Jump to content



Хитът на есента е:


Кой  

136 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Какво ви пречи, че гласуваме за Преслава? Това не е ли анкета да гласуваме кой е най-големия хит на есента според нас, а не според някой друг? А защо трябва да я бутаме, при положение, че тази песен като се слушаше наравно с хита на Галин никой не смееше да каже нещо за нея, а сега вече като затихна много силни станахте... Съжалявам, но това си е анкета, в която гласуваш по свое желание, а не по това, което иска някой фен на Десислава или Галена.

Да, анкета е, но въпроса не е "Коя ви е любимата песен", а коя е най-големия хит. И като гледам как повечето гласувате само в анкетата, без да пишете, дори и вие нямате очи да заявите, че На тебе не отказвам е по-голям хит от Хабиби.

Такива анкети имат за цел да отчетем наблюденията ни, а не личния ни вкус.

 

Ама пресленцата сте все така тъпи и все така не разбрали.

Преслава и генгбенг с 20тина да пусне, пак няма да е по хитово от Хабиби. Спрете да омаловажавате чуждите успехи.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 43
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Aзис, Галин, Преслава, Алисия, Емануела, Джена, Коцето, Фики.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен тази есен най-много ми харесват "Джале, джале" и песента на Малина, на която така и не научих името. Другото е цигания и служани вече неща.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен тази есен най-много ми харесват "Джале, джале" и песента на Малина, на която така и не научих името. Другото е цигания и служани вече неща.

То и тези двете са вече слушани - същите са като "Хавана Тропикана". (нямам за цел да се заяждам, просто си е така)

Link to comment
Сподели в други сайтове

От това, което чух за една вечер в местен клуб и на концерта в "Арена армеец", Галин е фаворитът тази есен. На Азис е преекспонирана и яко платена с 200 000 на ден.

 

Така, че.... Галин - "Парата ако хвана"

Link to comment
Сподели в други сайтове

Съвсем не мисля, че успехът на "Хабиби" е преекспониран. Има хиляди клипчета с хоря пеещи рефрени от песента.

Всички около мен гледат първо нея да пуснат като се заговори за музика, от всяка трета кола песента гърми.

Това не се е случвало от много време. Галин е далеч от такава психоза и истерия...

Дали си купува или не гледания не твърдя. Азис няма да е първия или последния ако го прави, но факт е че други песни с купени гледания не достигнаха такова национално ниво, че и отвъд.

Фокси цитира успеха на Парата в Арена. Ами ако там беше излязъл Азис и забие Хабиби?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Парата ако хвана.

 

 

Нямам нищо против Азис и творчеството му, вчера си пуснах за втори път Хабиби тъй като тези милиони гледания и популярност в БГ ме заинтригуваха,но уви - по скучна и мудна песен скоро не бях слушал. Може би ретро-нотката я е направила такъв мега хит у нас, но not my cup of tea.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...