Jump to content



VIP Brother 2015


Fast

Препоръчани коментари

  • Отговори 2,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Преслито ми е леко изкуственичка. :mf_surrender:

ММ боеца сигурно ще е най - неизвестен.

Кичка (?!) ми се струва, че ще е доста проблемен съквартирант, тия бабички, дето се мислят за мега, турбо звезди (преди 50 години може и да са били, но вече не) са опасни. 23 албума ли каза, че имала? Аз една нейна песен не знам, заклевам се.

Относно любовника на Пепи - не знам кой може да се е похвалил. Пламен Димитров при Гала каза, че е ИМАЛ ВРЪЗКА в миналото с известна личност, която е била 1 месец и половина, но е приключила, защото пиарите на жената не позволили да разкрива връзката си. С Пламен Богданов не вярвам да се е хванала, той е страшно пишлеме. Братухчев е женен и няма как да имат връзка в момента. Дон Цеци е отвратителен мъж, но според мен е той или Кирил.

За участието - няма да се изненадам Кичето да се бърка и участието да е било с друга певица, те чалгаджийките за повечето хора са еднакви. :D Преса със сигурност щеше да помни, ако го е имало.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава скандализира от самото начало! Кичка е психо, ще прави големи скандали. Деян става, ще видим как ще се представи. Най-зле е Гъмов, много дразнещ и тъп алкохолик.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава е супер готина!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето и Кичка не е сигурна че беше тя . :1000 (29):

 

Нормално, тя е неузнаваема, как да я познае човек.

А Пресла е пълен потрес, сякаш всяка вече пее с Кичка Бодурова, че да не го помни това участие, явно пак е била надрусана.

Към момента само Кичка ми е интересна и отчасти Преслава, която я обградиха с приятелки.

 

Тези двете випаджийки ли са или свиркаджийки, щото до Кичка някак си ми се губят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Моника и Светлана са пълни боклуци, дано бързо ги разкарват .. те са от типа "известни с това, че са известни" :mf_surrender:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Прес е много по-хубава от тези две кокошки!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...