Jump to content



VIP Brother 2015


Fast

Препоръчани коментари

А, мисля, че Йорданка Христова миналата година беше първата влязла.

 

Абе Преслава си е звезда наистина, кой каквото ще да казва, звездите са интересни с всичко около тях и привличат вниманието по всякакъв начин, просто всичко в момента е центрирано в нея, дори без тя самата да е направила нищо, тя се разхожда, усмихва се, а всичко в нея гледа, просто си личи кой може на сцената, онова видео от Димитровград е пример, посрещнаха я хладно, но тя намери как в края на участието хората да се попиляват от смях и да викат четири-пет пъти "ОЩЕ", Луна и Джорджано доста цирк им костваше вниманието, което получиха.

 

Възможно е, но по принцип не следя това предаване, сега направих изключение заради Преслава. Но 2012 или 2013 си спомням, че участва Станка Златева и беше последна и имаше много шум. Но да не ме обвинят отново, тук става за личности с различни занимания и с различен принос за страната.

Аз си мисля, че това предаване може да направи две неща - да я популяризира още и да се върне в голямата борба, или да срине тотално миналия образ, който имаше, ако се набляга на скандали, злободневни въпроси и т.н. Поема голям риск, но колкото зависи от нея и представянето ѝ, толкова и от монтирането на кадрите и какво ще излъчат.

 

 

Никол спи с кой ли не богаташ, Моника е най-голямата к*рва в България заедно с Николета, а Златка е грозен парцал дето и за тва не става вече. Какви са тея двойни стандарти? Андреа от 10 години е с Кубрат и са най-харесваната двойка в България, а иначе била пачавра...Дай Боже всички да са такива пачаври.

 

И аз не мога да намеря логиката, но май не си заслужава и да се опитвам да я търся. Как така Моника, която се забеляза покрай клип на Андреа, в който беше оскъдно облечена, а след това със секс скандал с футболист, е момиче на място, а хора с кариери, които са оставили песни, клипове, албуми зад гърба си не струват??? Сигурен съм, че няма родител, който да не иска детето му да е като Моника!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Богданов сигурно си говореше с Бирмата. :1000 (29): :1000 (29):

 

Ако Бирмата беше наоколо, Богданов щеше да е пред изповедалнята заявявайки мъжката, че иска да си тръгне.. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

По всяка вероятност няма да го следя редовно, но гледах част от представянето. Засега съм за Гъмов.

Надявам се Луна да се представи достойно. Ясно, че много-много не я слуша главата, ама по-добре така, отколкото да е усойница като Кичка например.

За Джорджано ми става неудобно да го гледам, как въобще не осъзнава колко се излага :mf_surrender:

А Преса ни най-малко не ме интересува кой ѝ го слага...

Редактирано от Room_101
Link to comment
Сподели в други сайтове

Съмнявам се да са имали "връзка", по-скоро са спали няколко пъти и това е.Търсят сензация и успяха, интернет

гръмна.И какви са тези реплики.. "падна ми в очите", "тва ли й е нивото" и т.н. Момичето е младо и има право да прави каквото си иска.И не смятам, че това с кой спи или има връзка може да я определя като човек или да бъде повод някой да не я харесва.Имам доста приятели и приятелки, чийто гаджета са супер кофти хора, но това не ми пречи да ги харесвам.В крайна сметка половината кифли дето се възмущават се подмокрят по някой "Богданов".

 

Колко ми е странно да пиша в защита на Преслава... това не съм аз. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коя е Катя и Кирил ?

 

От предния сезон са тези...ИТ специалиста, който стана 2-ри и една руса, която влезе първа в миналия сезон(17.08.15).

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега като се замисля, то само това са си твърдения на Богданов, никога не се е и чувало за него и Преслава преди това. Може пак да се е правил на интересен в къщата пред другите, а "Биг брадър" да го срещат очи в очи с Преслава, за да покажат отново колко е "мъж" и "мъжката" му дума.

Абе има нещо, ама.. утре ще се види.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Луна скандализира с неадекватност, чак ми стана неудобно. Джорджано обаче яко се спече - но така е, щом се буташ сред известните, ще си сърбаш попарата. Иначе наистина изглежда добро момче. Интересно е това с Преслава и "мъжкаря" - би било страхотно, ако не е вярно и го направи за смях. :3fdb8960598fa63e: Освен Петя, готини ми се виждат също Ернестина, Иво и Моника.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Люси обаче беше доста жалък във визитката, как може да говори за хората, с които работи - няма значение певици ли са или статисти, просто е жалко да говориш по техен адрес, те са му клиенти, те му плащат.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Люси обаче беше доста жалък във визитката, как може да говори за хората, с които работи - няма значение певици ли са или статисти, просто е жалко да говориш по техен адрес, те са му клиенти, те му плащат.

На мен по-зле ми стана от факта, че сто пъти каза, че не носи бельо и даже тръгна да показва .. пази Боже :mf_surrender: Още не мога да си ги представя с Ани Хоанг заедно - то не стига, че един до друг стоят смешно, ами какво остава като тръгнат да го правят - та той е 5 Анита в 1 :mf_surrender: :1000 (29):

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мъжете в къщата са супер слаби, както и в предния сезон беше. Да ги гонят един по един, че не ме радват. Дано днес да влезе някой по-готин.

 

Джордажно е изключение. Само като му дадат физиономията и умирам. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Антон Стефанов каза, че е говорил с много близък приятел на Богданов, който е казал, че с Преслава никога не са имали връзка и че певицата е друга :1000 (29): И май наистина Кирил, Катя и Богданов ще влизат тая вечер.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Люси обаче беше доста жалък във визитката, как може да говори за хората, с които работи - няма значение певици ли са или статисти, просто е жалко да говориш по техен адрес, те са му клиенти, те му плащат.

+1 И на мен ми направи лошо впечатление. Вместо да е благодарен на тия с екстеншъните, че му осигуряват работа и пари да финансира безсмислената кариера на бездарната жълтурка, той ги плюе публично. :1000 (27):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Oсобено пък Катя, та дори и Кирил?!?!?! Откъде накъде? Избраха най-противните същества. Дано просто не е вярно, а са просто слухове, не знам как ще ги търпя тези мизерници отново.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Антон Стефанов каза, че е говорил с много близък приятел на Богданов, който е казал, че с Преслава никога не са имали връзка и че певицата е друга :1000 (29): И май наистина Кирил, Катя и Богданов ще влизат тая вечер.

 

Кой е този Антон?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...