Jump to content



Кои са вашите най-големи guilty pleasure-и в поп фолка?


Препоръчани коментари

  • Отговори 50
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Преслава - Аматьорка

Татяна - До три

Галена - Раздавай се (Единствената нейна песен в телефона ми)

Теди Александрова - Чалга пеперудки

Кристиана feat. djordjano - Цяла нощ

Илиян - Дупе за милион

Link to comment
Сподели в други сайтове

guilty pleasure = виновно удоволствие

Не е правилно да се превежда буквално в случая. Това си е английска фраза и няма превод на български.

 

Аз лично бих го обяснил като да харесваш нещо, което не се очаква да ти харесва, и дори да те е срам от този факт, но все пак да му се кефиш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е правилно да се превежда буквално в случая. Това си е английска фраза и няма превод на български.

Именно затова съм я написал на английски в заглавието на темата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен лично няма песен, която да ме е срам, че харесвам! А нещо като "виновно удоволствие" както сте го определили, човек никога не бива да чувства, защото по този начин може и да се самоунищожи! :1000 (29): По-скоро не съм очаквал и в началото съм оплюл самата песен и съм бил скептичен към нея. Такива песни за мен в последния месец са "Чалга пеперудки" на Теди Александрова и "Всичко знаеш" на Джена, а в момента са едни от най-слушаните в плейлистата ми.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галин - "Момче без сърце"

Фики - "Стига"

Фики - "Бум"

Милко Калайджиев - "Точилка"

Роксана и Силвър - "Петък, събота, неделя"

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Определено простотийките на Теди А и Роксана :3fdb8960598fa63e: Чок пара също съм я слушал поне няколко пъти и не мога да си обясня дали е някаква проява на мазохизъм, дали ми е толкова абсурдна, че ме забавлява, дали е някаква форма на харесване :feminist_en:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не бих казал, че имам неща, дето да се срамувам, че ги харесвам, поне не в поп-фолка, където границата между "качествено" и "некачествено" е на практика несъществуваща.

Все пак някои долни песньовки, които съм хранил, пък после се е оказвало, че ми допадат, са "Бум", "С мене да вървиш", "На тебе не отказвам", "Аз съм дяволът" и т.н.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...