Jump to content



Online: Галена - Една жена


Препоръчани коментари

  • Отговори 146
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Не ми харесаха нито клипа, нито песента. :helpsmilie:

Преди седмица още ви казах, че няма да е отличен проекта. Видеото е слабо, защото е адски хаотично, няма ясен сценарий, който да се следва. Песента е смесица от много песни и е ужасно слаба както като за Галена, така и за жанра. Стил Татяна е песента, жалко за Галка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Видеоклип на годината от раз, нивото е космическо за България. Песента звучи като потенциална Песен на годината също, жалко че излезе малко късно, защото съм убеден, че ще е хит месеци наред. Галена завършва една безобразно силна година, може би по-силна дори от 2013 - 4 силни клипа с 4 огромни хита.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Адски слаба песен, не съм очаквал от Галена! Нищо не запомних, освен че прилича на последната на Емануела и сто други такива. Не ми харесва работата на този композитор, да не го ползва друг път. Крачка назад за нея.

Изглежда много яко в клипа!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

БРУТАЛЕН ПРОЕКТ!

Клипа е на извънземно ниво за България, евала! Малко са певиците които могат да се похвалят с такива клипове и да се държат толкова добре пред камера.

Песента ми харесва повече от клипа и не разбирам защо я плюете. Мегахит ще е. От първо слушане ми хареса. Евала!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клипът е на ниво, което изключително рядко може да се види в България, но пък и няма как да е иначе, Галена все пак. Песента е под очакванията ми, зарибяваща е, има хубав текст, но е нещо, което вече сме слушали, нищо ново като звучене... Само към края има една брутална мелодия, много здрава.

Клип - 6

Песен - 4,5. Наистина можеше да е нещо брутално!

С такава коса много ме кефи иначе още от фотосесията, радвам се, че я има и в клип.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Следващият път когато някой постави работата й под въпрос да погледне това.За момента е ненадмината, радвам се че събра такъв екип и всички мислят в една посока.Видеото е брутално, въпреки че можеше да минат с по-малко кадри и да запазят някои от идеите за следващо видео (лазерите,подводните кадри и сета с пушката).Галена изглежда страхотно и стои все по-тежко пред камера.

Песента също има някакъв чар въпреки, че е доста слаба като за нея.Въпреки това клубовете са нейни :1000 (33):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам, но в моите очи Галена няма стигане.Песента е страхотна и ще е хит.Клипа изобщо няма да го коментирам.

Интересно ми е колко от нейните ще са с номинация. :Д Нека продължава в същия дух.Радвам се, че съм й фен!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Готина песен, харесва ми, за видеото съм смесени чувства, защото е ясно, че е много добро, но има прекалено гнусни за мен сцени. Иначе от Галена е станало страхотна актриса, много добре се справя и с лекота във всякакви роли и това е извън скъпите декори, визии т.н. Браво за това!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да добавя, че в малка държавица като нашата това видео е феномен, за съжаление има доста продукция, която супер много сваля нивото като цяло и когато солят жанра те изтъкват диваните и силикона, а не такива мащабни проекти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клипа е УАУ! Песента кърти!Много добра!

Само не мога да разбера зад DIAMOND BEAT PRODUCTION кой се крие - Пашев, Кастрати или Оцко?Защо не са написали името на композитора, а го изписват така?Да не би това да е Оцковата музикална компания?!?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клипа е УАУ! Песента кърти!Много добра!

Само не мога да разбера зад DIAMOND BEAT PRODUCTION кой се крие - Пашев, Кастрати или Оцко?Защо не са написали името на композитора, а го изписват така?Да не би това да е Оцковата музикална компания?!?

Пашев. Той от край време си се пише така.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галче, обаче знае къде да снима .. катедралата Saint Paul е най-яката в цял UK

 

dsc02484-edited.jpg

Мислех, че на декор е снимала.

Абе видеото няма какво да се коментира - Галена отдавна е учебник за правене на видеоклипове на отлично ниво.

Какво значи хаотично и без сценарии - видео на динамична песен, изисква динамика, екшън, много кадри и преливащи емоции.

Даже съм сигурен,че има поне още 2,3 визии които не са влезли - Галена винаги снима много и различни неща, затова и после режисьора има от какво да избира.

Кой е правил това видео?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Започна да ме зарибява след 15 слушания, но все пак си остава посредствена песен.

 

И преди съм чел подобни коментари на хора във форума.

Много ми е странно как може да загубите време от живота си, равняващо се на цели 15 слушания на дадена песен, която очевидно не ви е грабнала от раз или два-три? Мазохизъм? Нямам друго обяснение... Защо не слушате приятните за вас неща?

Разбирам, случва се да харесаш някоя песен, като ти се набие в главата в дискотека или започнеш да я свързваш с някаква приятна емоция, ама ей така цяла вечер да си слушаш безцелно???

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Видеоклипа на 2015 г. е ясен. Има кадри на световно ниво, и то за най-големите звезди.

 

Мелодията е брутална, може би най-доброто, което Пашев е правил. Текста обаче е много банален и заради него песента малко олеква.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И преди съм чел подобни коментари на хора във форума.

Много ми е странно как може да загубите време от живота си, равняващо се на цели 15 слушания на дадена песен, която очевидно не ви е грабнала от раз или два-три? Мазохизъм? Нямам друго обяснение... Защо не слушате приятните за вас неща?

Разбирам, случва се да харесаш някоя песен, като ти се набие в главата в дискотека или започнеш да я свързваш с някаква приятна емоция, ама ей така цяла вечер да си слушаш безцелно???

Не е като да съм се отдал напълно на слушането на песента, ти пък. Например си я пуснах два пъти, докато си правех вечеря, да не говорим, че в момента са ми разширени зениците и нямам друго какво да правя.

И да, признавам си, че си я пускам, за да се насиля да ми хареса. Очаквах прекалено много от този проект, за да ми остане с горчив вкус в устата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На истина не разбирам кое не схващате във видеото. Най-елементарното по главният герой може да се досетите, че е свързано с "Дай ми" и "В твоите очи". Накратко - Галена е системно тормозена от "половинката си" - пребивана и пренебрегвана като жена заради многобройните му изневери. Всичките тези момичета които го оплакват дори повече и от Галена са всъщност нейните псевдо приятелки, с които той й е изневерявал. На Галена в един момент й писва и решава да си отмъсти като го убие - завързва го за тавана и слага на главата му найлонов плик с вода. Най-старият трик в киното да се покаже, че нещо е нереално, като се събуди главният герой, т.е. на края става ясно, че това е била просто фантазия на Галена в момент на ярост.

 

/Някъде бях мернал, коментар за това, как се мятала на гробовете, не се тревожете, това е най-обикновена полянка със стиропорни полчи/

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...