Jump to content



Годишни музикални награди на Планета ТВ за 2015


Препоръчани коментари

  • Отговори 2,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Джена май няма да е на Наградите..

Ами така или иначе няма какво да вземе, защо да се разкарва излишно :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като коментар под един неин пост я питаха дали ще пее на наградите и тя е отговорила само с усмихната емотиконка.

Точно това гледах преди малко и един е писал: "Говори се, че няма да пееш на наградите, вярно ли е?

Джена: "Това са само слухове. Ще пея на наградите".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно това гледах преди малко и един е писал: "Говори се, че няма да пееш на наградите, вярно ли е?

Джена: "Това са само слухове. Ще пея на наградите".

А, да, сега и аз видях. Извинявам се. Интересно ми е какво ще й дадат и как ще се приеме Всичко знаеш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А, да, сега и аз видях. Извинявам се. Интересно ми е какво ще й дадат и как ще се приеме Всичко знаеш.

 

Е тя сигурно ще пее някой виещ хит, като Ти къде беше :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

:whistling: А на някой дали му ясно, че хората които пълнят чалготеките, правят милионите гледания и пълнят дискотеките, ама ГРАМ не ги е"е за награди и концерти в НДК и повечето от тях никога не са гледали подобен концерт...Тия концерти ги гледате хард феновете. Точно за това се учудвам, че изобщо успяха да направят концерт в АРЕНА. Никой от познатите ми които знаят всички песни наизуст и слушат канала на Планета нон стоп не се интересуват от награди, къде ще са, кога ги дават и т,н И това е от мноого години. ПРосто вие си живеете в някакво време преди 10-15 години.. :whistling: Това не значи, че не съм против това, че няма да го излъчват на живо и го правят в зала на хотел. Но това се нарича БИЗНЕС и след като един разход може да бъде спестен или намален се прави това. Точно вие трябва да сте благодарни, че изобщо ще има такива награди след като всички друго подобни фалираха. Пак повтарям, че тея награди се правят с цел реклама и имидж, никой не чака от тях печалба. Много бързо забравихте още преди 4-5 години, когато балконите бяха празни в НДК на наградите и залата не се пълнеше, пак ли е било заради умиране на чалгата? :whistling: Нито тогава, нито сега тия които правят милионите гледания и пълнят дискотеките не са имали намерение да следят подобни награди.


А двата последни подмазвача на бившата чалгарка Кама е време да разберат, че колкото и да драскат във форум с 20 човека, колкото и да реват всяка година, колкото и женска злоба да бълват ден и нощ, нито Пайнер ще се промени, нито Камелия ще се върне някога в тоя бизнес. Примирете се и се благодарете на Пайнер, че е създал Кама и благодарение на техните награди, ротация и ПР през годините тя сега успява да изкарва нещо от ретро участията си. :whistling:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Фики в топ форма за Наградите на телевизия “Планета”

FIKI201602262.jpg

Певецът на 2014 година - Фики Стораро знае, че в музикалния шоубизнес, освен да пееш добре, е важно и как изглеждаш. Затова, въпреки многото си участия, записи на песни и други служебни ангажименти, никога не пропуска тренировката във фитнеса и в залата за бокс. Той ги посещава задължително 5 пъти в седмицата, независимо в кой град на страната се намира. И това не му е достатъчно. За максимален ефект изпълнителят на “Пайнер” спазва строг хранителен режим още от края на миналата година. Вече няколко месеца той не си е позволил грам хляб, захар или зехтин. Храни се само с чисто месо и ориз и по този начин е успял да свали цели 10 кг.

Всички присъстващи на церемонията по раздаването на Годишните музикални награди на телевизия “Планета” ще могат да видят на живо резултата от положените от Фики усилия. Сега, репликата от дуета му с Азис “нацепен, много красив”, напълно отговаря на подобрената му визия. Освен с прекрасна физическа форма, новият секссимвол на България се е подготвил за червения килим и с два тоалета в стиловете, в които го виждаме и на участията му в клубовете.

Той никога не е крил, че се вълнува и не пренебрегва наградите, защото те му дават стимул за работа и вдъхновение.

“Аз мисля, че направих всичко възможно, за да стана отново “Певец на годината”, но хората са тези, които ще преценят”, коментира Фики наскоро в интервю пред Мариян Станков – Мон Дьо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

“Аз мисля, че направих всичко възможно, за да стана отново “Певец на годината”, но хората са тези, които ще преценят”, коментира Фики наскоро в интервю пред Мариян Станков – Мон Дьо.

Ох, Боже Господи, няма спасение :mf_surrender:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно феновете на Преслава, не трябва да казвате нещо. :1000 (29):

Преслава не е имала такива явни мераци :1000 (29):

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава не е имала такива явни мераци :1000 (29):

 

Дали ще го каже явно или не, няма значение ,действията й показват, че е пристрастена към награди. Поне Фики си казва, че иска тази награда ясно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох, Боже Господи, няма спасение :mf_surrender:

Ти ако на това се възмущаваш, гледай автограф. Не стига,че нон стоп повтаря как иска да я вземе, ами и накрая Галя като го пита какви са му амбициите от тука нататък, той пак- да взема наградата :helpsmilie: Било съдба, че имал рожден ден на 3 март, а на 2ри били наградите и усещал, че на афтър партито след концерта няма да празнува само рождения си ден :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фики може да е всякакъв, но е факт, че заслужава тая награда. С пари, без пари, той беше най-хитов и не само това. Общо взето цяла България знае кой е той по един или друг начин. "Бум" пък беше най-въртяната песен лятото. И да искаме и да не искаме той си заслужи наградата Аз дори не се сещам за голям хит на Галин от 2015, а пуска какво ли не. Оцко му спря кранчето.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Казвала го е Преслава открито и то на самите награди, където пя "Как ти стои", една реч изнесе как щяла да направи всичко възможно, за да има отново най-доброто.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фики може да е всякакъв, но е факт, че заслужава тая награда. С пари, без пари, той беше най-хитов и не само това. Общо взето цяла България знае кой е той по един или друг начин. "Бум" пък беше най-въртяната песен лятото. И да искаме и да не искаме той си заслужи наградата Аз дори не се сещам за голям хит на Галин от 2015, а пуска какво ли не. Оцко му спря кранчето.

Роклята ти пада, Парата, С мене да вървиш

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бе пак не е като Преслава, като бяха тръгнали слухове, че казала на Митко, че ще се самоубие, ако не получи "голямата" награда. :/

Тези слухове тръгнаха от феновете на Джена, защото се надяваха, че тя ще стане Певица на 2014, ама къде ти :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина Фики е леко обсебен от тази награда но абсолютно всички искат да станат ''Певец'' и ''Певица''.

Друг е въпроса, че са лицемерни и за тях най-важно било ''любовта на публиката''..

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Роклята ти пада, Парата, С мене да вървиш

 

Парата може би се откроява..Другите много бързо затихнаха, особено "С мене да върви" ми изглежда все едно е от 5 години..а не беше толкова отдавна...

 

На Фики му е простено...Той е набор 95...за какво говорим..Тоя човек на 20 години е постигнал много в неговата си сфера, вие на 20, какво имахте? И не са само парите и връзките на баща му..Той ако нямаше глас, тая визия и харизма нямаше да успее...Симона на Глория защо никой не я хареса? А тя така я бута...то като не става, не става.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Парата може би се откроява..Другите много бързо затихнаха, особено "С мене да върви" ми изглежда все едно е от 5 години..а не беше толкова отдавна...

 

На Фики му е простено...Той е набор 95...за какво говорим..Тоя човек на 20 години е постигнал много в неговата си сфера, вие на 20, какво имахте? И не са само парите и връзките на баща му..Той ако нямаше глас, тая визия и харизма нямаше да успее...Симона на Глория защо никой не я хареса? А тя така я бута...то като не става, не става.

А ако погледнем клиповете на Галин, определено бие Коцето, и се нарежда за втората голяма награда...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...