Jump to content



Big Brother All Stars 2015


Препоръчани коментари

  • Отговори 443
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Точен момент Деса да си намери мъж, жалко само, че Ваня е зает, че й с деца даже, щеше хубаво да излезе от тях. :1000 (29):

Иначе щом и тя е вътре - ясно колко Пайнер й помогна за кариерата, щом се налага такива звезди да влизат по реалитата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много благородно постъпи Деската като пое задължението на Ваня. После пак й се наложи да го въвлече де, ама нямаше как, само той беше останал без задължение, а и сам си го пожела... Двамата се смееха като деца в изповедалнята, много забавни бяха! :roll1:

Знаех си, че нямаше да я лишат от багажа й. Настоящото задължение да е разсилен поне ще е само за една седмица, докато онова щеше да е за целия сезон.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бай Брадър много правилно прати Деса, където и е мястото - да чисти клозета на лорда ъф Нови Хан. Очевидно са наясно, че мястото и не е там, ама нищо, имат още няколко седмици съвсем да я направят за резил.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ми хареса в днескашния епизод. Бързо се отпусна, показа, че има голямо сърце и не постави себе си на първо място и приема с усмивка и смях всяка тъпотия на сценаристите. Виждам израстване от предното участие!

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Да не би Деси да напуска? :blink: Или може би говорят за участието й довечера, но не виждам причина да го оповестяват така.

Причината е прозрачния начин за търсене на рейтинг. В последния момент 2 звезди са се отказали да влязат - Марияна Попова и Иван Ласкин. Хората негодуват срещу малкия кастинг и тъпия сценарий.

 

Опитал съм се да задам въпрос, който би я представил в добра и силна светлина. Дано да ми го зададат :)

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Благодаря. Общо взето повечето от тези, които прочетох, са тъпи - едните задават въпроси на ББ :wacko: другите задават въпроси, които със сигурност няма да видят бял свят...пак да се правим на интересни. Има и наистина смислени, дано подберат и малко по-неудобните, а не само тези напудрените и клишираните. Няколко човека искат Десислава да пее, дано уважат това.
image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Един съквартирант наистина ще напусне къщата днес, но поради каква причина- не се знае. Нещо много взех да се съмнявам, че ще е Десислава, екипът на Биг Брадър би трябвало да знае накъде ще отиде рейтингът без нея. Тя е най-интересният и обсъждан участник, а и е главен претендент за победата, заедно с Джаферович.

И аз се надявам Деската да попее в скоро време. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя е болна, как ще пее. Не вярвам да напусне ДесиСлава, но знае ли човек.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ей сега казаха, че ще има светкавични елиминации- явно не е напускане по желание.

Представям си как Деси пътува към участието в Пловдив и й се обаждат по телефона да й кажат, че е изгонена. :D Това в кръга на шегата, разбира се... Съмнява ме точно тя да излезе.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ваня вече е разкрита, а и као гледам какви са настроенията към нея, и стратегията няма да и помогне за победа.

Това за "да видя как Деси се е справила с ударите" е абсолютна проформа на истинскит и намерения.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...