Jump to content



Online: Гери-Никол - Момиче като мен


Препоръчани коментари

  • Отговори 76
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Има жестоко излъчване, страшно много ми харесва! Виждам го като голям хит и голямото налагане ще започне още с Х-фактор и всички възможни музикални телевизии.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мисля, че ще е по-голям хит от предната и песен. Текстът като че ли не е толкова запомнящ се и някак си наблъскан ми идва. Ще бъде бясно налагана, но не я виждам като голям хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотна е бе! Много е красива, а песента и клипа са един път. Като световна звезда се държи и изглежда. Текста малко куца сравнение с предната песен, защото няма запомнящи се фрази, но иначе отново смаза.

 

Има 860+ палеца на горе за 10 минути. Уби ги!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бахти мощната песен дето изкара! Браво на Гери, страхотно излъчване, много нахакана, въпреки всички тъпаци, които си правят шеги на нейн гръб!

 

МАЧКАЙ!

 

П.С. 11.000+ гледания за 15 минути!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много яки песен и клип! Но не съм убеден какъв успех ще има в сравнение с предната.

 

Трябва бая да не те бърка, че след тоя хейт да пуснеш клип с толкова много гъз в него. Че е супер яка - ясно, ама 18 няма даже. :1000 (29): Медиите сега дали ще са пак с двойния стандарт.. ако това беше на чалгарка, сигурно нямаше да е еднакво отношението.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нещо не грабва толкова, колкото Ела и си вземи. Няма запомнящи се моменти в текста и припева не е толкова як, колкото предната. Като цяло ще има успех заради очакванията, но in the long run това е по-слабо от Ела и си вземи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много хейт изяжда от анонимните мишки, ама нека. Като не могат да са като нея единственото което могат да направят е да я плюят. Трябва да има такива изпълнители в България. Евала и правя че не си го слага и я боли отдолу за Мотикаря и за всички смешници.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много хейт изяжда от анонимните мишки, ама нека. Като не могат да са като нея единственото което могат да направят е да я плюят. Трябва да има такива изпълнители в България.

 

+111111111111111111111111111111111

 

И аз съм на мнение, че трябва да има такива изпълнители в България .. на запад не са по-различни, Риана лъсна гола в последният си клип и хич не й дреме. А това, че видиш ли била непълнолетна, за Бога живеем в 21 век. Големи моралисти навсякъде, аман!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нещо не грабва толкова, колкото Ела и си вземи. Няма запомнящи се моменти в текста и припева не е толкова як, колкото предната. Като цяло ще има успех заради очакванията, но in the long run това е по-слабо от Ела и си вземи.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Слабичка песен и опит да компенсира със скандално видео. Не виждам нищо, което вече да не съм видял при Лора Караджова. :mf_surrender:

 

Определено пред "Ела и си вземи" изглежда трагедия.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Браво на Герчака! Хит ще е,но не толкова голям като "Ела и си вземи".Добри прави чудеса с тези момичета. :D Перфектни визии,видеото е добро текста верно куца.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Нещо не грабва толкова, колкото Ела и си вземи. Няма запомнящи се моменти в текста и припева не е толкова як, колкото предната. Като цяло ще има успех заради очакванията, но in the long run това е по-слабо от Ела и си вземи.
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не се учудвам, че тук този проект е масово одобряван, все пак мненията са от чалга фенове, а няма какво да се лъжем - ние си падаме по пошлото и вулгарното защото сме утайки. aj.gif

И на мен много ми харесва всичко, ще е голям хит!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...