Jump to content



Online: Джулия - Ще се върна


Препоръчани коментари

  • Отговори 26
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Мисля, че е на живо! Браво! :1000 (33): Преслава и Софи Маринова са с вокали в песента. Фики я е уредил :D Песента е хубава, но можеше и по-хубав текст да направят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много по-слабо от дебютната песен. Обаче поне тук гласът й звучи доста добре, в първата песен изпяването беше просто отвратително, грубо и нетърпимо. На мен текста не ми хареса особено. Песента също. Доста неподходящо да се представя нова песен на такъв концерт. Все пак за напред съм сигурен, че ще има хубави песни, наистина пее доста добре, това поне показа в тази песен! И за съжаление не трябваше да взима тази песен на Брена, просто не е нейната.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотна! Още на концерта ми хареса много и евала, че пее на живо, при положение, че можеше да се направи на луда и да каже, че се притеснява от голямата сцена или, че представя нова песен и за това е на плейбек.

849bfacb1ce05353.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотна! Още на концерта ми хареса много и евала, че пее на живо, при положение, че можеше да се направи на луда и да каже, че се притеснява от голямата сцена или, че представя нова песен и за това е на плейбек.

 

И на мен ми хареса още тогава - даже ти казах..Чух и оригинала - ми бледнее ми леко Брена...:)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нищо интересно. Ако беше Ивана или Глория да залага на такива песни, ама при положение, че никой не я знае още... трябва да прави комерсиални неща, ако иска да става известна! :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотна песен, още на концерта ми хареса! :1000 (33): Добре направи, че я изпълни - така или иначе дори с бързата песен едва ли щеше да получи кой знае какъв прием, поне си представи баладата пред голяма аудитория. Браво, че пусна такова парче - има хиляди примери за дебютанти, драпащи с комерси без успех, така че лековатите песни не са гаранция за нищо, а пък има недостиг от качествена музика в жанра. Поздравления, че пя на живо!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз нямах представа кой излиза на сцена докато не видях кадри от дебютната й песен на стената. Иначе тази е ужасна. Хората зад мен коментираха, че трябвало да си изпее песента от Оцко, но явно и те бяха някакви запознати фенове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И на мен ми хареса още тогава - даже ти казах..Чух и оригинала - ми бледнее ми леко Брена...:)

Аз още не съм слушал оригинала, но не ми и трябва. Достатъчно ми хареса тази версия.

Но както каза някой по-горе, жанра има нужда от смислени песни. Най-тъпото е нови изпълнители да се хвърлят яко на комерси. Например Крисия Димитрова ми хареса с първата си песен (балада), но след нея започна с комерсите и се сля с масовката.

849bfacb1ce05353.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ми желай да съм щастлива, така любов не се убива

с кадифена ръкавица не се усеща като плесница

до дни ще пием за провала

на уж последната раздяла и пак от всички прокълнати

аз незаконно ще съм жена ти

 

Щом е край да бъде край

за грозен край те моля, дай от тебе всичко дай

с лошо да те помня

Дръж се като жалък мъж, веднага ще си тръгна.

не го ли направиш, ще се върна

 

Не ме целувай, спри, не ме поглеждай дори,

до смърт обичам те, но пътят ни с теб не води никъде

 

Песента е повече от уникална, даже ми харесва повече този текст от оригинала. Ама толкова сте свикнали с Оцковите еднакви песни, че една стойностна песен като тази повечето тук не можете да оцените.

Много бърка в душата тая песен, много.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента е много нежна и хубава, слушам я доста пъти вече и съм приятно изненадан от изпълнителката. Успех пожелавам! Харесва ми повече от оригинала на Брена!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оригиналът ми е много любим. И тази версия не е лоша. Ако беше нещо комерсиално не бих си го пуснал втори път, но това ще го риплейна. :) Според мен това момиче има шансове и с правилните песни ще стигне далече. Тембърът е доста приятен. Бях я мернал във Фолкмаратон - мега яка е.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Прекалено много са момичетата, които се опитаха да пробиват с комерси, аз харесвам песента, допада ми и момичето. Първата й песен е готина, но тази наистина бърка в душата. Текстът е уникален, музиката също. Не ми пука, че е кавър.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ми желай да съм щастлива,

така любов не се убива.

С кадифена ръкавица не се усеща като плесница.

Но днес ще пием за провала на уж последната раздяла,

и пак от всички прокълнати - аз незаконно ще съм жена ти.

 

Не ме целувай - спри,

не ме поглеждай дори.

До смърт обичам те, но пътя ни с теб не води никъде.

 

Припев:

Щом е край - да бъде край,

за грозен край те моля.

Дай, от тебе всичко дай,

с лошо да те помня.

Дръж се като жалък мъж - веднага ще си тръгна,

не го ли направиш - ще се върна. х2

 

Но днес ще пием за провала на уж последната раздяла,

и пак от всички прокълнати - аз незаконно ще съм жена ти.

 

Не ме целувай - спри,

не ме погледай дори.

До смърт обичам те, но пътя ни с теб не води никъде.

 

Припев:

Щом е край - да бъде край,

за грозен край те моля.

Дай, от тебе всичко дай,

с лошо да те помня.

Дръж се като жалък мъж - веднага ще си тръгна,

не го ли направиш - ще се върна. х4

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много е хубава песента, още на концерта ми хареса много.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...