Jump to content

Ивана: В последните години няма хитове, които да останат във времето


Създават ли се днес хитове, които да останат във времето?  

94 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Не, не се създават. Навсякъде е така.

 

Ивана говори едно и също от доста време. Все че не оставали във времето. Не знам колко пъти съм го чела. Оправдания и разсейване на вниманието от собствената си настояща несъстоятелност и най-важното неудовлетворяваща заетост.

 

Че не трябвало абитуриентките да изглеждат като нея - да. Определено. Тя е еталон за кич и безвкусица. Винаги излиза точно като абитуринтка на сцената, само че дошла от 2005. И винаги омазана с хайлайтър като маймуна. Запазената й марка. Мазно и разпадащо се лице. Бррр. Някои от колежките й са надраснали 2005 и могат да бъдат пример за стил. Да не прави заключения въз основа на себе си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, не се създават. Навсякъде е така.

 

Ивана говори едно и също от доста време. Все че не оставали във времето. Не знам колко пъти съм го чела. Оправдания и разсейване на вниманието от собствената си настояща несъстоятелност и най-важното неудовлетворяваща заетост.

 

Че не трябвало абитуриентките да изглеждат като нея - да. Определено. Тя е еталон за кич и безвкусица. Винаги излиза точно като абитуринтка на сцената, само че дошла от 2005. И винаги омазана с хайлайтър като маймуна. Запазената й марка. Мазно и разпадащо се лице. Бррр. Някои от колежките й са надраснали 2005 и могат да бъдат пример за стил. Да не прави заключения въз основа на себе си.

Говори едно и също и актуалните звездички, повярвали си свръх много не чуват или се правят на глухи, защото не им изнася. Колко балади има Преслава през последните години? Колко балади има Галена? Колко има Анелия? И сега се върни в пиковия период на Ивана и ги сметни нейните. Как тази уж залязлата, а все още търсена и най-аплодирана по концертите Ивана можеше да прави и за дискотеката и за душата песни, а тези новите много можещи и кадърни не могат? Защо ги е страх? Глас ли нямат да ги изпеят или топки да рискуват някой прием в НДК? Защо забравиха да правят песни за хората и започнаха да работят само за клубовете?

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Песента, която Ивана в няколко интервюта похвали и каза, че се доближава до онези златните и качествените.

Значи знае и да хвали, когато трябва и е заслужено, нали... не е както казвате, че само плюе.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Говори едно и също и актуалните звездички, повярвали си свръх много не чуват или се правят на глухи, защото не им изнася. Колко балади има Преслава през последните години? Колко балади има Галена? Колко има Анелия? И сега се върни в пиковия период на Ивана и ги сметни нейните. Как тази уж залязлата, а все още търсена и най-аплодирана по концертите Ивана можеше да прави и за дискотеката и за душата песни, а тези новите много можещи и кадърни не могат? Защо ги е страх? Глас ли нямат да ги изпеят или топки да рискуват някой прием в НДК? Защо забравиха да правят песни за хората и започнаха да работят само за клубовете?

В най-пиковите си моменти (2006-2007) Преслава имаше немалко балади и то все ставаха хитове без клипове.

 

Просто тогава всеки правеше балади, докато сега едва събират 6, за да ги включат в номинациите за Баладичен хит.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Естествено, че ДА. Не разбирам какво е това принизяване на песните и жанра и то от самите изпълнители - Кали не слушала ТАКАВА музика, Галин и той, за Ивана няма песни, които да се задържат повече от 2 месеца... Аз пък с други впечатления съм останал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В най-пиковите си моменти (2006-2007) Преслава имаше немалко балади и то все ставаха хитове без клипове.

 

Просто тогава всеки правеше балади, докато сега едва събират 6, за да ги включат в номинациите за Баладичен хит.

 

Колко назад във времето говориш. А в последните години питам колко балади имат? Защо ги е страх да ги правят? Нима няма другаде работа освен в клубовете? Нима трябва само за там да се правят песни? Колко пъти влизам и чета постове с носталгия за стари песни, за качествени и хубави мелодии и текстове, които нямат забравяне. Нима сега самите ние ще си противоречим и ще казваме "ама тя щото не е сред актуалните"? Да, самата тя казва, че не се вписва в актуалната вълна и НЕ ИСКА, защото НЕ Я ХАРЕСВА, но тук говорим за едно положение в което се намира музиката като цяло, а това положение не е такова, каквото и на нас самите ни се иска да е, и точно затова с носталгия си спомняме старото, а не помним новото.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Написах го вчера, ще го повторя и днес..

 

Ивана защо не проговори за това когато беше номер 1, взимаше всички награди, пари и т.н? Как винаги "помъдряват" когато изпаднат от челната позиция? Защо не чухме подобно интервю от Преслава, Галена, Фики, Тони Стораро, Азис? Как все изпаднали зад борда на кораба, проговарят за морала и хитовете?

 

Ивана с какво допринесе да промени това? Направи 1000 копия на нейни песни от миналото и не се получиха нещата..Тя е една от най-големите виновници за краткия живот на песните, по едно време пускаше по 3 на месец!!! Тя до някъде наложи краткия живот на песните. Издаваше албум всяка година и снимаше по 3 клипа на веднъж! Тия с добрата памет, помним всичко това!

 

 

Времето се променя, времената се менят. Правят се по-добри песни, но имат по-кратък живот.Това обаче не значи, че песните не са по-добри. Виждаме, че който работи си има хитове. "Хабиби" е пример за това. 24 милиона гледания!!! Значи за някой може! А щом може за някой, може за всички!

 

 

ПП Защо Фокси не е с БАН след като цяла вечер псува хората, снощи?? ДО кога ще бъде толериран.5 човека снощи писаха на мод. за да го баннат? Не случайно всички спряха да влизат във форума!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато стрелбата по Пайнер е от няколко места, той не може да заеме удобна позиция, за да се скрие добре. Не може 15 години Кама да му говори...

 

Направи нещо бре пенсионер, не видиш ли, че пропадаме? Извади малко пари, съфинансирай нещо и ще тръгнат нещата. Помогни на малките за по-различна музика, че се обезличават с тая матрица, а нямат доход да инвестират. Размърдай си задника, не стой само в Димитровград и само да питаш калко влязоха вчера в касата. Направи някакви нови рубрики по телевизията и обясни на хората, че не само клубната музика е чалга. Прави концерти, дори да си на загуба, че никъде ни няма и никой не ни отразява.

 

Ама кой да чуе? Човека си знае неговото и те така....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Едно и също говори от години, иначе е права, аз вече не ги следя въобще, даже не съм сигурен коя е последната чалга песен, която ми е грабнала вниманието.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Написах го вчера, ще го повторя и днес..

 

Ивана защо не проговори за това когато беше номер 1, взимаше всички награди, пари и т.н? Как винаги "помъдряват" когато изпаднат от челната позиция? Защо не чухме подобно интервю от Преслава, Галена, Фики, Тони Стораро, Азис? Как все изпаднали зад борда на кораба, проговарят за морала и хитовете?

 

Ивана с какво допринесе да промени това? Направи 1000 копия на нейни песни от миналото и не се получиха нещата..Тя е една от най-големите виновници за краткия живот на песните, по едно време пускаше по 3 на месец!!! Тя до някъде наложи краткия живот на песните. Издаваше албум всяка година и снимаше по 3 клипа на веднъж! Тия с добрата памет, помним всичко това!

Времето се променя, времената се менят. Правят се по-добри песни, но имат по-кратък живот.Това обаче не значи, че песните не са по-добри. Виждаме, че който работи си има хитове. "Хабиби" е пример за това. 24 милиона гледания!!! Значи за някой може! А щом може за някой, може за всички!

ПП Защо Фокси не е с БАН след като цяла вечер псува хората, снощи?? ДО кога ще бъде толериран.5 човека снощи писаха на мод. за да го баннат? Не случайно всички спряха да влизат във форума!!!

 

И аз го написах вчера, ще ти го повторя и днес!

Ивана няма как да ти е говорила подобни приказки през 2006, защото когато тя беше номер едно и поп-фолка беше най-най в държавата и в най-пиковия си период. Няма как в най-доброто време за тази музика да слушаш от когото и да било изпълнител нещо отрицателно, защото всичко вървеше повече от добре. Сега, когато НИЩО не е както трябва е съвсем нормално да има подобни изказвания, които определено са на място.

Ивана виновна за кратки живот на песните? 2006та - "Парчето", "Празника" и "Дъжд от рози". Към днешна дата и трите се слушат и харесват. Къде е краткия живот?

2005та - "Доза любов", "Номер едно", "Време за мъже", "Седем дни". Към днешна дата и 4те се помнят и се избухва на тях. Това автоматично означава, че по никакъв начин тя не е виновна, а напротив. Самият факт, че най-силните години на жанра са в периода, когато тя беше номер едно говори достатъчно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От последните 5 години "Сен тропе" и "Да те бях ранила"... Значи по скоро не!

Да не забравяме "Кой" и "Хапи".

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Преса е на 2 години . Спрете да я бутатe при песни на по 5-6 години .

 

То дори "Моли се да не почна" и "С мене да вървиш" са по - сериозни хитове от "Моето слабо място"! Още малко и "Лудата дойде" и "Неприличина" ще ги изкарат мега хитове, "Пиши го неуспешно" къде забравям? :mf_surrender:

 

Преслава отдавна далеч от лигата на "Вечните хитове", да не кажа, че не е и влизала за дълго там! :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има си ги златните хитове. Веднага се се сещам за "Кой".

"Хабиби" пък е най-пресния пример. Тази песен със сигурност ще се пее и знае от всички и след 10 години.

 

Това, че Ивана няма златен хит от последните 10 години е друга тема. Явно й е болно за нея си.

849bfacb1ce05353.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мога да разбера защо един път Галена, Преслава, Анелия или някоя друга от дългогодишните актуални, не се оплака, че песните не оставали във времето, а го правят само такива, които нямат хит от 10 години.

 

Ми тези изброените имат ли изобщо нещо останало във времето? Освен Погледни ме в очите, не виждам нито една друга песен на такова положение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има си ги златните хитове. Веднага се се сещам за "Кой".

"Хабиби" пък е най-пресния пример. Тази песен със сигурност ще се пее и знае от всички и след 10 години.

 

Това, че Ивана няма златен хит от последните 10 години е друга тема. Явно й е болно за нея си.

"Аз съм с теб" и "Ало, мамо" са две от песните, които и след 20 години ще се помнят. Ивана съвсем спокойно може да говори на тази тема, защото е една от малкото с голям брой песни останали във времето.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А Ивана има ли песен от последните години, която ще остане във времето?

Аман от мрънкащи лели.

+1! Периодично някой от старата генерация с не особено успешно настояще излиза с плюене по днешния жанр. :mf_surrender: Отдавна Ивана не е пускала някоя простащина, но нека не забравяме "чекиите", които е пяла през годините, а иначе го раздава ментор по интервюта. Колкото да не им отърва на Ваня и другите мрънкащи, има и песни от последните години, които са останали. Да си задържат негативното мнение за себе си - дори няма да прочета интервюто.

Link to comment
Сподели в други сайтове

+1! Периодично някой от старата генерация с не особено успешно настояще излиза с плюене по днешния жанр. :mf_surrender: Отдавна Ивана не е пускала някоя простащина, но нека не забравяме "чекиите", които е пяла през годините, а иначе го раздава ментор по интервюта. Колкото да не им отърва на Ваня и другите мрънкащи, има и песни от последните години, които са останали. Да си задържат негативното мнение за себе си - дори няма да прочета интервюто.

Няма да прочетеш интервюто и затова в момента говориш глупости, така ли? Все едно да коментираш книга, която никога не си отварял. Определено не им изнася на някои реалността и не я приемат, но тя е факт и няма изгледи да се промени към по-добро.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма да прочетеш интервюто и затова в момента говориш глупости, така ли? Все едно да коментираш книга, която никога не си отварял. Определено не им изнася на някои реалността и не я приемат, но тя е факт и няма изгледи да се промени към по-добро.

Айде стига върви като цветарка след всеки, който не е съгласен с Ивана ... :mf_surrender:

 

С мрънкане нищо не се постига, като много разбира, нека направи песен, която да остане във времето и днес. От 7-8 години пее една и съща песен по интервюта, банална е.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...