Jump to content



Годишни музикални награди на Планета ТВ за 2015


Препоръчани коментари

Смях до дупка! :3fdb8960598fa63e: Освиркването на Хари дори не са го махнали от записите и се чува като върви да дава песен на годината!

Тези награди изглеждат все по-нелепи!

 

Анелия: Искам да благодаря на майка ми. Мамо, благодаря че ме издържаш!

Някой: Майка ти те издържа? (Смях в залата)

Анелия: Много съм сложна. За това съм и сама. :1000 (10):

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Галин като искаше уж да целува Деса, стана много смешно.

Ами това с букета за Музикалния идол... май каза на Емануела да го задържи за себе си, че тя му вика е не,не той е за теб.. Срам го е да вземе букет цветя ли не мога да разбера? Какви комплекси :mf_surrender: И каква беше тая реч, имам чувството, че я беше наизустил дума по дума. Преслава пък по-нагла никога не е била. Като цяло речите на всички бяха много зле, каква вип церемония е това? Само като чуеш устата- Аплодисменти за нацепения като на стара къща мазилката-Фики и ти става ясно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами това с букета за Музикалния идол... май каза на Емануела да го задържи за себе си, че тя му вика е не,не той е за теб.. Срам го е да вземе букет цветя ли не мога да разбера? Какви комплекси :mf_surrender: И каква беше тая реч, имам чувството, че я беше наизустил дума по дума.

Еми, просто искаше да подари на дамата букета, защо пък комплекси да има? Все търсите под вола теле.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Смях до дупка! :3fdb8960598fa63e: Освиркването на Хари дори не са го махнали от записите и се чува като върви да дава песен на годината!

Тези награди изглеждат все по-нелепи!

 

Анелия: Искам да благодаря на майка ми. Мамо, благодаря че ме издържаш!

Някой: Майка ти те издържа? (Смях в залата)

Анелия: Много съм сложна. За това съм и сама. :1000 (10):

:roll1: :roll1: :roll1: :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-ужасните награди евър. Толкова селски, толкова комплексарщина, толкова идилия...Не е било никога. Две певици да са ми симпатични в момента от Пайнер - Яница и Галена...и тях ги няма. Под нивото им е на такива мероприятия. Да ходят Цуци, Марче и Пепси да си делят наградите, че като ги гледам ще им е за последно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изгледах това за "Песен на годината" на Анелия. Няма такъв смях, със сълзи се смея, наистина... уникален образ е тая Анелия. Много съм сложна вика... Благодаря ти Мамо, че ме издържаш... :roll1: :roll1: :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Toва са едни от най-интересните награди за нас, хората във форума. Просто е мн яко всичко - пълен резил! Масово извън форума никой дори не подозира, че са се състояли такива награди.. :1000 (29):

 

Абе от няколко години насам малко или много се разбира, че са се състояли, щото известните чалгарки имат по сто, двеста, триста хиляди почитатели във Фейсбук, Преслава специално над 600 000, и като си публикуват снимки и благодарности, доста хора виждат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поредното тъпо решение от страна на Пайнер - да излъчат церемонията на две части: награждаване и изпълнения по отделно.

Нормално. Няма как да направят монтажа за 1 ден.

Link to comment
Сподели в други сайтове

много странно за албум на годината малка статуетка, а за клубна сцена от големите?!

до сега не ми харесва! много са изрязвали, така ми се струва де...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Прав си, не е подходящо да говоря за '50-те потребителя', след като и аз съм се обяснявал и даже още се обяснявам понякога пред тях. НО отново ще подчертая, че в повечето случаи, включително и днешния, съм провокиран от коментари като този:

 

И какво излиза? Победителят на вечерта бе Камелия, а губещата Десислава.....

 

Всички знаем, че анти-феновете могат да са най-големите провокатори... Днес въобще не съм целял да тръгна да споря за Деса-Кама, но... ето. Както и да е, мнението ми не е по-различно от това преди наградите- Десислава няма нужда от статуетки, за да е това, което е. Позволявах си и аз като някои други Десови да убеждавам разни потребители, че е достойна за еди-коя си награда и все още държа на мнението си. В крайна сметка съм доволен, че оцениха дуета с Галена и че отбелязаха 20-тата й годишнина със специална награда. Това е достатъчно, пък по-натам ще видим накъде ще се развият нещата.

 

Хайде, пускайте след малко Капките, за да видим как Преска още сега ще си подсигури Певица 2016. :D

Всъщност, преди това може да погледаме наградите по Планета...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не разбрах?

 

 

Ами виж оригиналното клипче от снощи при връчването на тази награда. Стояха Дани Милев и Устата на сцената известно време да я чакат, Устата каза нещо "Галена сигурно отсъства по основателна причина" и т.н.

Link to comment
Сподели в други сайтове

1623321[/url]']

Ами виж оригиналното клипче от снощи при връчването на тази награда. Стояха Дани Милев и Устата на сцената известно време да я чакат, Устата каза нещо "Галена сигурно отсъства по основателна причина" и т.н.

 

Я дай видеото

Link to comment
Сподели в други сайтове

Евала на Галена, че не се е дотътрила на тоя цирк!

Евала и на другите изпълнители като Глория, Ивана, Райна, та дори Яница и Константин, че не са присъствали.

В публиката видях Гергана, защо пък е присъствала там?! :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Престанете да плюете Преслава и се молете ,че Митко раздава наградите , защото ако пусне резултатите нали знаете във всички категории кой ще е победител , нали знаете много добре ,че Преслава , която плюете е с най-многото фенове , така че по -добре си трайте , защото сте нахални феновете на Галена и фена на Чипровския боклук!

Link to comment
Сподели в други сайтове

В публиката видях Гергана, защо пък е присъствала там?! :D

Ами тя още януари се закани да бъде на наградите, изпълнила е намерението си - в публиката, но все пак. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...