са си като дупе и гащи. Може да не зависят много един от друг, но просто са като две неразделни неща.

Очаквам новите й проекти с удоволствие, песен като "Прегърни ме" ще е много добре. Любимата ми нейна песен напоследък!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ми пука за него, той е ясен. Нищо, че се кълнеше как Глория напусна.

Темата съм я направил, защото аз лично харесвам Глория, слушам старата й музика и се радвам, че няма да стане просто поредната отпаднала Екстра Нина, Рени, Мира или Камелия с решението си да угоди на ината си. Глория е в такъв момент, че такива радикални промени НЕ МОЖЕ да прави и няма да има никакъв успех, извън Пайнер. Това е най-доброто което можеше да стане. Глория и Пайнера не случайно толкова години са се задържали в тая сфера, не са от вчера и знаят какво правят.

И всички това на фона, когато Съни Мюзик вече въртят продукцията си по Планета, а ФЕН остана само с Алисия. Къде има място за Глория? Убеден съм и че развоя на Камелия след Пайнер е дал наклон да остане в Пайнер...Друго нещо е връщането на Деса..Глория е видяла, че няма смисъл и най-доброто е един нов договор и добри условия. Така и вълкът сит и агнето цяло.

Аз само искам да допълня едно: когато реши да прави следващия си концерт, Пайнер да я подкрепят. Когато участва на сборен, да й дават достатъчно минути за микс и правото да пее каквото реши тя. Да не й се бъркат какви песни да записва, защото в крайна сметка музикален продуцент си е тя. И не на последно място - които награди са за нея оттук нататък, да са си за нея, а не за Мара или Пена, понеже тя е отишла на почивка февруари, а те са използвали случая да си платят или да тропат с крак на шефа, да заплашват със самоубийство и т.н. Да й подновяват права на старите песни, защото въпреки договора й това не е само нейно задължение.

И още, и още... Просто едно уважение. Пайнер клекнаха, защото се убедиха за пореден път, че Глория има най-важното - публика. Айде сега да видим. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз само искам да допълня едно: когато реши да прави следващия си концерт, Пайнер да я подкрепят. Когато участва на сборен, да й дават достатъчно минути за микс и правото да пее каквото реши тя. Да не й се бъркат какви песни да записва, защото в крайна сметка музикален продуцент си е тя. И не на последно място - които награди са за нея оттук нататък, да са си за нея, а не за Мара или Пена, понеже тя е отишла на почивка февруари, а те са използвали случая да си платят или да тропат с крак на шефа, да заплашват със самоубийство и т.н. Да й подновяват права на старите песни, защото въпреки договора й това не е само нейно задължение.

И още, и още... Просто едно уважение. Пайнер клекнаха, защото се убедиха за пореден път, че Глория има най-важното - публика. Айде сега да видим. :)

 

Така, само че има едно нещо което се нарича-договор/уговорка и т,н. Много зависи от това какво са се договорили. Пайнер няма как да помагат за концерт, клип и т.н, ако НЕ СА СЕ РАЗБРАЛИ ЗА НЕЩО ТАКОВА. Всеки си има индивидуален договор и уговорка и щом никой не е завел иск срещу Пайнер за неизпълнени уговорки, значи за това са се разбрали.

 

Не мисля, че някой се бърка в песните на Глория, при положение, че тя си кара все едни и също денсчета, по нейно усмотрение, решава си за концерти и т.н

 

Няма как ако един Галин има договор за 60% към Пайнер и финансиране на клипове от тяхна страна, да има равнопоставеност с Глория, която отчита 20% (примерно) и няма уговорка за финансиране на проекти, а само реклама, мениджмънт на участия, ротация, участия в концерти, заснема не на програми и т.н.

 

Разберете, че това е БИЗНЕС, не доброволчески отряд..Феновете на Глория примирете се най-накрая и спрете да плюете, промяна няма да има между Пайнер и Глория.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така, само че има едно нешо което се нарича-договир/уговорка и т,н. Много зависи от това какво са се договорили. Пайнер няма как да помагат за концерт, клип и т.н, ако НЕ СА СЕ РАЗБРАЛИ ЗА НЕЩО ТАКОВА. Всеки си има индивидуален договор и уговорка и щом никой не е завел иск срещу Пайнер за неизпълнени уговорки, значи за това са се разбрали.

 

Не мисля, че някой за бърка в песните на Глория, при положение, че тя си кара все едни и също денсчета, по нейно усмотрение, решава си за концерти и т.н

 

Няма как ако един Галин има договор за 60% към Пайнер и финансиране на клипове от тяхна страна, да има равнопоставеност с Глория, която отчита 20% (примерно) и няма уговорка за финансиране на проекти, а само реклама, мениджмънт на участия, ротация, участия в концерти, заснема не на програми и т.н.

 

Разберете, че това е БИЗНЕС, не доброволчески отряд..Феновете на Глория примирете се най-накрая и спрете да плюете, промяна няма да има между Пайнер и Глория.

Ама все пак не сме чели договорите и не знаем клаузи, анекси и т.н.

Факт ли е, че Пайнера обеща подкрепа за концерта на Глория - факт е. Спаза ли си думата - не. Дори букет не й попаде представител на фирмата/телевизията, а цяла вечер букетите от фенове на секваха. Не съм присъстнал на друг такъв концерт с толкова букети. После бусът не е могъл да ги побере. Тя затова си прекъсваше и пеенето - да обърне внимание на всеки. Не може Пайнер да не са се подразнили от факта, че това Глория го постига САМА, на инат и то. И само не казвай, че фирмата е предоставила техниката, защото това е капка в морето от финансирането на целия концерт.

Колкото пари Глория е наляла в самото начало и колкото морален принос има, толкова не могат да й се наплатят Пайнер за цял живот. И старите, и новите й албуми продължават да се търсят все така, колкото и да е замрял тоя бизнес и да сме в дигиталната ера, както казваш.

Но хайде, няма да разчитаме на сантименти. Ще поживеем, ще видим как ще се развят нещата.

 

Мара има ли принос за фирмата? Но й дадоха Албум, щото така пожела. И напук на Глория, която си заслужаваше наградата. Така че е не само до договор, проценти и бизнес.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как разбра, че Глория не е получила подкрепа на концерта от Пайнер или, че тя се е оплакала от нещо? Аз такова не съм чел и да е имало.

Това с което съм останал с впечатление е, че често пускат концертите на Глория по Планета, качили са ги в канала, издадени са на ДВД, не знам какво друго може да се очаква. Концерта беше успешен, залата пълна, всичко е точно и не знам къде трябва да се търсят "грешки??! Не виждам такива нито в Глория, нито в Пайнер, по отношение на концерта.

 

Колкото до лансиране, не очаквайте Глория да влезе в ТОП 5, дори самата не го не иска. Просто нейното време за такива неща е минало.Важното е, че тя си има публиката, старите хитове, гласа, концертната сцена и може да си крета много години още по тоя начин. Няма какво повече да направи Пайнер, ако тя не желание. Много отдавна продуцента не е единствен фактор за успех, така беше едно време, сега е друго. Въпреки, че за Деси Слава фирмата доста се погрижи последните 1-2 години.

 

За мен положението на Глория е момента е идеално. Добри отношения с продуцента, поле за изява, стари хитове, добра слава, фенове.

И едно нещо й признавам: за толкова години не се забърка в НИТО ЕДИН ПР, секс скандал, обиди към колеги, плюене, интриги и т.н Видяхме, че с това не се успява и тея, които залагаха на това вече са елиминирани.

Link to comment
Сподели в други сайтове

INP, защо извърташ нещата така, че Глория да е клекналата?

След като е точно обратното.

 

 

Истината е, че и двете страни клекнаха. Ако Глория напусне, първо това е страшен удар за нея, защото без Пайнер няма как, това е ясно. От друга страна това е удар и по Пайнер, защото тя им е нещо като емблема от едно време и яко удря по имиджа. Така, че и двете страни са клекнаха в името на общия интерес. И това е правилно.

 

Финансовите загуби от напускане на Глория са почти никакви, но удрят по имиджа на компанията, която е важно. При Глория пък има хем финансови, хем такива по имиджа. И ако Пайнера може да запълни липсата на Андреа/Камелия с Емануела примерно, то няма как да намери заместител на Глория.Нито Глория ще намери медия, която да я рекламира и върти.. В крайна сметка всички "клякат".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Браво, супер, много се радвам. Все пак Глория е първата певица в Пайнер и е направила компанията това, което е. На Глория мястото ѝ е именно в Пайнер.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Истината е, че и двете страни клекнаха. Ако Глория напусне, първо това е страшен удар за нея, защото без Пайнер няма как, това е ясно. От друга страна това е удар и по Пайнер, защото тя им е нещо като емблема от едно време и яко удря по имиджа. Така, че и двете страни са клекнаха в името на общия интерес. И това е правилно.

 

Финансовите загуби от напускане на Глория са почти никакви, но удрят по имиджа на компанията, която е важно. При Глория пък има хем финансови, хем такива по имиджа. И ако Пайнера може да запълни липсата на Андреа/Камелия с Емануела примерно, то няма как да намери заместител на Глория.Нито Глория ще намери медия, която да я рекламира и върти.. В крайна сметка всички "клякат".

Глория беше на прага да напусне и явно си е правила сметките добре, щом е имало дори и капка колебание дали да остане там или не.

Тя канал си направи, плакати си печата, намери си хора да й правят постери, календари, картички, клипове за участия, телефон си е публикувала за връзка за участия. Кажи-речи си е самостоятелна, а реклама освен на албум или предстоящ концерт от Планета друго свързано с нея не въртят. Но и това е лесно вече - имаш милион радиа и още толкова телевизии - плащаш им и те завъртат. Кое няма как без Пайнер?

 

Точно той е клекнал и той кляка всеки път пред нея, когато тя пусне песен тип "Ако счупят всяка нота" или ако рече да направи концерт.

Клекнал й е почти от 94-та насам, кляка й и с лишаването от награди, щото видиш ли Мария има по-голяма нужда от награда за албум - да се чудиш как я гледа в очите после след подобни лайна, които й сервира.

Не смятам, че си прав за медиите и за доводите ти колко зле ще бъде Глория без Пайнер.

Все тая е общо взето, няма какво да се спори, да видим какви реверанси ще направи онзи в Димитровград и после ще говорим.

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

 

Точно той е клекнал и той кляка всеки път пред нея, когато тя пусне песен тип "Ако счупят всяка нота" или ако рече да направи концерт.

Клекнал й е почти от 94-та насам, кляка й и с лишаването от награди, щото видиш ли Мария има по-голяма нужда от награда за албум - да се чудиш как я гледа в очите после след подобни лайна, които й сервира.

Не смятам, че си прав за медиите и за доводите ти колко зле ще бъде Глория без Пайнер.

Все тая е общо взето, няма какво да се спори, да видим какви реверанси ще направи онзи в Димитровград и после ще говорим.

 

Стига с тия награди, това е толкова изтъркано, че няма накъде. Никой не помни тия награди и нямат стойност. Освен ПЕВИЦА и ПЕВЕЦ на годината.

Къде са тия милион радиа и телевизии, които цитираш? Дори Съни вече въртят продукцията си по Планета. Как си представяш Глория по ФЕН ТВ?

И не телевизиите вече са нищо, в сравнение с мащабния канал, които има Пайнер в ютуб. Това е най-мощния инструмент за реклама и Глория как сега прави малко гледания с техния канал, не си представям какво би било ако има свои. Може би, дори ще бие рекордите на Чипровската за най-малко гледания.

Стига сте подценявали , видяхме че никой не успя без силен продуцент и всичко са само думи в пространството. След като Глория казва, че всичко е наред, какво се измисляте? Аз не съм чул да плюе по Пайнер и да мрънка. Много леки неща е казвала. Радвайте се и толкова.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Случаят е такъв, че Глория е казала това, това и това, още преди няколко месеца. За нито едно от нещата които е искала не е отстъпвала до последно. И резултата е налице. Пайнера клекна пред Глория...както пишат всички клюкарски издания от месеци насам.

Само ще ви кажа, че по медиите в нета пишат че Глото ще получава по 1 безплатен клип от Пайнера всяка година. Е няма да е само по един(дали и песен плюс клип не разбрах точно). И бюджета няма да е малък. Всички песни и клипове са собственост на Глория - няма Пайнер, няма Лайнер. За ротация няма да се плаща.А договора - договора си остава същият с малко повече привилегии.

Радвам се, че така станаха нещата. Дано Пайнер удържат на думата си, защото в новия договор никой няма да ги чака да изтече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Както казах и в другата тема- много се радвам на тази новина. Глория е едно от най-големите имена и заслужава най-добрите условия на най-доброто място. А за момента нещата са такива, че само Пайнер може да й даде това. Извън него не я виждах много-много, навярно щеше да прави по някой и друг концерт и албум отвреме-навреме, но нямаше да е същото. Доволен съм, че вече няма да се налага да си я представям по ФЕН ТВ... :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

А дали пък не се заформя и едно турне Планета Прима 2016 със спонсор Мтел, което да е наклонило везната и да вземат Галина... :whistling:
Вече да се е разбрало, ако плануваха турне.
Link to comment
Сподели в други сайтове

От къде пък толкова захапахте идеята за турне с Мтел?

Иначе относно отношенията Пайнер-Глория ми е все тая.

Жената последно време си подготвя всичко сама. Нито има ротация, нито концерти с Пайнер.. Но хубаво де. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пайнера го закъсва все повече и ще клекне и на още певици. Дано те да му вдигнат нивото, че положението откъм качество е трагично.

Не вярвам да прецакат Глория, ще стане патаклама, ако това се случи. :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...