Jump to content



Online: Камелия - Дай го двойно


Препоръчани коментари

Между другото, защо постоянно правите коментари от сорта "На 43, баси задника"... Да ви имам критерия.

Гледам във ФБ е същото...

"Хубави цици"
"Супер клип, супер яката мацка, ама песента е слаба, не е хитова, съжалявам, че го казвам. Няма да стане хит."

Имаше и някакъв дето написа, че е само за ебане, но го изтриха тоя коментар.

Когато Кама стане на една възраст и се промени, не ми е ясно какво ще се коментира. По тоя начин научавате публиката само да гледа, а не да слуша. Според мен това е причината да не й се получават нещата. Просто хората само гледат.
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 132
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Страхотна е песента. Много ме кефи самата музика и изпълнение. Камелия е брутална...половината чалгарки на по 20-30 могат само да и завиждат. Мега красива!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Две неща крепяха Камелия в последните години, когато нямаше хитове: големите концерти на "Пайнер" и добрите й клипове. Сега вече няма нито едно от двете и слабите й песни са си просто... слаби песни. Няма големи концерти, на които да ги представи и няма хубави клипове, които да ги направят що-годе популярни.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Как главно хейтърите на Фокси са нахранили проекта. Вие в този форум точно такъв тип песни оценявате и слушате, вашите мизернички основно такава проста музика правят и си ви харесва доста сериозно.

 

Моето мнение за цялостния проект е, че си личи на първо време, че видеото и песента са значително стари. То всеки знае, че Камелия имаше доста песни готови в последните години, но някой все и удряше спирачките за тяхната реализация. Лично това парче колкото звучи и като малко по - типичен попфолк от миналото десетилетие, толкова е и с много свеж и ритмичен аранжимент. Има шанс за добра популярност, текстът е много лек и зеангажиращ. Аз чакам по - сериозни проекти иначе. Мога да оценя такива като "Някой ден", "Черна кръв", "Манастир", "Усещам те още", "Така ми липсваш" и т.н. Такива по - елементарни песнички са за вас - масата...

 

 

Клипът е малко скучноват, но маневрите на моториста са много добри и като заснемане, и като монтаж. Иначе визията няма даже да я коментирам, след клипът с вампира, който излезе преди 3 дни...

 

 

Неслучайно според мен пуска този стар клип и тази по - лека песен, пак нещо не е уредила нещата и пази "Добре дошла" да я пусне изрядно, а "Дай го двойно", колкото да не мрънкат феновете, че пак ги лъже. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тоя клип кога е сниман? Толкова е красива, че не мога да и се нагледам. :D

 

Миналата година, мисля, че някакви месеци преди да излезе "Престъпно е"! :1000 (10):

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен песента ми харесва, но видеото е потресаващо наистина. Ще ми се да видя видеоклип от нейните си и малко с този секс да се спре, изглежда страхотно, но писна с едно и също.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен песента ми харесва, но видеото е потресаващо наистина. Ще ми се да видя видеоклип от нейните си и малко с този секс да се спре, изглежда страхотно, но писна с едно и също.

Няма как да стане. Това и е силата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма как да стане. Това и е силата.

Да де, обаче да редува. "Някой ден", "Още те обичам" и куп следващи имаха в основата си друго примерно. Докато от "Престъпно е" насам си гледаме само една хубава и гола Камелия.

Обаче и тук колко негативни коментари за песента, изобщо не е слаба според мен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много, много по-добра от онази боза "Неповторим" която всички величаете. Ето това е на ниво Камелия! Клипът е добър, просто трябваше да е по-разнообразен..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента си е много готина даже, най-добрата от последните й три! Клипът също е добър - много динамичен. И той ми е фаворитът в сравнение с другите й два. Каква е тази мания за всяка песен да изисквате супер лъскаво и скъпо видео, не мога да разбера. Тук всичко си е в синхрон. Камелия е супер секси! :Vishenka_05: Дразнещото нещо микрасива и стилна, е онова гадно "л". Всичко друго е много добре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Толкова негативни коментари изчетох, а всъщност песента не е толкоз лоша, текста малко куца, а Кама е баси пи*ката! :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...