Jump to content



Коя от песните на Хит Мюзик ви кефи?


Коя песен от продукцията им излязла до момента най ви кефи  

93 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Я да видим кой от тези шитове ви кефи най-много. Смятате ли, че Пайнер се лишиха от хитове или по скоро от продукция на килограм и сега положението е по-разнообразно. Кои песни искате да бяха в канала на Планета и в чие изпълнение.

 

 

Мен най ме кефят Бонбон и Сини очи. Бонбон би била мегахит в ръцете на Фики. Ама аз бих я дал на Коцко.

Сини очи за Емануела или Яница :girl_witch:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 34
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Зоя.

А "Полудей" къде е?

Тя си е продукция на Андреа. Давам само парчета продуцирани от компанията на Оцко, а не тези по негова музика като тези на Андреа, Лияна и Исмаил фт Софи

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Предлагам заглавието на тази тема да се редактира, защото ще трябва да направя поне 3 подобни за бозата на Устата и Деса.

 

Номерът на "десовите" няма да мине. Благодаря!

 

По темата - Зоя е фаворита, естествено.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Предлагам тази тема да се затвори веднага, защото ще трябва да направя поне 3 за бозата на Устата и Деса.

 

Номерът на "десовите" няма да мине. Благодаря!

Темата отговаря на правилата. Да видим нещо от тази скраб изобщо харесва ли се.

 

Или да бях изчакал и бозата на баба ти Щършел от Чипрово и тогава да я бях пуснал... Спокойно, като гледам поне за нея са конкурентноспособни - правят сходи гледания. Такава е съдбата им.

 

 

Пак ли си влязъл в ролята на админ да взимаш решения кое ще мине и кое не. Да не си пропуснал психодиспансера тази седмица

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Твоите сини очи и Диаманти ме кефят много, другите не.

Твоите сини очи в изпълнение на Яница или Емануела би ми допаднала, но би отивала и би била интересна и за Гергана според мен. А Диаманти просто ме кефи като музика и емоция която носи песента, но не си я представям изпълнена от друг, може би на Илиян би паснала, той така се дере. :1000 (29):

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Темата отговаря на правилата. Да видим нещо от тази скраб изобщо харесва ли се.

 

Или да бях изчакал и бозата на баба ти Щършел от Чипрово и тогава да я бях пуснал... Спокойно, като гледам поне за нея са конкурентноспособни - правят сходи гледания. Такава е съдбата им.

Пак ли си влязъл в ролята на адин да взимаш решения кое ще мине и кое не. Да не си пропуснал психодиспансера тази седмица

 

Да, коригирах си поста. Все пак ще трябва да ти се оправи заглавието, защото то е причината да направиш темата, колкото и да ти е мъчно... :ad:

 

Защото когато ти се оправи заглавието, ще видиш как си се прецакал с подобна тема. Нали, когато горе седят 2 теми за компанията на Оцко всичко е ясно, нали?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Зоя Мутишева много ясно, истинска нернормалница

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никоя от тези, които съм си пускал, май последната не съм, някои не целите, не ме кефят особено. Има много за доизкусуряване и като музика, аранжимент, и като текст.. клиповете са с едни странни цветове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Щеше да е добре този капитал да се задържи, за да могат да се развият, защото за момента дори като включим и останалите, които нямат сделки за продуциране с тях.. на Камелия последните две неща са мега посредствени, на Андреа мега прилича на още няколко песни, на Лияна (поне за мен) е мега какафония. Ако все пак съумеят да се изкарат хитове, ще се радвам, чалгата се нуждае от някво развитие и установяването на тази компания като конкурентноспособна можеше и надявам се, все още може, да го спомогне.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всички, без тоя Вилислав, ме кефят.

Да разбираме, че можем да пускаме теми с подобни заглавия, когато ни скимне?

 

Мисля да пусна "Коя от последните бози с участието на беквокалистката Десислава предпочитати".

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Алоооооооооооооо само да напомня на някой хора, как 2 години не спряха да плюят по Оцко, как правил тупс тупс хитчета и бози и заради него Пайнер загивали.. :roll1: Същите тея хора не спряха да величаят Касъмовите за 1-2 месеца като си помислиха, че те ще правят далавера с Кама, но те бързо се усетиха и я изритаха още след първата й песен и друго не завъртяха.

 

Оцко беше фейк-работа още от самото начало и ви го казах много отдавна. Дори не знам има ли смисъл да избирам песен, при положение, че дори на такива като Валя в Пайнер правеше 5 пъти по яки песни.. Събра всички некадърни из фейсбук, които са мечтали за песен и им направи по една боза. Следващи песни от тая "компания" не знам дали ше има след отказа на съдружника. :whistling:

 

И да наистина щеше да е добре най-накрая да излезе нещо ново! А се оказа едно ЗЕРО!

 

И все пак "Очитее"

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...