Jump to content



Евровизия 2016


Препоръчани коментари

Ако сте доволни и поне за малко сте се почувствали щастливи и горди, ударете по един коментар в страницата на Поли Генова. Лично мен ме накара да се чувствам страхотно тази вечер, за което благодаря.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 719
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Ако сте доволни и поне за малко сте се почувствали щастливи и горди, ударете по един коментар в страницата на Поли Генова. Лично мен ме накара да се чувствам страхотно тази вечер, за което благодаря.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Браво на Поли, успехът е заради песента главно, но както и да е, четвърто място е супер :yahoo1:

И си взимам думите назад, този начин за представяне на резултатите е много як, страхотната драма в края :bowdown:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Горд ме накараха да се почувствам. За миг като България беше втора над всички тези велики държави... Беше прекрасно! Та ние едва събирахме пари през годините, за да се явим изобщо и да с направим тук конкурса. Толкова измъчено е било винаги, а успяхме. 4 място е страхотен успех, съвсем неочакван. Браво на Поли, тази песен тепърва ще се наложи и тук.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много грандиозно завръщане направихме обаче. Стоиш и гледаш България, малка държава, бедна - не става. И после Над всички други в Европа, какво по-хубаво от това? Браво, уникално.

 

п.п. и аз си връщам думите назад, много напрежение идва накрая.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не спечелихме, но съм адски горд с това 4-то място! Браво Дженова, браво! Да си над всички останали държави, изключае Русия и Украйна си е за гордост.

 

П.С. И някак си се кефя на победата на Украйна, песента е доста странна (но ме кефи).

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много грандиозно завръщане направихме обаче. Стоиш и гледаш България, малка държава, бедна - не става. И после Над всички други в Европа, какво по-хубаво от това? Браво, уникално.

 

п.п. и аз си връщам думите назад, много напрежение идва накрая.

 

Ей, това българските комплекси са проклятието на този народ.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая Украйна яко турски сериали са гледали, имат звуци от половината турчаля филми в ефира в песента си :D :D :D

 

Песента е за кримските татари, които Сталин е разселил из СССР, а припевът е на татарски.

 

Певицата е полутатарка, полуарменка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Браво на Поли!В действителност нашата песен е на второ място, защото Украйна спечели само, за да натрият носа на Русия, а Австралия не спечели, защото реално нито е част от Евросъюза, нито териториално се намира в Европа.

Не винете Поли, че не е направила шоу, защото украинката беше по-зле от Поли като представяне, но въпреки това спечели!Всеки път се коментира и сега отново ще се повтаря, че конкурса е геополитически и изданието му от тази година го доказа!Русия е отритната от Европа и нямаше как да им позволят да спечелят!Видяхте ли физиономията на Филип Киркоров, като видя, че общия сбор от гласуването не се оказа по-голям от този на Украйна :weird:

Много добър резултат за България!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментирайте скандалната разлика във вота на журито и публиката с Полша!

Журитата напълно оправдано дадоха на смотаната им песен предпоследно място.

Обаче за нея са гласували всичките полски емигранти, в Англия, Ирландия и навсякъде из Европа, плюс Прибалтика, може би.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Накрая наистина беше много напрегнато, няма съмнение. Не очаквах да сме толкова напред. Топ 5 по вот от публиката - Браво! Даже можеше и 2-ри или 3-ти да сме, ако имахме повече точки от журитата, но и така сме перфектни, уникално постижение е това за нас!!! :Vishenka_05: Браво на нашето момиче, почувствах се горда! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента е за кримските татари, които Сталин е разселил из СССР, а припевът е на татарски.

 

Певицата е полутатарка, полуарменка.

Не ми въздейства грам, макар да има смисъл и история. На Чехия ми хареса в пъти повече.

Дори тази на Унгария беше доста добра.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За какви комплекси говориш?

 

Малка била, бедна била, не ставала. Има много по-малки и бедни. Не само ти. Огромната част от населението мисли така. За твое сведение България е 15-та по големина държава в Европа от общо 50.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Малка била, бедна била, не ставала. Има много по-малки и бедни. Не само ти. Огромната част от населението мисли така. За твое сведение България е 15-та по големина държава в Европа от общо 50.

Имах в предвид, че другите казват така. За мен България си е малка да, бедна си е, но си е моята страна. А и се вижда, че и малките са опасни. Това имах в предвид, не си ме разбрал/а.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имах в предвид, че другите казват така. За мен България си е малка да, бедна си е, но си е моята страна. А и се вижда, че и малките са опасни. Това имах в предвид, не си ме разбрал/а.

 

Не знам кои са тия другите. Тези неща аз ги чувам само и единствено от българи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Браво на Поли!В действителност нашата песен е на второ място, защото Украйна спечели само, за да натрият носа на Русия, а Австралия не спечели, защото реално нито е част от Евросъюза, нито териториално се намира в Европа.

Не винете Поли, че не е направила шоу, защото украинката беше по-зле от Поли като представяне, но въпреки това спечели!Всеки път се коментира и сега отново ще се повтаря, че конкурса е геополитически и изданието му от тази година го доказа!Русия е отритната от Европа и нямаше как да им позволят да спечелят!Видяхте ли физиономията на Филип Киркоров, като видя, че общия сбор от гласуването не се оказа по-голям от този на Украйна :weird:

Много добър резултат за България!

Ама на Русия песента не заслужаваше дори 3-то място. Толкова демоде и кич. И на това трябва да са доволни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Заспах малко след Поли :3fdb8960598fa63e: но не просто, че не се срамувам от нея, както беше предни години, но и се гордея с нея! Браво! :Vishenka_05: Дано догодина пак имаме силно предложение, а не чак след 9 години...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ми въздейства грам, макар да има смисъл и история. На Чехия ми хареса в пъти повече.

Дори тази на Унгария беше доста добра.

Просто разяснявам защо звучи като от турски сериал.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Безкрайно съм щастлив, че Поли Генова буквално детронира всички букмейкърски залози, които по принцип са като ясновидец в този конкурс.

Те ни отписаха още на репетициите, но ...

 

Изключително много се радвам, че Русия и Австралия не спечелиха - ЕВАЛА, ЕВРОПА!!!

 

Песента на Джамала .. какво да кажа, ами мамка му предрекох още когато я чух, че това ще спечели!!!

Това е песен с идея, песен с послание, което в момента е крайно актуално.

 

Джамала е един от най-добрите гласове на Евровизия ... Адска е !!

Напълно заслужена победа, евала!!

 

Нашето момиче ... ЕВАЛА, ГЕНОВА!.. ЕВАЛА, че затвори устите на всички 'български патриоти', които те подцениха и заклеймиха още в началото !!!

Така се прави !!!

 

Хубава традиция създава България - два финала ама в ТОП 5!!

 

Това, което силно ме възмути е това, че националните журите така ни преебаха!!

Невероятен съпорт от ЗАПАДНА ЕВРОПА и тотално отхвърляне от нашенския край .. Думи нямам!! Дано Гърция се препълни от негри и араби, както е в момента в Атина!


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...