Jump to content



Online: Емилия & Борис Дали - Обичай ме


Препоръчани коментари

  • Отговори 72
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Малее без думи съм!

Това е много силна песен, нямам какво да кажа друго!

Емилия е невероятна тази година заслужава да бъде оценена подобаващо Февруари месец!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Балада на годината! Прекрасна песен, чак не знам какво друго да напиша! Браво! Нещо уникално е!

Дали ще има такава категория на наградите? Какви други балади има тая година - само за песента на Коцето се сещам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емилия има страхотен глас, най-вече за балади.

Харесва ми песента. Имам забележки по видеото, но са се справили доста добре като цяло за това ще си ги запазя за себе си.

Имахме нужда от нещо такова на фона на останалото.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-накрая! Тази песен от началото на 2014-та я правят! Добре, че Борис се е взел на сериозно най-после!

Емилия срина всичко тази година! Браво!

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Влюбих се в тази песен от първо слушане!

Просто невероятна балада - емоционално звучене, богат аранжимент, добра структура, преливаща емоция през цялото време (песента е над 5 минути).

Просто евала на екипа, сътворил тази нова перла в и иначе богата дискография на Ема.

Сюжетен клип на ниво. Доста локации, доста сценография - браво!!!!

Емилия никога не е била скучна от към видеоклипове - без значение с кой екип работи, винаги се старае да поднася нещо интересно - било интересни декори и тоалети, било сюжетна линия, било красиви гледка и пейзажи. Тя е един от най-старателните изпълнители в това отношение и доказва, че винаги може да бъде интересна.

Малка забележка са сцените с бой - не са лошо направени, но имаме примери на доста по-професионално заснети кадри (Галена-Дай ми). Но е важно внушението, емоцията, историята, пресъздадена на лентата.

 

Не очаквах толкова силна балада и въздействащ клип. Паузата след Ето ме и Путбул се оказва оправдана и песента дава поредна силна заявка за спрягане името на Ема за певица на годината. Мисля,че би било заслужено и оправдано. Не просто заради силните песни през 2015,но и заради цялостната работа на Ема - феновете й заслужаваме този приз да бъде и в нейните ръце! Планета и Пайнер черпят дивиденти от всички тези години на съвестна работа от страна на Ема - изпълнила е толкова хубави попфолк и фолклорни песни, реализирала е толкова красиви клипове и промоции на албуми, винаги е давала всичко от себе си за да има хубав продукт! Време е този дългогодишен труд да се оцени!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Уникален проект! Уникална песен с уникално видео, някой писа че е настръхнал...аз също на няколо пъти! Огромно браво и на двамата! Дано се оцени... ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Силна Емилия тази година, наистина много добри проекти и без да се съобразява с търсеното и изискваното от масата най - много. Не ми звучи много авторска, ако е така обаче - уникални музика и аранжимент! Текстът също е на ниво, новаторско фрази. За балада е страхотно попадение!

 

 

Клипът също не е лош, но Емилия и Борис са доста неартистични и някои сцени не са им са получили! На Борко конкретно нито една...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ми звучи много авторска, ако е така обаче - уникални музика и аранжимент! Текстът също е на ниво, новаторско фрази. За балада е страхотно попадение!

Клипът също не е лош, но Емилия и Борис са доста неартистични и някои сцени не са им са получили! На Борко конкретно нито една...

Песента е авторска на Пашев.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само сравнение - за 35 минути Емилия има 495 плюса, а Десислава за 5+ часа - 1076. Хората оценяват стойностното и е време чалгарките да си го набият в тъпите тикви!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Смазаха! Адски въздействаща песен. Аз настръхнах докато я слушах. Едно огромно браво и на двамата! :bowdown: :bowdown:

 

пс: Дует на годината!

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...