Jump to content



VIP Brother 2015


Fast

Препоръчани коментари

Невероятен!

А, не мисля. Беше като пате в калчища и почна да се оправдава като мижитурка. Не съм предполагал, че може да е такъв човек. Със съвсем други впечатления бях от него от Денсинг старс. Явно общуването с чалгарки му се е отразило сериозно. :д Нищо мъжкарско не виждам. Винаги да злепостави някого. И така си ги украсява...

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

А, не мисля. Беше като пате в калчища и почна да се оправдава като мижитурка. Не съм предполагал, че може да е такъв човек. Със съвсем други впечатления бях от него от Денсинг старс. Явно общуването с чалгарки му се е отразило сериозно. :д Нищо мъжкарско не виждам. Винаги да злепостави някого. И така си ги украсява...

Поне се опълчи на Ритон.

ЕДИНСТВЕНИЯ! Дори Кичка не посмя.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Вие оставете, че Преса прави театър в къщата, ами се сетете за всичко останало извън Брадъра. Като я гледах какви ги ръси сега веднага се сетих как всяка година на наградите на Планета е в ролята на жертва и кара хората да я съжаляват и по този начин докарва освирквания на колежки, а сега изведнъж обсъжда Кичка :gun_bandana:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кристина е пич. На някои може да им изглежда пасивна, ама тия активните ги виждаме... Бомби със закъснител, а Здравко - късият фитил, е патология... от къде толкова гняв е насъбрал тоя човечец? Не бях видял тоя момент, дето напада Кристина. Много ярост се четеше в очите му. Пожелавам му едно детенце, защото това адски много ще го облагороди. Друго - не вярвам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Люси кви глупости пак, може ли толкова гнусно.

 

Кристина Димитрова е супер, не е нужно във всяка тъпотия да взема страна и да имаш мнение не означава да викаш и да псуваш, за да може да е сигурно за другите, че отстояваш нещо, не е нужно на всяка цена особено за неща, които не те интересуват пряко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никой не отбеляза факта обаче, че на Ритонците никак не им се дават 100 бона... щом се хващаш на бас и още повече когато ти си подстрекателя за този бас, не е никак мъжка постъпка (от страна на Здравко) после да се измъкнеш по терлици, след като си загубил.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Никой не отбеляза факта обаче, че на Ритонците никак не им се дават 100 бона... щом се хващаш на бас и още повече когато ти си подстрекателя за този бас, не е никак мъжка постъпка (от страна на Здравко) после да се измъкнеш по терлици, след като си загубил.

 

Даа, и още повече, че пред жена си каза, че те са излъгали. А до момента за пред другите продължава да увърта и да се опита да изкара тях прави.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, не - Люси е много манипулативен, коварен и подмолен. Много подло постъпва. И като дойде ред да се оправдава, се изчервява, заеква, гледа в земята.

Кой да предположи, че онова ведро и готино момче от едно време, е такъв женчо...

 

Ах, тримата глупаци как са се наредили с цайсите... :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някъде в нета четох, че Преса и Гъмов имат допълнителен бонус към хонорарите си, за да играят този цирк...може и да е вярно. Видя се, че Преслава на всичко е готова за кинти, как пък не се наяде. :mf_surrender:
image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Някъде в нета четох, че Преса и Гъмов имат допълнителен бонус към хонорарите си, за да играят този цирк...може и да е вярно. Видя се, че Преслава на всичко е готова за кинти, как пък не се наяде. :mf_surrender:

Както виждаме, не ги яде, нито ги влага в клипове и концерти. Сещаш се за какво са й хахаха.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Както виждаме, не ги яде, нито ги влага в клипове и концерти. Сещаш се за какво са й хахаха.

 

Убеждавам се, че човешката алчност няма граници...колкото повече имаш, толкова повече искаш ...Преса е типичен пример. Не и стигна първия хонорар, а се навря пак вътре. Вече на нищо няма да се учудя от нея.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...