Jump to content



Ивана: В последните години няма хитове, които да останат във времето


Създават ли се днес хитове, които да останат във времето?  

94 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Я сега сложете Хабиби и В твоите очи до Мой ангеле и Две очи разплакани.....е ?

 

Недей пита, че сега ще тръгнат да ти обясняват колко по-големи хитове са първите две песни. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Я сега сложете Хабиби и В твоите очи до Мой ангеле и Две очи разплакани.....е ?

 

Недей така с тоягата по главата, че има раними душици в тези среди. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Я сега сложете Хабиби и В твоите очи до Мой ангеле и Две очи разплакани.....е ?

Прекалено рано е да ги слагаме сега. След 10 години ще си проличи.

849bfacb1ce05353.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз наскоро чух тая песен, " Ти не си виновна, че си леко злобна, прости ти липсват мъжеее..." :whistling:

Има голям потенциал за хит..

 

ПП ХАХАХА ТО БИЛО ПЕСЕН НА ЮНОНА!! ХАХАХАХ СЛУШАМ Я В КОЛАТА мисля, че на Ивана толкова време хаха...току що пуснах клипа, когато пишех поста..

Link to comment
Сподели в други сайтове

39:10 - и такива моменти липсват. Това са истински фен клубове, а не днешните с по 4-5 човека и без никаква емоция!

 

Не е ли чудесно, че вече няма чак такива лумпени, които да тичат навсякъде след певачките. Бих казал, че промяната е за добро. Консумацията на тази музика е до ниво, което не прекрачва границата на здравословното

 

Колкото до Ивана, тя е стара, изморена, със старите си разбирания. Минало ѝ е времето, нормално е. Всеки нейн напън за музика се оказва провал и скука. Логичен избор е да си пее по кръчмите, защото това го прави най-добре. Път на младите и иновативните, това е...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Истинските хитове се създаваха навремето-преди 10,15,20 години и никой не може да ме убеди в обратното. След 10 години някой ще си пусне ли на Фики- бум или пък на Теди Александрова - Чалга пеперудки? Мисля, че всички знаем отговора! :ad:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Истинските хитове се създаваха навремето-преди 10,15,20 години и никой не може да ме убеди в обратното. След 10 години някой ще си пусне ли на Фики- бум или пък на Теди Александрова - Чалга пеперудки? Мисля, че всички знаем отговора! :ad:

Абе който ги харесва, ще си ги пуска. Сигурно и 2008 са казвали същото за "Знам диагнозата", но съм се убедил много пъти, че тази песен си е вечен хит - по дискотеки са я пускали, в ежедневието се слуша и се помни, даже в кръчма са я пяли. Примери много такива.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За тези които нямат добра памет като мен, искам да припомня, че преди 10-11 години пишехте СЪЩИТЕ НЕЩА!

 

Жалко, че архивите на форума на Планета ги няма...Токича развалял чалгата, всичко си отивало, кавърите разваляли всичко, всички пеели на плейбек и загиват..Протестирахте,протестирахте....

 

И 11 години по-късно същите коментари..А чалгата пак е лидер...Таа...кервана си върви, а кучетата си лаят ли лаят.. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наглеждам ви какво пишете и съм на мнение, че е малко смешно да сравнявате песен като "В твоите очи" с песен като "Мой ангеле". Едната песен е на близо 20 години, а другата още няма и една година от излизането й.

Ивана е права, но донякъде, защото има песни като "Кой", "Обичай ме" и още 2-3 песни, които имат потенциала да останат във времето. Никой не знае колко, но ако успеят да се задържат 10 години е супер. Това са музикантски парчета, не са като онези компютърните, в които има само един инструмент, затова и музикантските ще имат по-голям потенциал за златен хит. Това е мое мнение, не ви карам да сте съгласни с мен, но не можете да сравнявате песен на едва една година с песен на 20 години и да коментирате коя била по-голям хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе който ги харесва, ще си ги пуска. Сигурно и 2008 са казвали същото за "Знам диагнозата", но съм се убедил много пъти, че тази песен си е вечен хит - по дискотеки са я пускали, в ежедневието се слуша и се помни, даже в кръчма са я пяли. Примери много такива.

То в дискотеката кат си пиян каквото и да ти пуснат ще се разбиваш, въпроса е дали ще си свалиш въпросната песен на телефона. или пък като седнеш на маса дали ще я слушаш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе който ги харесва, ще си ги пуска. Сигурно и 2008 са казвали същото за "Знам диагнозата", но съм се убедил много пъти, че тази песен си е вечен хит - по дискотеки са я пускали, в ежедневието се слуша и се помни, даже в кръчма са я пяли. Примери много такива.

:huh:

Коя???

:blink:

 

Тихо ми пази може да не я пускат по дискотеките , но е много по обичана и популярна песен!

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пълни ли са чалготеките през 2016-пълни са!! Бяха ли пълни 2005-БЯХА! Тогава?? На кой му дреме, коя песен, колко оставала във времето? Слушайте каквото искате и колкото години искате...Да му мислят чалгарките и продуцентите, нас какво трябва да ни засяга коя песен, колко оставала във времето? Аз слушам песни, които никой друг не помни и изобщо не ме вълнува дали е била хит или не..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, не са пълни дискотеките. Не са пълни отдавна. Освен това от 1200, намаляха на 30-40. В механи никой не пее, в ресторанти само за празници, Коледа и Нова година. Частните партита са 4-5 пъти по-малко в сравнение с преди 10 години. Всичкото това е факт и всеки може да се убеди, но за тази цел трябва да излезе от мишата дупка, в която се е заврял. За един анонимен несретник го обяснявам....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, не са пълни дискотеките. Не са пълни отдавна. Освен това от 1200, намаляха на 30-40. В механи никой не пее, в ресторанти само за празници, Коледа и Нова година. Частните партита са 4-5 пъти по-малко в сравнение с преди 10 години. Всичкото това е факт и всеки може да се убеди, но за тази цел трябва да излезе от мишата дупка, в която се е заврял. За един анонимен несретник го обяснявам....

 

OK, съгласен съм! Дай ми статистика, проучване, резултати, източник и ще се съглася! А, до тогава са празни приказки, от интернет хейтър, който 10 години повтаря едно и също.. :whistling:

Да не говорим, че живееш в най-забравената част и град в България и нямаш ни най-малка представа какво става по клубовете или какво харесват младите.

Щом още си на сръбско и оркестри, смятай в коя годинаа си живееш...

 

След като чалга песен може да направи 27 милиона, нещата са ясни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма да давам никакви статистики на никакви задръстеняци, които не стъпват в клубове и по концерти, а дрънкат глупости по цял ден тук. Няма концерти, няма турнета, няма дори нещастни масовки и са се заврели в банкетни залички като някакви самодейци, а те ще ми говорят са величие. Цяла пролет ни продават миналогодишната претоплена манджа като "Стара каравана 2" и "Чалга пеперудки 2", а ни еще си затваряме очите и ушите и ще се правим, че не чуваме и не виждаме. Не става пичове....

Link to comment
Сподели в други сайтове

OK, съгласен съм! Дай ми статистика, проучване, резултати, източник и ще се съглася! А, до тогава са празни приказки, от интернет хейтър, който 10 години повтаря едно и също.. :whistling:

Да не говорим, че живееш в най-забравената част и град в България и нямаш ни най-малка представа какво става по клубовете или какво харесват младите.

Щом още си на сръбско и оркестри, смятай в коя годинаа си живееш...

 

След като чалга песен може да направи 27 милиона, нещата са ясни.

 

Точно ти ли ще говориш за дискотеки и кой злобеел по цял ден във форума, бе трибуквие? Ти дето носа ск не подаваш извън вас, където и да е това - нали също беше в чужбинско някъде бе? Кога ти е стъпвал крака в бг дискотека изобщо да ми говориш за хитове, кой е залязъл и темподобни? Или давай снимки, билети, избирателни списъци, фиш за заплата от счетоводството на кокошарнкка и таканаратък, иначе си просто безкрайно несъстоятелен.

 

Не стига че целия форум те има за нещо средно между клоун и шут, който е ясен на всички че само стои тука по цл ден да си изработи мижавата заплатка, която не стига да си покажеш носа от вас да чуеш ква чалга звучи в близкото квартално кафе, та какво остава за местната дискотека?

 

Бих казал даже че си и смешен, ама то това е пределно ясно.

 

Затова, драго трибуквие, или си подкрепяй постчетата с някви доказателства за несвързанире фантасмагории, които бълваш, или не ги искай от останалитв, когато нещо не ти изнася.

 

Изобщо, най-добре млъквай и се пръждосвай нанякъде.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ау тая леля много нервна.Когато ви кажат истината и ви настъпят почвате с личните нападки.Ниска топка леля Ан..ниска.Дай твоя снимка кат си толкоз оупън и искаш на лична основа диалог.

Факт ли е ,че платения видински живее в забравения Видин.И че той няма реална представа.Както и ти лелче.Хитове си има и сега...просто гарга няма и затва ги принизявате.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ау тая леля много нервна.Когато ви кажат истината и ви настъпят почвате с личните нападки.Ниска топка лел Ан..ниска.

Факт ли е че платения видински живее в забравения Видин.И че той няма риална представа.Както и ти лелче.Хитове си има и сега...просто гарга няма и затва ги принизявате.

 

Нали нямаше да говорите за гаргата бе? Що и тука? Нали беше залязла, неинтересна и незаслужаваща висотчайшето ви внимание? Ама продължате да мелите само на нейната тема.

 

Хитове има и сега, по принцип и да се върнем на темата. Ето, Чалга пеперудки е хит. И някви други цигании от същия калъп. Което не означава че са стойностни песни или ще се помнят от някого след няколко месеца.

 

А кой край е най-западнал на България е смешно да говори човек, непоказващ си носа от собствения креват и не излизащ по цял ден от форума.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно ти ли ще говориш за дискотеки и кой злобеел по цял ден във форума, бе трибуквие? Ти дето носа ск не подаваш извън вас, където и да е това - нали също беше в чужбинско някъде бе? Кога ти е стъпвал крака в бг дискотека изобщо да ми говориш за хитове, кой е залязъл и темподобни? Или давай снимки, билети, избирателни списъци, фиш за заплата от счетоводството на кокошарнкка и таканаратък, иначе си просто безкрайно несъстоятелен.

 

Не стига че целия форум те има за нещо средно между клоун и шут, който е ясен на всички че само стои тука по цл ден да си изработи мижавата заплатка, която не стига да си покажеш носа от вас да чуеш ква чалга звучи в близкото квартално кафе, та какво остава за местната дискотека?

 

Бих казал даже че си и смешен, ама то това е пределно ясно.

 

Затова, драго трибуквие, или си подкрепяй постчетата с някви доказателства за несвързанире фантасмагории, които бълваш, или не ги искай от останалитв, когато нещо не ти изнася.

 

Изобщо, най-добре млъквай и се пръждосвай нанякъде.

Днеска събират боклука , може и да имаме късмет :Д

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кака Ванче готви нов хит и натъртва, че ще е кавър и това не я притеснявало ни най-малко. :Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05:

Истинска резачка!

След цял нов албум, пълен с авторски песни, няма как да не и простим един кавър. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кака Ванче готви нов хит и натъртва, че ще е кавър и това не я притеснявало ни най-малко. :Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05:

Истинска резачка!

След цял нов албум, пълен с авторски песни, няма как да не и простим един кавър. :whistling:

 

 

На кака Ванче последните й фолк песни все кавъри. Нещо не се спогажда с днешните хитови композитори май, което е кофти. Иначе да се надяваме на добро типично фолк парче, но не искам да е "чекия". :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Факт ли е ,че платения видински живее в забравения Видин.И че той няма реална представа.Както и ти лелче.Хитове си има и сега...просто гарга няма и затва ги принизявате.

 

Извинявам се, но когато започне панаира тук, всяка вечер си имаме по един концерт, като този в "Армеец арена", който надувате до небесата. Всяка вечер пичове, 10 поредни дни канцерти като измисленият ви в "Арената". И никой не вдига патардия до небесата, защото това тук е така от 30-40 години. Очевидно общинската управа на Видин е най-чалгарската в България, защото тук от много години се плащат най-големите хонорари и никой не отказва покана при нас, а Азис идва без режийни, и не мрънка. Това го казвам, за да се сетят едни измислени типове от Пловдив, Бургас, Стара Загора, Велико Търново, Благоевград и най-вече в София, където подобна публика събират само Шабан и Мирослав Илич. Мисля, че като мине концерта на Шабан Шаулич и Весна змиянац другоя месец, официално да ви резна зелките на измислената чалга реалност, в която живеете. Защото, ако Ивана не бе права и имаше хитове, Пайнер и нашата чалга щяха да правят концерти и турнета. Но понеже никой не ги отразява в последните години, ще гледаме и слушаме сърби и гърци, а нашите чалгарки ще им се правят на фенове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...