Jump to content



Online: Преслава - Чуплива и влюбена


Препоръчани коментари

Тая наглата с това ли защитава най-престижната награда на фирмата? Що за текст е това? Всяка дума е толкова пъти пята от самата нея, как не й прави впечатление не знам. Тия певачки са си втълпили, че искаме да слушаме "бий ме, обичам те" и явно това ще е темата докато не започнат да правят по 1000 гледания за 1 ден. Мелодията е смесица от "Да, не, може би, едва ли" и На тебе не отказвам най вече, абсолютно изтъркано и скучно. Клипът е с картонени декори за 2 и 50 както всеки път. Не мога да повярвам, че я няма тухлената стена, чак като е на белия фон взеха да ми се привиждат тухли зад нея, то просто не знам как е минала без тях тоя път. И сега един кратък анализ на текста.

 

Десислава-усещаш ли добре, как дъха ти в мен ще спре.

Хвани ме с ръце, дъхът ми да спре

 

На тебе не отказвам-да дишам не позволявай

не дишам, не мърдам!

 

На тебе не отказвам-Свали ме като дреха и ме мачкай

смачкай добре сърцето ми

 

Завинаги твоя-Разбери, че завинаги аз съм твоя

В твоите очи-Която е била негова жена

Която веднъж била е с теб, завинаги твоя е.

 

Мария-Безумно влюбена във теб умирам бавно ден след ден

Сто нюанса розово-не дишам, не мърдам,за мен ти си любовта!

Безумно влюбена в тебе,не дишам, не мърдам!

Мария-дори когато бягам - настигни ме

Дори да бягам няма време, пропадам - хвани ме!

 

Общо взето хвани ме, догони ме, настигни ме, наеби ме, не мърдай, не дишай и не знам си още кво. Това ли е Певица на годината? Това ли е уникалната песен? Айде марш в кофата за боклук. И ако тая претоплена мухлясала манджа я направите хит не се оплаквайте защо положението на чалгата е такова.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 109
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Певицата на годината с 3847версия на що-годе сполучливата й песен, отново същата тематика и на текст, и на видео..

Музиката страшно прилича на една песен на Даяна в припева, Велислав добре я е ''маскирал''.

 

Ще са й нужни още няколко реалитита, за да си спечели и Златната топка догодина.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Певицата на годината с 3847версия на що-годе сполучливата й песен, отново същата тематика и на текст, и на видео..

Музиката страшно прилича на една песен на Даяна в припева, Велислав добре я е ''маскирал''.

 

Ще са й нужни още няколко реалитита, за да си спечели и Златната топка догодина.

"Случаят бивша"? Мислех че ми се причува. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

И това, като онова с Фики - след месец и името му забравям. Преслава има 1 хит в последните 5-6 години и другото е едно голямо нищо. Пайнер потъва...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това за Камелия ли беше? Или тя няма и 1 хит? :feminist_en:

 

Не, не е Камелия, а и дали ще теглиш 5000 майни на "чипровската" не променя факта, че Преса има 1 хит, за последните 5-6 години. Дерзай, не и се получи.....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Още 1 пост правя по тази тема и спирам да я мисля Петя.

Тук дори няма да говоря за това,че толкова години е Певица на година и се предполага да е Номер 1 в бранша по всички показатели.

Ще говоря само за това, че всяка една попфолк певица (особено с наложено име и кариера около и над 10 години) трябва да предлага на публиката разнообрзие във всяко едно отношение.

Преслава рискува преди време с Моето слабо място и неочаквано за нея това се оказа най-силната й песен в последната петилетка (след Пия за тебе).

Милата, дори не снима клип, защото усетът й за хитове клони към нула и този риск реши да го пусне ей така на слайдшоу със снимки от клипа към кавъра на Деспина - Гиризмата (което беше друга голяма греда,ама както и да е).

Нацелвайки с Моето слабо място се нароиха сумати идеини продължения на музикалната линия - Нашето любов е, На тебе не отказвам и това сега...

Е, аман от претоплена манджа.

 

Щом си наложено име, без значение с колко награди, се предполага да разнообразяваш песни, тематики, текстове, клипове, визии, композиции.

Затова правя евала на Мара, Анелия, Емилия и т.н. Без значение колко успешен е даден проект, те не газят на едно място.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Още 1 пост правя по тази тема и спирам да я мисля Петя.

Тук дори няма да говоря за това,че толкова години е Певица на година и се предполага да е Номер 1 в бранша по всички показатели.

Ще говоря само за това, че всяка една попфолк певица (особено с наложено име и кариера около и над 10 години) трябва да предлага на публиката разнообрзие във всяко едно отношение.

Преслава рискува преди време с Моето слабо място и неочаквано за нея това се оказа най-силната й песен в последната петилетка (след Пия за тебе).

Милата, дори не снима клип, защото усетът й за хитове клони към нула и този риск реши да го пусне ей така на слайдшоу със снимки от клипа към кавъра на Деспина - Гиризмата (което беше друга голяма греда,ама както и да е).

Нацелвайки с Моето слабо място се нароиха сумати идеини продължения на музикалната линия - Нашето любов е, На тебе не отказвам и това сега...

Е, аман от претоплена манджа.

 

Щом си наложено име, без значение с колко награди, се предполага да разнообразяваш песни, тематики, текстове, клипове, визии, композиции.

Затова правя евала на Мара, Анелия, Емилия и т.н. Без значение колко успешен е даден проект, те не газят на едно място.

По принцип съм съгласен, но примерите ти ни най-малко не са удачни. Мария с какво разнообразява - с гръцките кавъри и безумни триа, които само тя си слуша? А Анелия? С поредната Пашева песен, направена по същата трактовка като предната и разбира се всичко това спомогнато с еднаквото ѝ банално и скучно присъствие. :mf_surrender:

 

Специално при Преслава не мога да се оплача от липса на разнообразие откъм мелодии поне през последните 2 години - защото като започнеш с хаус линията на Драганински, рок баладата, някои по-лирични песни като "Стига ти", "Нокаут" и т.н., вече текстовете са по-голям проблем при нея.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

По принцип съм съгласен, но примерите ти ни най-малко не са удачни. Мария с какво разнообразява - с гръцките кавъри и безумни триа, които само тя си слуша?

Е, Мария ако не разнообразява то не знам кой. Сто нюанса, Тихо, Мръсни думи, Коледа е, Истинска жена, Моля те не ми звъни, Чуй ме - песните й в последната година нямат нищо общо една с друга и не знам как е възможно да го отричаш, още повече като виждам колко си възхитен от поредната еднодневка на госпожица Певица на годината. А и тук не става дума коя колко голям хит е, дали си я слуша у тях или у баба си, говорим за разнообразието- това категорично не можеш да й го оспориш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клипът не е нищо особено, както и песента, но с този глас, каквото и да изпее Преслава страшно много зарибява.. Особено припева е убийствен, напомня ми на старата Преслава. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Трябва наистина да вие е срам, че направихте пак това чучело Певица след като Емилия им скрива всички шапки в гардероба проект след проект, а тая и Галена потъват към дълбините на Атлантика под погребалните стенания на Селин Дион! :whistling:

 

 

За това триото Баба Яга, Жалка и Пиги са ми били винаги най - противни и досадни! Хващат една вълна, без значение те ли са я въвели или някоя колежка, и я изстискват до там, че нито първите силни песни от нея да останат във времето, нито новите им да стават за нещо! Тази песничка освен интересно звучене, няма нито ударност, нито музика, нито текст - по постно не знам има ли накъде! :feminist_en:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очаквах този път по-различна песен от Преслава, поне заглавието ме навеждаше на тази мисъл. Нещо с по-различно звучене и текст, нещо като старите и хубави песни от едно време. За съжаление не ми се оправдаха очакванията. Най-дразнещ ми е текста, който е абсолютно втръснало клише. Чак не мога да повярвам, че Преслава се е съгласила да го изпее. Иначе мелодията, все едно слушам последните и 2-3 песни...пълно копие. Общо взето - слаб проект. Аматьорка дето я плюете толкова, е сто пъти по-яка песен.
image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-добрата песен на Преслава от много време насам. Много зарибява, но както винаги в тоя форум прекалявате с глупостите. За 17 часа има 105,000 гледания...Коя от вашите идолки има толкова? Айде скрийте се. Преса не е виновна, че Пайнера винаги ще я цени повече от всички други заради таланта й.

 

Преса е страшно красива в клипа!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ми хареса!Можеше наистина текстът да не е толкова клиширан,но с този саунд не е чак такъв проблем..Голяма разбивация ще е в дискотеките.А Преслава изглежда ослепително в клипа,страшно е красива! Браво! Да продължава да работи с Драганински,кефят ме този стил песни! :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

И песента, и клипа биват, но мисля, че Преслава може и повече. Вълната Драганински ми допада, но това ми се струва като смесица от предните няколко такива парчета. Като една уж Певица на годината щеше да е добре Преслава да предложи нещо по-различно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая превземка ще спре ли да пее за "хвани ме, смачкай ме, пребий ме, аз съм твоя"? Как може да позволявате подобни неща? Ми и тя с какъв акъл ги пее...

Пълна лигла по клиповете, бие даже Галена. И в пеенето също, така и не се научи на произношение с това ,Л", бахти...

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...