Jump to content



Само за минута / Нека да е тайно


Коя песен ви допада повече?  

147 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

  • Отговори 95
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

С Камелия, самото сътрудничество на 3-ма автори по музиката и аранжимента я прави интересна и уникална, докато в песента с Деси Слава не чух нещо кой знае колко различно, макар и тя да ми хареса. Клипът на "Само за минута" също е доста по-добър.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дам, точно от каквото имаше нужда форума, Кама или Деса версия 2.0

 

Да де, ама не е заради Деса. Щото Деса си я тролят по цял ден, само и единствено за глупости. Ама вкара ли се в оборот Камелия и "десовите" изтръпват. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да де, ама не е заради Деса. Щото Деса си я тролят по цял ден, само и единствено за глупости. Ама вкара ли се в оборот Камелия и "десовите" изтръпват. :whistling:

Изтръпваме за това, че за няма и денонощие песента на Деса и Галин събра двойно повече гледания от последния шедьовър на Камчия, излязъл преди месец. :3fdb8960598fa63e:

Рано е да се коментира, все пак няма и 1 цял ден от излизането на новата песен, но вота ми отива за ангелския глас. :Vishenka_05:

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изтръпваме за това, че за няма и денонощие песента на Деса и Галин събра двойно повече гледания от последния шедьовър на Камчия, излязла преди месец. :3fdb8960598fa63e:

Рано е да се коментира, все пак няма и 1 цял ден от излизането на новата песен, но вота ми отива за ангелския глас. :Vishenka_05:

 

Защо вие "десовите" си мислите, че на някой му пука за поредната еднаква претоплена манджа на Галин? :1000 (29): Не разбрахте ли, че това хит няма да стане? Просто е едно и също, ще писне на децата бързо. Но няма да ви преча да се дървите, не ви останаха много възможности. Защото концерта иде, излагацията също. :clap:

 

И още нещо да ви припомня. Нали знаете какво правеше форума миналата година по това време? - плюеше Камелия, щото кифлите му са в Пайнер.

 

Нали виждаш какво прави форума сега? - плюе Деса, щото за една година и тя и вие направихте и невъзможното, тя да опротивее. Честито! :ar:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изтръпваме за това, че за няма и денонощие песента на Деса и Галин събра двойно повече гледания от последния шедьовър на Камчия, излязъл преди месец. :3fdb8960598fa63e:

Рано е да се коментира, все пак няма и 1 цял ден от излизането на новата песен, но вота ми отива за ангелския глас. :Vishenka_05:

 

Първо, тука скоро не бях и виждал да се споменава Камелия, под какъвто и да е повод.

 

Второ, тая анкета е очевидно направена в отчаян опит поредната боза с участието на Фатмето да блесне, с идеята че тука чипровската е недолюбвана, което автоматично води до служебна победа за Деса.

 

Даамане, щото между двете бози на толбухинския гном тая с Камелия беше по-интересна поради ред причини - Камелия не прави дуети и фючъринги на всеки две седмици, джуджето беше още интересно по-онова време и тая песен/мелодия не беше я пускал вече стотина пъти.

 

Изобщо порадвайте се сега, щото освен да пристане беквокалистка на някой друг от кокошарника, тя самостоятелен "хит" с такива показатели - гледания или каквото там е актуално за бройкане - няма и да помирише.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче защо сравняваме дует с featuring?

Тогава да включим и С мене да вървиш и мисля, че тя ще спечели анкетата...

 

КАМЕЛИЯ VS. ДЕСИСЛАВА.

По горе пак ви го написаха!

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Само за минута" е по-качествената песен.

 

ps: Това, което всъщност анкетата показва, е че Десовите фенчета настроиха форумците срещу любимката си. Well done!

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Харесвам много повече Деси Слава от Камелия, но парчето с Камелия е по-добро.

Eто, това е обективен коментар :)

 

Може би съм пристрастен аз, но гласувам за Камелия, защото:

 

1-во, Камелия бе първата по-голяма звезда, обърнала внимание на надувкото;

 

2-ро, песента с Камелия е също толкова блудкава, като тази с Десислава, но "Само за минута" е по интересна като визуална реализация;

 

3-то, пред гласището на Десислава Галин се губи, докато някак си чисто вокално, с Камелия си подхожда някак си по-добре, айде, не е подхождане, но... синхронизиране, по-лесно възприемане на чутото...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо е тази анкета и какво отразява??

 

Галин НИКОГА не е имал дует с Камелия?!! Това е просто включване, каквото направи целия жанр в последните 1-2 песни, Да припомня, че това беше предложение на Галин към Галена, която му отказа и за това за резерва беше ползвана Камелия,с опит да и бъде съживена кариерата. За щастие-неуспешен. Тази песен нито беше хит, нито вече съществува. И ако някой не е разбрал Камелия от година не е действащ изпълнител...:)

Едната песен е самост. на Галин, другата е дует с Деса, не знам защо се сравняват... :whistling:

 

Това е една от най-добрите песни в кариерата на Галин - с Камелия. И точно частта с нея ми е любима. И не мисля че Камелия е целяла нещо с това вкючване, просто е дала шанс на младежа да има песен с нея. Да си припомним, че до тогава той имаше едно "Момче без сърце"... и дуетите с Кристиана, Ани Хоанг и такива изроди. Камелия си беше класа за него... :P

 

Гласувах за Галин и Kамелия - Само за минута!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е една от най-добрите песни в кариерата на Галин - с Камелия. И точно частта с нея ми е любима. И не мисля че Камелия е целяла нещо с това вкючване, просто е дала шанс на младежа да има песен с нея. Да си припомним, че до тогава той имаше едно "Момче без сърце"... и дуетите с Кристиана, Ани Хоанг и такива изроди. Камелия си беше класа за него... :P

 

Гласувах за Галин и Kамелия - Само за минута!

 

Точно пък това е единствената песен, която не стана хит-тази с Камелия.. :mf_surrender: От всички песни на Галин тази с Кама стана най-малко хит. По-скоро Галин беше класа за Камелия, тя имаше нужда от спасяване и Пайнер за пореден път й подадоха спасителния пояс, но както пак без успех..;)

Правете теми за Кама-защото и без това само тук остана последното място в което я помним...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пффф, ако песента на Камелия и Галин е спасителен пояс за първата, то тогава какво да кажем за тази с Фатмето? Щото без такива отчаяни напъни на табуретката напълно се слива с перушинестата масовка ....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пффф, ако песента на Камелия и Галин е спасителен пояс за първата, то тогава какво да кажем за тази с Фатмето? Щото без такива отчаяни напъни на табуретката напълно се слива с перушинестата масовка ....

хаха , да много смешен как си вярва :Д

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно пък това е единствената песен, която не стана хит-тази с Камелия.. :mf_surrender: От всички песни на Галин тази с Кама стана най-малко хит. По-скоро Галин беше класа за Камелия, тя имаше нужда от спасяване и Пайнер за пореден път й подадоха спасителния пояс, но както пак без успех..;)

Правете теми за Кама-защото и без това само тук остана последното място в което я помним...

 

Пълни Глупости. Песента стана хит и беше сред най-гледаните в канала преди да я махнат, а сред тийнейджърите не просто хит, а много голям хит. Тогава не всичките ми приятели имаха години за дискотека и многократно съм се убеждавал по домашни партита точно за нея.

 

Нито пък "Пайнер" са ѝ дали нещо. Галин и Камелия е трябвало направо да завършат проекта без позволение и тогава да го представят на Димитров, че да не може да им откаже. Даже на малкия му казали колкото може по-малко да се появява с кака си. Както обикновено, тъпотия от страна на фирмата, щото точно тя отвори път на Галин за изява при Слави, който не го беше и чувал кой е. Били ѝ подали, хахахха.. Тва да не ти е Деса, автор на музиката Галин, Галин участва в аранжимента, пиарката му написала текста, от "Пайнер" иначе набутали нейното име първо.

 

Недей толкова да ти личи, че те е яд, че хората харесват повече песента с Камелия. Ако не беше сега да е прясна втората, преднината можеше да е още по-голяма.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента с Камелия, макар и с малко нейно участие е много по-свежа, и аз дадох вот за нея. Аз лично от тази с Деси Слава не съм особено впечатлена, докато "Само за минута" е доста по-различна и като музика, текста е по-интересен, видеото по-разчупено.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...