Jump to content



Галена: Дайте наградата на Пайнера, за шеф на годината


Препоръчани коментари

От сега е почнало да се носи слух, че догодина няма да има награди. :1000 (29):

Преси какво ще я мотивира да издава песни тогава?

 

Край! Отиде кариерата!

 

-П.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 103
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Сега е момента да покаже топки и да действа.

Избутва си турнето, бие им шута и започва да работи сама.Името го има, песните също, един хонорар от 3500 и за следващите 3 години има работа.Отделно съвсем не го е закъсала да се спонсорира сама, та дори да си направят второ дете и да се върне след година.

 

Незабавно трябва нещо да се случи :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Една Камелия напусна, дето никаква не е и само как поведе крак след себе си, а какво остава голямо име като Галена да го направи... всички ще тръгнат, особено тия дето отдавна се чудят, по-залезлите - Глория, Ивана, Джена. :3fdb8960598fa63e:

 

80% от този пост е бъзик, не се палете.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена винаги като папагал повтаря след Кама.

 

Първо снима Виктор в "Неповторим" и Галя веднага го набута във видеото на "Стара каравана". Сега Пайнер щяла да напуска.... остава и Галин да и стане озвучител

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пайнер са в ъгъла, нямат полезен ход. И не правят нищо, за да овладеят бурята. А тя не само, че не спира да вилнее, след края на един чалгарски договор от 27.11.2014 година, но и видно започва да има белези на ураган 5-та степен. Ако топлите въздушни маси от пайнерският мегаапровал, за наградите в зала EFE, на хотела на бай`Ветко, се смесят със студените такива от смразените отношения на 80% от изпълнителите на фирмата с ръководството, то торнадото ще е всепомитащо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен - това е само лично моя теория, де - Галена има конфликт с шефа вероятно заради желание да има второ дете/да си вземе почивка/нещо от сорта, което той й отказва, защото му пълни гушата... и заради това бойкотира наградите - не заради това, че не стана Певица на годината. Just thinking. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен - това е само лично моя теория, де - Галена има конфликт с шефа вероятно заради желание да има второ дете/да си вземе почивка/нещо от сорта, което той й отказва, защото му пълни гушата... и заради това бойкотира наградите - не заради това, че не стана Певица на годината. Just thinking. ;)

 

Напротив, точно за "Певица на годината" е. И е точно както го формулира Камелия. И никакви фантасмагорични тези, на никой няма да променят истината. Тази простотия "Идол на годината" бе измислена само, заради Преслава. За да вземе тя важна награда, когато Галена я попиля с хитове през 2013-2014 години. Дайте да не се правим на шматки и да си измисляме версии, за умиротворение на ситуацията. Тогава просто нямаше как да не е Галена. Тя с Фики така размазаха всичко на онзи РД през декември 2013, че Митко Пайнера и Преслава просто нямаха очи да направят и тогава Преса "Певица...".

 

Казал съм ви още през есента на 2012 година, как разсъждава този захлюпен тип. Пред мой човек, Митака директно си е заявил, че за 2012 година ще направи компромис с Анелия, но следващата година ще си бъде пак Преслава. Не съм седнал да ви пиша толкова години тези неща, за да се правя на кой знае какъв. Чул съм нещо, имам контакти, знам настроенията и повечето важни интриги зад кадър. Митко Пайнера е обсебен от успеха си с Преслава. Така бе едно време с Глория. Хиляди пъти съм ви писал, че първото турне през 2004 година е трябвало да бъде такова на Глория.... и колеги от Пайнер. Ама спонсорът не е позволил. Той онзи спонсор и друго не е позволил тогава, но за него разбрахме прекалено късно - през 2015 година. Ако го знаехме през 2004-та, никакви драми нямаше да има в чалгата. Щеше още тогава да се знае, че обсебеният пенсионер си има любими или хайде нека да са предпочитани изпълнители и другите не ги брои за живи.

 

Преслава щеше да е "Певица..." и за 2013-та, но силната година на Галена не го позволи. Затова измислиха "Идол..." - заради Преслава. Затова мотаеха Галена в последните 2 години с "Идол...", защото изглежда равностойна награда на "Певица....". Само, че миналата година същите цървули в Пайнер подредиха така пропагандата, че "Певица..." да се брои за големия приз, а "Идол..." да е утешителна. Обратното бе през 2013, всички тук вече знаят защо. Ето така работят в тази фирма. А когато в едни времена нямаше "Идол..." и трябваше да бъде прецакан някой заради Преслава, тогава се играеше, ей такъв театър, на споделянето.

 

Преслава порица Пайнер заради Галена

 

Да сте видели и чули Пайнер да са наказвали Преслава заради онова своеволие? Защото сега това изказване на Галена даже е софт, в сравнение с онова на Преса.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Опаааа, какво каза току що Лай Но:

"Без Камелия, Андреа и Галена попфолкът не е това, което трябва да е" или нещо от сорта, по-важни са трите имена отпред. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Опаааа, какво каза току що Лай Но:

"Без Камелия, Андреа и Галена попфолкът не е това, което трябва да е" или нещо от сорта, по-важни са трите имена отпред.

:1000 (29):

Е по скоро бизнес отколкото шоу.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фики пред Live magazine!

 

 

– В интернет сайтове се появиха коментари, че семейството ти и Софи Маринова са освиркали твоя колега Галин. Как ще коментираш това?

Поредното търсене на сензация. Няма за какво да го освиркват – аз получих наградата, която очаквах.

 

– Галин те поздрави за наградата ти, смяташ ли че е искрено и в нормални колегиални отношенията ли сте в момента?

Да, в нормални колегиални отношения сме – както сме били винаги досега. Надявам се да е бил искрен, защото не съм почитател на лицемерното отношение.

 

– Смяташ ли, че наградите на Планета ТВ все още имат тежест? Твоята колежка и приятелка Галена реши да не присъства, тъй като явно не е съгласна с измислените категории за Музикален идол, с които се целеше да няма сърдити. Ти как ще коментираш?

Да, смятам че наградите имат тежест. Посочи ми награди с по-голяма тежест от тези на телевизия Планета? Всеки сам преценява дали да присъства на церемонията или не. Но и аз съм на мнение, че Певец и Певица на годината са най-големите и престижни призове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Опаааа, какво каза току що Лай Но:

"Без Камелия, Андреа и Галена попфолкът не е това, което трябва да е" или нещо от сорта, по-важни са трите имена отпред.

:1000 (29):

 

Да видиш тииииииии! :gora:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Такива скандали в чалгата никога не е имало. Нямам предвид по мащаб - и много по-големи е имало - но никога изпълнители на Пайнер не са надигали глас толкова масово. Да видим какъв ще е резултатът. А Евала на Галена, че ги бойкотира и не е направила нито едно официално изявление в медиите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Радвам се, че между кадърните и качествени доказани изпълнители започва да има добра комуникация. Ето- Камелия, Галена и Андреа са на едно и също мнение относно шефа на Пайнер, очаквам и Глория да напусне. Явно цели да продуцира само нови изпълнители и да им обира парите от хонорари, но ако Галена напусне ще е страхотно- нека знае за какво работи и, че продукцията си е нейна. Продуцентите в днешно време в България не играят почти никаква роля.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Харесва ми иронията която е проявила към него и както е написал някой, започна наистина да става интересно. Доста напускащи май има на опашката.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена просто се пошегувала с господин Димитров, но ако Глория напусне Пайнер - имайте предвид, че тя има голям дял в Пайнер и музикална компания Пайнер може да затвори и врати, кой знае... :3fdb8960598fa63e: Галена много не ми се вярва да напусне, но пък кой знае, ако си чака да и свърши договора. :mf_surrender: А бяха времена, когато имаше изпълнители, които са мечтаели да бъдат в Пайнер или такива, които те първа започваха кариери, а към днешна дата едно голямо нищо... :mf_surrender:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена просто се пошегувала с господин Димитров, но ако Глория напусне Пайнер - имайте предвид, че тя има голям дял в Пайнер и музикална компания Пайнер може да затвори и врати, кой знае... :3fdb8960598fa63e: Галена много не ми се вярва да напусне, но пък кой знае, ако си чака да и свърши договора. :mf_surrender: А бяха времена, когато имаше изпълнители, които са мечтаели да бъдат в Пайнер или такива, които те първа започваха кариери, а към днешна дата едно голямо нищо... :mf_surrender:

 

Виж сега, Галена този път не се е пошегувала просто ей така, с г-н Димитров. Галена си каза мнението, за политиката на г-н Димитров. Никога преди не се е осмелявала, но сега нямаше как. Направи го за пръв път, открито и на никой в Пайнер не му стана кеф. Забележи, че след като Галена се "пошегува" с господина, той извади от архива материал на "пеевският" Кавал 3, със свое интервю след наградите и така го раздуха, чрез ведомствените журналя, че да разберат всички как той наистина е мислел, че и дава най-голямата награда, а горките българи (всичките) не разбрали неговите "хуманни" подбуди. Демек, Митко Димитров се извини на Галена, за недоразумението и няколко пъти повтори, че който пее накрая и който закрива, той е истинският №1 за него не само сега, а и в годините назад.

 

С което шефа директно шамароса наглото, безочливо и безскрупулно Пресли, което в дните след церемонията, направи всичко възможно да убеди българите, че тя е топ оф дъ топ и освен "Певица на годината", нищо друго не важи. Да, много и помогна Фики Стораро и сем. Сторарови барабар с мангалската дружинка кръжаща около тях, защото и Фикрет взе аналогична награда. В тази връзка, защо Митко Димитров смята "идолът" Галена за №1, а не каза нищо подобно за "идолът" Галин?

 

Галена няма и никога не е имала, некакъв дял (акционерно участие) в Пайнер. Никоя чалгарка, никога не е имала такова през годините. Пайнер си е 100% семейна компания на сем. Димитрови и винаги е било така. Единствено в ТВ Планета нямат пълната собственост, а само 92%. Другите 8% както добре се знае, поради информация от търговският регистър попаднала ми преди години случайно, се притежават от д-р Хари Янакиев. Това е, друго няма и никога не е имало.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 5 weeks later...

На него може да му връчат тази награда, ала Галя заслужава "Мишка на годината", задето се скри и избяга от наградите. Аман от нагли страливи мърли като нея. Като ще казва нещо - да го направи, а не да дрънка зад гърба на шефа си!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво стана бе, нали се бяха наредили половината чалгарки на опашка да напускат фирмата, начело с Галена и Константин??? Всички се изпокриха за 1 месец, големи закани, голямо чудо беше.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А добро утро! :mf_surrender: Както го написах и след наградите, всичко мина и замина за месец. Винаги е било така и така ще бъде.

Но Галена наистина взима "мишка на годината", като певица не ми е била любимка никога, но като човек ми беше симпатична. С тоя ПР които си направи на гърба на Преса, изложи продуцента си, не се извини на никой, не се осмели да каже нещо с достойнство а се скри в миша дупка. Дадоха й половината награди от Пайнер, но само защото видиш ли тя била дала най-много пари за проекти, не било достатъчно Идол, а задължително се взимало "певица"! :whistling: Какво значение има кой харесва публиката, явно щом си имаш богат тъпкач даваш много пари и наградата трябва да е твоя , без уговорки! :whistling: Само, че много бързо забраихме как бяхме кючекчиня на Амет, станахме известни с вана и не може да изпеем 1 песен на живо. Важното е, че имаме най-много пари и 4-5 награди не струват нищо! :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

А добро утро! :mf_surrender: Както го написах и след наградите, всичко мина и замина за месец. Винаги е било така и така ще бъде.

Но Галена наистина взима "мишка на годината", като певица не ми е била любимка никога, но като човек ми беше симпатична. С тоя ПР които си направи на гърба на Преса, изложи продуцента си, не се извини на никой, не се осмели да каже нещо с достойнство а се скри в миша дупка. Дадоха й половината награди от Пайнер, но само защото видиш ли тя била дала най-много пари за проекти, не било достатъчно Идол, а задължително се взимало "певица"! :whistling: Какво значение има кой харесва публиката, явно щом си имаш богат тъпкач даваш много пари и наградата трябва да е твоя , без уговорки! :whistling: Само, че много бързо забраихме как бяхме кючекчиня на Амет, станахме известни с вана и не може да изпеем 1 песен на живо. Важното е, че имаме най-много пари и 4-5 награди не струват нищо! :whistling:

Абсолютно съм съгласен. Дори Антон Стефанов я пръсна в звездно без директно да назовава името и. По цяла година обяснява как не са и важни наградите, а накрая се държи обезумяло, болно и грозно...

 

И аз я харесвах и ми се струваше много променена и израстнала, но с тази изцепка ми падна в очите. Явно съм грешал, че парите поняога могат и да купят класа. Селяндур ли си в манталитета - никакви пари не могат да те направят класен. Маската рано или късно пада

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...