Jump to content



Деси Слава vs Камелия - част 2


Kоя от двете предпочитате?  

219 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Само забележи, понеже спомена 2000, колко повече си приличат тук Деса и Мара...

 

Ами за мен не си приличат. Единственото общо е цвета на косата. Деса тук по-скоро мяза повече на Магапаса. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Като тръгнеш да пишеш "Емилия Десислава" в гугъл, ти излиза популярно търсене "Емилия и Десислава сестри ли са?". Пробвайте да видите. Коментарът е излишен кой кого е копирал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като тръгнеш да пишеш "Емилия Десислава" в гугъл, ти излиза популярно търсене "Емилия и Десислава сестри ли са?". Пробвайте да видите. Коментарът е излишен кой кого е копирал.

https://www.vbox7.com/play:28e6c197 - какво мислиш за това клипче и отговорите на Ема в такъв случай?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами за мен не си приличат. Единственото общо е цвета на косата. Деса тук по-скоро мяза повече на Магапаса. :1000 (29):

Аз Магапаса в гръб го помислих за Глория... :roll1:

 

Иначе по темата с клонингите- реално погледнато в обсъжданите периоди и Десислава, и Камелия бяха сред най-големите сензации и не е изключено някои изпълнителки да са искали да имитират и двете. Конкретно при някои обаче опита да са Десислава натежава много повече, също както при други натежава опита да са Камелия.

 

Като тръгнеш да пишеш "Емилия Десислава" в гугъл, ти излиза популярно търсене "Емилия и Десислава сестри ли са?". Пробвайте да видите. Коментарът е излишен кой кого е копирал.

А като напишеш 'Галена' най-голямата снимка, която ти излиза, е на Преслава. :1000 (29): Но това е за друга тема.

Според мен при Емилия най-ясният показател, че няколко години беше опит за клонинг на Десислава е тази работа с присвояването на 'Ангелския глас'. Това навлезе до такава степен, че някои хора и до ден днешен не знаят, че този термин беше измислен специално за Десислава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

https://www.vbox7.com/play:28e6c197 - какво мислиш за това клипче и отговорите на Ема в такъв случай?

 

Ама как грейна, като й казаха, че кариерата й потръгнала. :1000 (29):

 

Забележи каква физиономия прави на репликата "Усилено се опитвам да я имитирам!". Личи си, че й е вътрешно да говори на тая тема. След тая физиономия се усети и се усмихна и отигра ситуацията добре.

 

Аз не вдявам - ти мислиш, че Емилия не е копирала Деса така ли?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деса тук по-скоро мяза повече на Магапаса. :1000 (29):

 

 

Аз Магапаса в гръб го помислих за Глория... :roll1:

 

 

Ще се напикая :roll1: :roll1: :roll1:

 

 

Отзад пък някакви играят хоро...

Link to comment
Сподели в други сайтове

desisilava-facebook.jpg

Много е била комплексирана от успехите на Емилия. Много грозно изказване и много злобно, което показва, че Деси Слава не е такъв ангел за какъвто се представя. Просто е мижитурка, която не си отваря устата пред по - силните. Съжелявам, че ще ми се обидят някои хора, но това виждам аз от такъв коментар. Това показва :)

 

На всичкото отгоре е пълен с противоречия. Направо съм шокиран!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този коментар ДС го беше написала след като някой й беше казал, че иска да пусне балада като на Емилия. Нормално е изпълнител, който в този момент е бил в дупка след като е изгубил стотици хиляди, да се издразни, че му казват да е като еди-коя си актуална изпълнителка от фирмата-монопол, и то изпълнителка която след напускането й зае нейната ниша на 'Ангелският глас'. Ако щете и комплекс го наричайте- нормално е един можещ изпълнител да е комплексиран, че заради липсата на компания и нечестните номера на някои хора не може да доказва себе си. Чрез връщането в компанията поправи 'комплекса' и започна да ги мачка- и с комерси, и с балади 'като на Емилия'.

А и ДС понякога просто казва онова, което мисли- други изпълнители бихте ги похвалили за това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този коментар ДС го беше написала след като някой й беше казал, че иска да пусне балада като на Емилия. Нормално е изпълнител, който в този момент е бил в дупка след като е изгубил стотици хиляди, да се издразни, че му казват да е като еди-коя си актуална изпълнителка от фирмата-монопол, и то изпълнителка която след напускането й зае нейната ниша на 'Ангелският глас'. Ако щете и комплекс го наричайте- нормално е един можещ изпълнител да е комплексиран, че заради липсата на компания и нечестните номера на някои хора не може да доказва себе си. Чрез връщането в компанията поправи 'комплекса' и започна да ги мачка- и с комерси, и с балади 'като на Емилия'.

А и ДС понякога просто казва това, което мисли- други изпълнители бихте ги похвалили за това.

Ами тук звучиш като Слави, но не мисля, че е "смачкала" нито Анелия, нито Галена, нито Емилия, нито Преслава. В смисъл всяка една от тези има по - голям хит от всичките песни на Деси Слава без дуета. Освен това, ако един човек знае колко струва и има качествата на голяма звезда, той ще намери посоката и без компания. Ако човек е над нещата и наистина не му пука, той няма да се жегне от такива коментари.

 

И ако смяташ, че комплексите се поправят с връщане някъде, а не със себеосъзнаване, според мен дълбоко грешиш. Поне не съм чел научно доказани такива факти. Комплексите се оправят само и единствено със вглеждане в себе си. Не ме разбирай погрешно, не обиждам никого, но е много непочтено публично да правиш такива коментари. По този начин ангажираш и сегмент от общественото мнение и дори търсиш одобрение.

 

Аз смятам, че сравнявайки се с останалите никой не е успял. Именно затова Глория беше лидер 10 години на чалгата, именно затова Ивана беше лидер и след това Преслава. Те нямаха конкуренция, защото не я виждаха. Те бяха лидери без мярка, следваха своите принципи и стандарти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами тук звучиш като Слави, но не мисля, че е "смачкала" нито Анелия, нито Галена, нито Емилия, нито Преслава. В смисъл всяка една от тези има по - голям хит от всичките песни на Деси Слава без дуета. Освен това, ако един човек знае колко струва и има качествата на голяма звезда, той ще намери посоката и без компания. Ако човек е над нещата и наистина не му пука, той няма да се жегне от такива коментари.

 

И ако смяташ, че комплексите се поправят с връщане някъде, а не със себеосъзнаване, според мен дълбоко грешиш. Поне не съм чел научно доказани такива факти. Комплексите се оправят само и единствено със вглеждане в себе си. Не ме разбирай погрешно, не обиждам никого, но е много непочтено публично да правиш такива коментари. По този начин ангажираш и сегмент от общественото мнение и дори търсиш одобрение.

 

Аз смятам, че сравнявайки се с останалите никой не е успял. Именно затова Глория беше лидер 10 години на чалгата, именно затова Ивана беше лидер и след това Преслава. Те нямаха конкуренция, защото не я виждаха. Те бяха лидери без мярка, следваха своите принципи и стандарти.

Не мисля да навлизаме подробно в анализа на държанието на Десислава. Ясно е, че тя понякога се е държала по-нелепо и неадекватно, отколкото е трябвало, но това си е тя и не мисля, че ще тръгне да се променя задето еди-кой си не го харесвал. Както Камелия не спира да е себе си и да изригва постоянно против Пайнер и изпълнителите вътре, въпреки че понякога става досадна. Но в случая важното е кариерното развитие, защото ние, потребителите на музиката на тези изпълнителки, ги слушаме заради това- музиката- а не заради хората, които са.

А комплекси могат да се поправят по различни начини. Един от тях е да признаеш пред себе си, че повече не можеш сам, да преглътнеш егото си и да помолиш някой да ти помогне да се надигнеш. Сами видяхме, че тя колкото и да се опитваше без Пайнер, дори и да правеше поне по един хит на година, масата не я признаваше за актуална, защото не беше ТАМ. Върна се в Пайнер и стана ТОП 3 за отрицателно време- просто там й е било мястото и всички малко или много го знаехме през последните няколко години.

И със сигурност не смятам, че Преслава и Емилия са над нея за 2016. Едната преживя може би най-слабата година в кариерата си, а другата не си даваше много зор, защото беше бременна. А хитовете им, за които говориш, от месеци са зад "В друг живот" по гледаемост- ето това е истински, стойностен хит, който остава във времето. За Галена и Анелия съм на везни- определено имат по-големи хитове от нея, но като погледнем в цялостност е трудно да се прецени коя от трите е най-успешната.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мисля, че е трудно. Отиди на дискотека и виж колко често пускат Деси Слава и колко Анелия / Емануела. Другият критерий е реакцията на хората. Със сигурност ще звучат "дай ми още" и "и на всички като тебе". Сравни приемите и ще си отговориш коя е по - напред.

 

За другото също не съм съгласен. Да, творчеството е най - важното нещо, но за да имаш респект и уважение към даден изпълнител трябва да не се с излагал и като човек. Да си пускаш голи снимки от банята, не е ок според мен. Особено когато тази музика се слуша и от деца. Сега ще прозвуча като една потребителка, но това наистина всява разврат. Не казвам, че е само Деси Слава. Камелия много пъти според мен е минавала границата на приличното, колкото и да твърди, че се е движила по нея. Но няма смисъл да спорим :) Лека вечер.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да си пускаш голи снимки от банята, не е ок според мен. Особено когато тази музика се слуша и от деца.

Тези снимки не си ги е пускала Деси, а мисля, че Играта бе виновникът, ако не се лъжа?

Както и да е, не бе добре, че изтекоха. От една страна супер ПР за 2 дни, от друга - лоша репотация за звезда от нейния ранг.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мисля, че е трудно. Отиди на дискотека и виж колко често пускат Деси Слава и колко Анелия / Емануела. Другият критерий е реакцията на хората. Със сигурност ще звучат "дай ми още" и "и на всички като тебе". Сравни приемите и ще си отговориш коя е по - напред.

 

За другото също не съм съгласен. Да, творчеството е най - важното нещо, но за да имаш респект и уважение към даден изпълнител трябва да не се с излагал и като човек. Да си пускаш голи снимки от банята, не е ок според мен. Особено когато тази музика се слуша и от деца. Сега ще прозвуча като една потребителка, но това наистина всява разврат. Не казвам, че е само Деси Слава. Камелия много пъти според мен е минавала границата на приличното, колкото и да твърди, че се е движила по нея. Но няма смисъл да спорим :) Лека вечер.

Не знам защо от толкова време държиш, че интереса на хората трябва да се определя от това какво пускат в дискотеките. Там ди джея решава, а не хората. Налагат комерс след комерс, но комерси които те са си харесали. И това важи и за "И на всички като тебе". Но ти, като ценител на старият, качествен поп-фолк, би трябвало да се радваш, че песен като "В друг живот" успя да стане толкова успешна в комерсиални времена като тези. За мен лично повечето моментни хитове от дискотеките просто не са хитове от ранга на тази балада. Мисля, че от песните на 2016 във времето ще останат единствено "Пей сърце" и "В друг живот", напълно възможно е и "И това ще преживея"- просто защото са правени по формула, която да може да докосва хората не само за един сезон, докато са отишли в чалготека да се напиват.

А темата за правилното държание в чалгата въобще не мисля, че трябва да я разискваме. :1000 (29): На практика няма певица, която да е толкова идеална. Дори и Глория имаше гафове по време на "Влюбена в живота". Разбира се, такива като Камелия и Десислава са прекрачвали границата много повече, но на тях това просто им е част от имиджа, доближаващ се много до западния модел, между другото.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам защо от толкова време държиш, че интереса на хората трябва да се определя от това какво пускат в дискотеките. Там ди джея решава, а не хората. Налагат комерс след комерс, но комерси които те са си харесали. И това важи и за "И на всички като тебе". Но ти, като ценител на старият, качествен поп-фолк, би трябвало да се радваш, че песен като "В друг живот" успя да стане толкова успешна в комерсиални времена като тези. За мен лично повечето моментни хитове от дискотеките просто не са хитове от ранга на тази балада. Мисля, че от песните на 2016 във времето ще останат единствено "Пей сърце" и "В друг живот", напълно възможно е и "И това ще преживея"- просто защото са правени по формула, която да може да докосва хората не само за един сезон, докато са отишли в чалготека да се напиват.

А темата за правилното държание в чалгата въобще не мисля, че трябва да я разискваме. :1000 (29): На практика няма певица, която да е толкова идеална. Дори и Глория имаше гафове по време на "Влюбена в живота". Разбира се, такива като Камелия и Десислава са прекрачвали границата много повече, но на тях това просто им е част от имиджа, доближаващ се много до западния модел, между другото.

Винаги чета мненията на хората с които дискутирам и се опитвам да вникна в гледната им точка. Конкретно баладите й от тази година, на мен не ми харесаха изобщо. Просто не ми допаднаха и двете са много клиширани и мудни, което е жалко. Между другото и на Глория някои като "Прегърни ме" са така и не ме кефят. Нямат пауър в тях. Има една "Не вярвам", тя е друго нещо. Но като махнем това, сигурно си прав, допускам, че е така. Но наистина ме съмнява "В друг живот да остане във времето.

 

Относно темата, не винаги западния модел е добър пример. Но да, има нещо вярно, че Камелия и Деси Слава винаги са гледали актуалната вълна изпълнители. Това са факти и добре, че ми обърна внимание.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тези снимки не си ги е пускала Деси, а мисля, че Играта бе виновникът, ако не се лъжа?

Както и да е, не бе добре, че изтекоха. От една страна супер ПР за 2 дни, от друга - лоша репотация за звезда от нейния ранг.

Чист ПР си беше, колкото на Камелия някой друг и ги е пускал, толкова и на Деса.

Играта да не я ебал,че ще и има голите снимки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Винаги чета мненията на хората с които дискутирам и се опитвам да вникна в гледната им точка. Конкретно баладите й от тази година, на мен не ми харесаха изобщо. Просто не ми допаднаха и двете са много клиширани и мудни, което е жалко. Между другото и на Глория някои като "Прегърни ме" са така и не ме кефят. Нямат пауър в тях. Има една "Не вярвам", тя е друго нещо. Но като махнем това, сигурно си прав, допускам, че е така. Но наистина ме съмнява "В друг живот да остане във времето.

 

Относно темата, не винаги западния модел е добър пример. Но да, има нещо вярно, че Камелия и Деси Слава винаги са гледали актуалната вълна изпълнители. Това са факти и добре, че ми обърна внимание.

Всеки има право на лично мнение- със сигурност има и други хора, които не харесват двете балади. Но аз се опитах да покажа гледната точка от страна на една по-широка маса хора, за които очевидно "В друг живот" е много специална песен, щом продължават да я слушат и до ден днешен и са на път до няколко седмици да я направят най-гледаната балада не само в чалгата, ами в България. Говоря от трето лице, защото аз самият ще си призная, че в последно време вече слушам песента само от плейъра на телефона си, а не от YouTube. Което значи, че не само най-големите фенове подпомагат този интерес, а един доста по-широк кръг българи. Наскоро бях направил класация на песните от първата половина на 2016, които са в ТОП 50 и днес- и познай кои две песни бяха сред първите от тях. Ами точно "Пей сърце" и "В друг живот". Именно те ще се отсеят и по-натам във времето, според мен, но ще видим.

 

Относно западния модел- разбира се, че той невинаги е добър пример. Но е наложен за един от основните в света. А имена като Десислава и Камелия още от златните години на поп-фолка спазват някои такива тенденции, които ги отличават от други имена, които са съсредоточени повече към Балканското. Може би това е една от основните причини Десислава да има успех и днес, а Камелия да е единствената, която лично аз виждам като достатъчно разчупена, за да се присъедини към нея в това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чист ПР си беше, колкото на Камелия някой друг и ги е пускал, толкова и на Деса.

Играта да не я ебал,че ще и има голите снимки.

Не съм им светил, че да знам кой кого е еВал, Деси бе споменала в интервю, че най-вероятно Играта й ги откраднал по време на един от концертите на Пей с мен, когато телофонът й бил у него.

Дори и ПР да е, голяма работа, всяко чудо за три дни, но пак казвам - не е правилно за звезда от нейния ранг такъв ПР.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дори и ПР да е, голяма работа, всяко чудо за три дни, но пак казвам - не е правилно за звезда от нейния ранг такъв ПР.

Именно, не че е голяма драма, напротив. Но не е ОК за звезда от нейния ранг. Все тая де, мен поста към Ема повече ме шашна. Ахаха, явно обичаме да правим нещата публични, което е малко мех.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе напълно нормално е за звезда от нейния ранг - аре моля ви се, Фатмето никога не е имала имиджа на света вода ненапита, та да е нещо скандално, че си били пуснала циците в нета. Още повече че в повечето си клипове, фотосесии и тн, винаги се е чекнала и е показвала всички, покрито с по една две ивици плат като за пред хората. Да не говорим, че тия снимки се появиха точно когато беше най-развратна - чекна се с Азис, беше пуснала огромен задник и никак не я беше срам да си го показва навсякъде.

 

Да ми се обяснявате че е тъпо, щото имала детска публика евентуално, е смехотворно. Тя и Райна минаваше за любимка на дечицата, ама не се свенеше да пее как се ходело без гащи нагоре надолу, така че не вървите да се правим на моралисти, след като самата Табуретка не е.

 

Тъпото е нещо друго - да си звезда от нейния ранг, да искаш да си покажеш циците и накрая поради липса на интерес, да го направиш без да вземеш съответния хонорар за тая работа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо се сравняват певица, която може да пее всякакъв стил и то перфектно, със "певица", която за мен няма никакви гласови данни.И да приемем, че всеки може да пее, но не всеки пее добре.Камелия винаги е разчитала на визията си, на клиповете си, винаги е залагала на нещо скандално, просто защото само това умее...Едно време никой не слушаше кой как пее, на всеки концерт се пееше на плейбек, но за мое щастие хората започнаха да чуват и Камелия започва да слиза все по-надолу ако ще и пет плюшени мечета да изкара.

Link to comment
Сподели в други сайтове

addtext_com_MTkxMTA5MjkwODQ.jpg

Постовете са ти доста глупави и с обидите, които пишеш показваш колко ниско можеш да паднеш.Общо взето феновете на Камелия сте доста злобни.Да, и Десислава има еротични снимки, но не разчита на тях, те остават в миналото.И Десислава и Камелия не са първа младост, ако сега се прекрачват такива граници, както едно време, ще е смешно и жалко.И понеже Десислава е можеща певица, залага на гласа си, а Камелия и след петдесет ли ще се съблича?Много е повърхностно да се коментира тялото на някой човек, но като се сетя в какъв форум пиша, ти е простено.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Постовете са ти доста глупави и с обидите, които пишеш показваш колко ниско можеш да паднеш.Общо взето феновете на Камелия сте доста злобни.Да, и Десислава има еротични снимки, но не разчита на тях, те остават в миналото.И Десислава и Камелия не са първа младост, ако сега се прекрачват такива граници, както едно време, ще е смешно и жалко.И понеже Десислава е можеща певица, залага на гласа си, а Камелия и след петдесет ли ще се съблича?Много е повърхностно да се коментира тялото на някой човек, но като се сетя в какъв форум пиша, ти е простено.

 

Като цяло не ми се дъвче пак отначало. Камелия може и на 100 да стане, докато има какво да показва, и иска, ще се съблича.

 

Фатмата отдавна, да не кажа изобщо никога, няма какво да покаже, и напоследък особено не се съблича. Което не ви дава право на Фатмесс-фенс да пишете за Камелия от някаква имагинерно възвишена, едва ли не морална гледна точка. Щото Деса разчита не по-малко на секса, да се продава, особено докато вървеше, с разликата че Кама със секс продава музика, а Кръглата - себе си.

 

Но ако държиш, винаги можем да се върнем и да почнем от началото. А то гласи, че кариерата на Камелия тръгва с пеене, а тази на Фатмесса - от кревата на чичо Митко.

 

Така че имаш поздрав.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...