Jump to content



Online: Фики - Въртолет


Препоръчани коментари

Много добро е всичко. Песента е хитова и е кючек толкова, колкото трябва да бъде, без да става излишно мазна. Клипът няма забележка. Няма как да не се забележи, че последните 3-4 песни и клипа на Галин са много по-ниско качество от "Вертолет".

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 83
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Осъзнайте се-това е МЕГАХИТ.

 

Най-после забавна музика, за след 2. Клипът е добре. Текстът в припевите-също.

 

 

 

 

В поп-фолка истината в момента са Фики и Теда (+Азис). Точка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всички, които плюете в дискотеките ще въртите яко гюбеци на песента. Хит! Прилича на 1000 други песни, но пак си е яка. Както приемате еднаквите песни от Оцко толкова години и това ще приемете. Клипа не е нещо особено, но е хубав. На мен си ми харесва и ще я слушам. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много може да се изпише за Фики и този му проект, но ЛОШО

 

Иначе Мангава ту ви беше големия проблем. Слушайте тва - заслужавате си го. Най лошото е, че и ние себе уважаващите, ще го чуваме отвсякъде, ще ви гледаме как се кълчотите на тва по чалготеките, а после ще ви четем лицемерните коментари каква цигания било... За 2 часа - 25 000 гледания и 2 300 лайка и 500 коментара. Ама не искали мангава тут... Искате си баш мангаЛа туК

 

След слабите стартове на циганиите на Дженита и Тединка си помислих, че българина започва да гради вкус и да има претенции към това, което допуска до ухото си. Е, днес тази малка надежда умря. А най-тъпото е, че като гледам как амбициозно стартира, това ще е новия етикет на чалгата и хляб за хейтърите.

Обидно е да ви харесва. Не говори добре за възпитанието и културата ви. Да беше нещо нечувано, да отбележим поне новаторски дух, ама с това Азис не ни ли мъчи 2 години подред...

 

Фики и Галин за мен са едно разочарование. С какви песни изградиха имената си, а какво ни предлагат вече наложени... Такива песни ги пеят онези, които искат да се забележат и да пробият, а не от наложени имена. Азис като го прави , беше глътка свеж въздух. При Фики е амбиция за хит по лесния път.

 

При Бум беше забавно, при Джале беше допустимо, тук вече нивото и в мазата да го търсиш - няма го намериш.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

За този жанр това си е мегахит. Звучи мега яко и хората посещаващи тези заведения ще се кефят на макс на песента. Аз лично не бих я слушал, но ще е 100% МЕГАХИТ.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако желанието му е да има хит го е постигнал но не знам какви фенове иска да има това момче.

В началото пускаше брутални песни! Не те беше срам да си ги пуснеш или качиш в телефона..

Къде отидоха проекти като ''Стига'', ''Горе-долу'' и ''Беше обич''.

Миналата година 100 песни никаква концепция и тъпи текстове.

Това сега кво е ? Все едно не е излезнало. Тази песен не става за домашна употреба.

Дано най-накрая се осъзнае и почне да прави песни като в началото на кариерата - любовни и чист попфолк.

С ''Ветролета'' печели фенове само в Столипиново.

Разочарован съм.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Музиката от начало е яка, после става малко досадна. Изпяването е много добро, всъщност само "Зарад тебе вдигам вертолета", което трябва да е силата на песента, я е изпял малко плоско. Клипа е добър.

 

Като цяло една идея под ултра зарибяващата цигания "Бум".

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Брутална гнусотия! Без Оцко и Кости веднага си проличава този как за нищо не става. Абсолютна боза, правена за плиткоумни същества, каквито очевидно има доста. Певеца на годината се насра. Пожелавам тотален неуспех на песента, но в България е пълно с прости хора, така че ще е мегахит!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Осъзнайте се-това е МЕГАХИТ.

 

Най-после забавна музика, за след 2. Клипът е добре. Текстът в припевите-също.

В поп-фолка истината в момента са Фики и Теда (+Азис). Точка.

Любимият ми отговор за отрицателни коментари относно някоя помия - "Осъзнайте се, това е/ще стане хит. (т.е. сте длъжни да го харесвате)" :1000 (10): Вярно само хитове са ви в главата, а не дали реално е хубава една песен и дали ви допада на вас лично. :mf_surrender: Поне позволете на хората да имат собствено мнение!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Любимият ми отговор за отрицателни коментари относно някоя помия - "Осъзнайте се, това е/ще стане хит. (т.е. сте длъжни да го харесвате)" :1000 (10): Вярно само хитове са ви в главата, а не дали реално е хубава една песен и дали ви допада на вас лично. :mf_surrender: Поне позволете на хората да имат собствено мнение!

Абсолютно, все едно сме длъжни всички да я харесваме :mf_surrender: Това, че щяла да стане мегахит в дискотеките и циганските махали изобщо не ме интересува, това не я прави по-малко гнусна и негодна за домашна употреба. В края на краищата не си въртя гъза по цяла нощ в дискотеката и на другия ден да се обяснявам колко противна е тази музика, аз наистина слушам чалга и искам да я слушам както вкъщи, така и като се забавлявам навън.Просто не става да си я пуснеш през деня в нормално състояние и това е, ако ще и 50 милиона да натрупа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...