Jump to content


Защо влизате във форума?


Препоръчани коментари

Замислих се, че във форума има много хора, които влизат тук от много години, макар и да не харесват особено чалгата и да я критикуват. Затова искам да ви попитам този въпрос - защо влизате тук? Ще помоля да се въздържате от коментари като "Не знам", "По навик" или "От скука", защото съм сигурна, че всеки един от нас има по-голяма причина - независимо дали е от желание да поспори с някого, независимо дали е от желание да погледа почете сеир или пък просто от желание да бъде в час със случващото се в поп-фолка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

По навик, задължение и заради Танчето. :1000 (29): :1000 (29):

 

От години не ме интересува какво реално се случва в жанра и в живота на изпълнители, не ме забавляват коментарите във форума и даже почти не свалям поп-фолк. Влизам заради 10тина човека и пиша почти единствено в чат темата.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз влизам тук заради поп раздела, интересно ми е да го чета и да пиша там. Чалга не следя и слушам доста малко, но и в Поп-фолк раздела надничам, защото е ядрото на форума. И защото изпитвам вътрешно желание да се поиздразня понякога. :D Също и в чата, интересно ми е да чета историите на някои потребители.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защото "Рамания" е уникално място, просто неповторими неща, с глас съм се смял. Забавно е, обичам да дискутирам, интересува ме чалгата, както и другите комерсиални стилове в България и на Запад.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Влизам защото форума е супер як и разпускам от време на време като ми е сдухано или напрегнато.

С глас съм се смял на постовете на Таня и някой други индивиди. А и доста неща научих. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защото е зверският клюкарник и винаги има някаква информация за попиване...

Защото има къде да си "начеше езика" човек.

Защото мога да убия време като чета забавни безмислени истории докато чакам нешо друго. (Не визирам тези на Зайка... Тях нямам нерви да чета!) :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защото чувствам форума като нещо много лично и важна част от моя живот. Тук се научих да пиша горе-долу правилно, смял съм се със сълзи, ядосвал съм се адски много. Абе въобще, важно място ми е ramania, но напоследък влизам по навик.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защото чувствам форума като нещо много лично и важна част от моя живот. Тук се научих да пиша горе-долу правилно, смял съм се със сълзи, ядосвал съм се адски много. Абе въобще, важно място ми е ramania, но напоследък влизам по навик.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Преди влизах по навик, заради някой потребители, които вече не са толкова активни, заради интересните дискусии. Отделно този форум не беше, а и все още не е чалга форум. Превърна се в сборище на феновете на чалгата, като затвориха форума на планета. Но това не е форума на планета, тук има доста по-интересни и различни теми. В момента влиза, разглеждам темите, чета, но главно пиша в чат темата, от време на време в чалгарските скандали. Вече и споровете за чалгарките не са интересни :( Но една от причините да влизам е Зайка!!! Тъй като ме е блокирала и не ме приема във фейсбук, тук е единствения начин да следя какво се случва с нея! :slapin: :slapin: :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Радвам се, че голяма част от хората с които се разбирам ги имам във Фейсбук, само Дийна ми бяга по тъча нещо и ще го цапардосам ;ddd

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...