Jump to content



Най-интелигентни изпълнители


Препоръчани коментари

Не ги знам колко са интелигентни, но имам впечетления кой поне има дар слово.

Камелия, Малина, Рени, Глория, Кали, Есил, Ивана, Азис... Изпускам някой сто процента.

Не са чак толка тъпи някои фолкпевци, просто релсите им не позволяват друго.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 45
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Не сте добре с тази Кали. Забравихте ли, че във ВИП Брадър ходеше след всеки в тоалетната да следи дали си бърше задника? Може би забравихте и как пръскаше кученцето на майката на Вулева с парфюми и дезодоранти. :mf_surrender: Абсолютна малоумница, един интелигентен човек не постъпва така.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чао

 

Може би не си я слушал, но придава много живот на това, което казва. Доста е експресивна, интонира добре, служи си добре с думите като цяло. Аз като казвам нещо, имам наблюдения, които са ме довели до заключения. Така че ако ще ме цитираш, предпочитам и ти да се аргументираш. Постове с една дума общо-взето са флууд и правене на интере. Форумът е за дискусии, "чао" е за Месинджър.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може би не си я слушал, но придава много живот на това, което казва. Доста е експресивна, интонира добре, служи си добре с думите като цяло. Аз като казвам нещо, имам наблюдения, които са ме довели до заключения. Така че ако ще ме цитираш, предпочитам и ти да се аргументираш. Постове с една дума общо-взето са флууд и правене на интере. Форумът е за дискусии, "чао" е за Месинджър.

 

Някои хора не осъзнават, че аристократите винаги са някак си по - ексцентрични, за някои дори луди. Луна наистина е такъв човек като характер, трудно е за простолюдието да я разберат, но си личи, че има интелект!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някои хора не осъзнават, че аристократите винаги са някак си по - ексцентрични, за някои дори луди. Луна наистина е такъв човек като характер, трудно е за простолюдието да я разберат, но си личи, че има интелект!

 

CcgYmZpVAAAqqxM.jpg

 

Момчета, сериозно ли приемате евтинярското парвеню Луна за някакъв интелигентен аристократ?? На тази жена от две изречения и личи, колко е плиткоумна и куха.Служи си с няколко високопарни думи, които е прочела някъде през годините и си върти основно тях.Много говори и нищо не казва, абсурдно ми се струва да твърдите, че е интелигентна.Да не споменавам селския и популизъм, под чийто знак премина целия и престой в Биг Брадър. Един аристократ не би си позволил да хвърля десетолевките си на народа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Зависи какво се влага под думата интлигентен - аз го разбирам като богата обща култура и интерес към литература, която е по-трудно разбираема от обикновения индивид. Доказано е с годините, че по-интелигентине хора се интересуват от езотерика, окултно, приложна психология. С богата обща култура и дар слово е надарен Азис. В другото отношение - Деси Слава. Само хората,които познават лигавите и изказвания преди 2002могат реално да признаят, че е адски израстнала като изказ, речник, мисъл. Дължи се на емоционалната интелигентност и нужда от просветление, което има.

 

 

Извода - рибите сме най интелигентни :3fdb8960598fa63e:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
За мен Луна може да се определи само с една дума и тя е - неадекватна. Луна във всяко едно интервю, а и не само - както видяхме в ББ - си говори и разсъждава върху някакви нейни си неща, без да имат никаква връзка с това, което се обсъжда в момента или това, което я питат. Тя разтяга локуми, изприказва хиляда приказки, а не казва нищо. Никога не отговаря на зададен въпрос, измества темата с някакви нейни глупости, за които на никой не му пука. Не мога да определя такъв човек като интелигентен, а по-скоро нейното е към шизофрения. Пример - последното и интервю в Папараци.
image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

За мен Луна може да се определи само с една дума и тя е - неадекватна. Луна във всяко едно интервю, а и не само - както видяхме в ББ - си говори и разсъждава върху някакви нейни си неща, без да имат никаква връзка с това, което се обсъжда в момента или това, което я питат. Тя разтяга локуми, изприказва хиляда приказки, а не казва нищо. Никога не отговаря на зададен въпрос, измества темата с някакви нейни глупости, за които на никой не му пука. Не мога да определя такъв човек като интелигентен, а по-скоро нейното е към шизофрения. Пример - последното и интервю в Папараци.

Ами гледай интервюто й в Събуди се. На мен там много ми хареса.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Петя ТоУбухинска ви липсва тук, къде е?

Ааа, ясно. В съседната тема :whistling:

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Знаете ли кой? Този който се е задържал най-много време в тоя бранш и който е направил най-много пари а е почнал от нищото. Това са Азис и Преслава! Другите 90% са много говорене и не правене на нищо.. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...