Jump to content



Коя певица съживява кариерата си с бутане в чужди проекти/дуети


Коя певица съживява кариерата си с бутане в чужди проекти/дуети  

76 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Тези изпълнители последните години правят всевъзможни колаборации. За това и съм изброил само тях .

Коя се тика най-много с цел да намаже от славатта на другия ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 43
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Най-активни дни

Топ коментиращи в тази тема

Честно казано никоя не се опитва да "намаже" на чужд гръб. Вероятно всички правят колаборации, за да привлекат повече внимание, но това са различни неща.

 

Гласувах за Деси Слава, защото тя е единствената, чиито самостоятелни песни тази година флопнаха, а дуетите станаха хитове. Но все пак не мисля, че тя съзнателно се опитва да се залепи за други изпълнители.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами според мен Деси Слава. Сега сигурно повечето като Фиклена ще кажат Преслава, защото в рамките на година пусна 4 дуета, но не е така, Преслава е пуснала 4 дуета, 2 от тях са с Стефка и Ваня, другите са с Галена (дето няма клип) и Фики. Само там с Фики можете да кажете, че той помага. Така де, гласувам за Деси Слава поради простата причина, че тя в рамките на една година пусна 2 дуета, но и двата дуета са със супер актуални в момента имена и само тези песни са големи хитове от цялата ѝ продукция от второто влизане в Пайнер.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Десислава! Мърлата, никой не я бръсне за слива, и яйде, бута се при актуалните, белким децата научат коя е Десислава, щото нали, никой не я знае...

:1000 (29):

 

Нали това иска автора на темата.Да няма Камелия,че като са двете в анкета Кама е все сразена :3fdb8960598fa63e:

 

Поне някъде Кама да изпъкне милата путаранка :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29):

 

Нали това иска автора на темата.Да няма Камелия,че като са двете в анкета Кама е все сразена :3fdb8960598fa63e:

 

Поне някъде Кама да изпъкне милата путаранка :gun_bandana:

Че Камелия няма дуети от години, защо въобще я намисаш? :mf_surrender:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Яница

 

:roll1:

 

По темата: ДесиСлава

 

П.С Не ми е ясно защо сте добавили Джена и Яница тъй като:

- Яница няма нито 1 дует, и не се е бутала в ничий дует, просто е викнала 2 изпълнителя за ft.... Галин сам я покани в Роклята

 

- Джена пък в кой дует се бута?!

 

И също така Галена къде се бута?! Те я молят....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Естествено, че Деси Слава - ще направи година и половина в Пайнер, а още един самостоятелен хит няма.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо сте я сложили Емилия в анкетата? Тя по-скоро помага, ако не беше тя никой нямаше да чуе за Ави Бенеди, Нидал Кайсар, Стефан Илчев и др. Дуетите й с Борис Дали и Тони Стораро са дошли като предложения от тяхна страна. Тоест те се тикат при нея с цел да направят хит.

 

Гласувах за Мария понеже още от едно време има навика да записва проекти с актуални мъже и е безумно тъпо това. Имаше преди години едно трио с Илиян и Живко Микс, което пък не стана никакъв хит, но тогава ги набута в проекта, както сега историята с Азис и Фики. Деса и Кама просто бяха прецакани от Гейлинчо, който явно иска да се хареса и на техните фенове. Те не биха му предложили дует.

 

В анкетата може да бъде добавена и Ваня.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Естествно, че няма да включа Камелия или Глория. Те за разлика от други не се молят з дуети , а разчитат на собствена продукция , независимо слаба или силна е тя . За разлика от тях Деса е на всякъде - Константин , Галин , Галена .... а самостоятелните и песни са по-слаби и от на Крисия Д

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мария. Хиляди дуети направи.

 

Яница също съживява кариерата си с помощ, а другите изпълнители не мисля, че съживяват нещо, защото кариерата им никога не е "умирала". Джена пък най-малко място има тук, защото не се бута никъде. Мария Петрова и Ваня ли ще и "съживяват" кариерата? :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мария. Хиляди дуети направи.

 

Яница също съживява кариерата си с помощ, а другите изпълнители не мисля, че съживяват нещо, защото кариерата им никога не е "умирала". Джена пък най-малко място има тук, защото не се бута никъде. Мария Петрова и Ваня ли ще и "съживяват" кариерата? :mf_surrender:

 

темата е за да излезе Деси Слава черна,не го ли разбра1000%20(29).gif

А Кама да е на топа веднъж.

По темата Мара

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...