Jump to content



Камелия пред Provokator: Не харча чужди пари за да правя кариера!


Препоръчани коментари



Тя е новатор и топ провокатор в поп фолка! Тя е просто Камелия…

– Здравей, Камелия! Чувстваш ли се вече свободна, след напускането ти на „Пайнер“?

– Аз винаги съм била свободна да правя това, което усещам. Когато обаче си на място, където имаш договор, не може да говориш истини и факти. Налагаше ми се да се съобразявам какво и как говоря.

– Има ли шанс да се върнеш в „Пайнер“ след време, подобно на твоята колежка Десислава?

– Не знам мотивите на Десислава да се завърне в „Пайнер“, но ако фирмата се развива по такъв начин и работи така с големите имена, не виждам смисъл от подобно обвързване на двете страни.

– Да разбираме, че си горделива и не би подписала отново договор с Митко Димитров?

– Не е въпрос на гордост, а на бизнес.

– Каква е тайната за успеха на Камелия?

– Няма тайни. Истината е, че работя и се старая да бъда себе си. Следя пазара. Не живея в миналото, живея в настоящето. Няма тайни… просто работа, отдаденост, търсене на нови млади и креативни екипи. Трябва да си адекватен във времето.

– Писвало ли ти е някога толкова, че да кажеш „край-спирам“? Идвало ли ти е, сблъсквайки се с действителността дори да емигрираш? Напоследък има доста млади, които го правят…

– Ако има хора, които се чувстват неуспяли в родината си, чувстват се зле емоционално и финансово – не бих ги осъдила. На мен не ми е идвало, но определено съм се сблъсквала със системата на работа в бизнеса, здравеопазването и куп други сфери… Не е приятно, дори човек да е постоянен, системата е тромава и уморява българите. Тя не е създадена българина да живее по-добре и да се развива. не помага на българина да израства. Всичко е направено, за да те заболи главата и да се откажеш…

– Медиите преекспонираха изказванията ти спрямо Преслава.. Навярно искаше да кажеш, че стиловете на можещите изпълнители се уеднаквяват и това не ти харесва?

– Моите колеги са продукт на тази система. Аз не обиждам и не завиждам. Нямам против моите колеги. Винаги съм говорила принципни неща, които са за поп фолка като цяло.

– Обмисляш ли международен проект? Сега колаборациите с чуждестранни изпълнители са доста модерни…

– Ако се предприеме проект с голяма световна звезда, говорим за много пари. За мен е нужно да обмисля подобна крачка. Аз нямам спонсори и не харча нечии чужди пари. Когато вадя парите от джоба си трябва да видя дали си заслужава.

– Каква нова провокация да очакваме от теб?

– Не си седя вкъщи, мислейки какво да направя. Нещата просто ми идват спонтанно и на момента. Има нови проекти, които съм замислила, само да съм жива и здрава. Сега имам стимул да работя!
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 43
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

За всяко интервю на Камелия ли ще има тема? Това може да се коментира и в скандалите.

 

Не може, тук ще бъде щото е важна тема. Като в чалгата ги е страх едно интервю да дадат, Кама не е от тези. Освен това, никой тук никога не говори за смисъла от международните проекти на чалгарките. Те никога не стават хитове и никой не смее да го каже. Ето ви интервю, където реално се обйяснява липсата на реален смисъл от това и че то е просто чешане на его.

Link to comment
Сподели в други сайтове

ЗАЩО ОТДЕЛНА ТЕМА ? Я :lock:

 

А защо седи отворена онази изчерпана отдавна тема за Деса и Кама? Анкетата там свърши, но някъде трябва да се троли за Деса, нали така? Е, направете си тема за това с някое "извънземно" интервю на Деса, да видим какво има да ни каже. Като не можете, ще четете такива за Кама. Нали разбирате, че никой не бръсне за слива интервютата във "Фолкмаратон" и "Лабиринт" или там каквито са рубриките по Планета. Трябва си външни медии, които да задават нормални въпроси, а не ведимствени, от които да се мъзнят на изпълнителите ден и нощ, а тук да ревете по цял ден, че са лиготии и простотии....

Link to comment
Сподели в други сайтове

– Каква е тайната за успеха на Камелия?

 

– Няма тайни. Истината е, че работя и се старая да бъда себе си. Следя пазара. Не живея в миналото, живея в настоящето. Няма тайни… просто работа, отдаденост, търсене на нови млади и креативни екипи. Трябва да си адекватен във времето.

 

 

 

 

 

МА КАКВИ УСПЕХИ ?? :roll1: :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

– Каква е тайната за успеха на Камелия?

 

– Няма тайни. Истината е, че работя и се старая да бъда себе си. Следя пазара. Не живея в миналото, живея в настоящето. Няма тайни… просто работа, отдаденост, търсене на нови млади и креативни екипи. Трябва да си адекватен във времето.

МА КАКВИ УСПЕХИ ?? :roll1: :roll1:

 

Един цитат не се научи да правиш, ей! Айде нещо да разбереш и от мен, че само преписваш по цял ден някакви новини, които са ги чели всички в Сигнал+. Като искаш да ме цитираш, взимаш мой пост и там отдолу вдясно под него има едно нещо, на което пише ОТГОВОРИ. Натискаш го и като ти излезе моя пост, пишеш под него. Ей така се прави, време ти е да го научиш. Можеш да питаш някой тук, няма да те помислят за дебил. Аз преди 10 години съм питал и едно 14-годишно за 2 минути ме ориентира. Да ти припомня само, че днес същото детенце е на 24 и вече не влиза тук. Не е болка за умиране, като питаш когато не знаеш.

 

А какви успехи имат в Пайнер тази година, че нещо за цяло лято ми въртите само един единствен линк от "Стара каравана" от клуб, избран след хиляди други. :scratch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия ги е казвала тези неща 1000 пъти. Да си пуска новите песни, защото искам да я слушам как пее не как се оплаква.

 

Няма как да очаква успехи при положение, че от излизането на "неповторим" минаха месеци. С по една песен на година няма как да стане.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Къде някой видя да се оплаква не знам, но явно параноята е налегнала форума по икиндия. В това интервю тя ни казва:

 

- Колежки, не се набутвайте като първи овчици да финансирате проекти с чужди изпълнители, щото няма да станат хитове и няма смисъл.

- Колежки, гадно ли ви е сега като сте в Пайнер, че не можете да кажете и половин сричка критика към г-н Продуцента от страх?

- Хайде поне една да излезе и да каже поне 10% критика от това, което аз съм говорила за Пайнер в предните 17 години или ви е страх?

- Обвързването с компания като Пайнер е преди всичко бизнес, а не кифленско позиране и работа за тоя дето духа и продуцента.

- За пръв път медия забеляза, че изказванията на Кама за Преслава не са били просто хвърлени думи на халост, а самата истина за уеднаквяването на всичко.

 

Четете внимателно, това е интервю на Камелия, а не на Деса. Ако искате на Деса си купете "Блясък" и си направете тема. Но там няма да прочетете нищо по същество като в това инттервю, а ще забележите само един сериозен страх от конкуренцията у самата Деса. Непрекъснато повтаря това във всичките си интервюта и вече забелязвам, че няма нужното съмочувствие като Кама, за да се пребори истински с водещите имена в Пайнер. Не става само с дуети и мазнене на Галена и Преса. Требва си и собствен стил, хитове и поне някое линкче от участия, за да повярваме на дрънканиците тук на разни лаици. 1 декември наближава и много звездици стават нервни. Да гледат да се представят добре и да напълнят залата, че след това всички ведии ще почукат на вратата на Камелия за интервюта.

 

п.п. Който държи да вярва на някакви си тук лаици, за 5 участия на Кама за август, да се запита първо защо Пайнер я натопиха пред НАП за банкети и сватби? :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

За много изпълнители е имало такива теми, не виждам проблем. Освен това интервютата на Камелия са интересни. От сега предупреждавам да не се намесват други изпълнители.
image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Предвид хубавите интервюта, които е давала досега - това е комедия.Всички тези неща е коментирала вече в пъти по-добре, въпросите са супер тъпи.Чудя се всъщност защо й е било въобще да дава интервю за този псевдосайт..
Link to comment
Сподели в други сайтове

Предвид хубавите интервюта, които е давала досега - това е комедия.Всички тези неща е коментирала вече в пъти по-добре, въпросите са супер тъпи.Чудя се всъщност защо й е било въобще да дава интервю за този псевдосайт..

 

А изобщо дали го е давала или са скалъпили от нейни стари едно ново??? :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всичко е в първите 3 въпроса. Колкото и да се бълва от екрана на Планета и от сайта на Пайнер лигаво инфо за кой ли не, нещата стоят ето така, ЗА ВСИЧКИ:

 

– Здравей, Камелия! Чувстваш ли се вече свободна, след напускането ти на „Пайнер“?

 

– Аз винаги съм била свободна да правя това, което усещам. Когато обаче си на място, където имаш договор, не може да говориш истини и факти. Налагаше ми се да се съобразявам какво и как говоря.

 

– Има ли шанс да се върнеш в „Пайнер“ след време, подобно на твоята колежка Десислава?

 

– Не знам мотивите на Десислава да се завърне в „Пайнер“, но ако фирмата се развива по такъв начин и работи така с големите имена, не виждам смисъл от подобно обвързване на двете страни.

 

– Да разбираме, че си горделива и не би подписала отново договор с Митко Димитров?

 

– Не е въпрос на гордост, а на бизнес.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аман... не стига, че в това "интервю" може да се прочете само претоплена манджа, ами и леля ви Кама обяснява колко била в крак с времето и как не гледала в миналото... Ако не беше така... щеше да пуска нови песни, иновативни клипове, нямаше да кара всичките си участия със стар репертоар.

Да не говорим, че като визия в клиповете не е мръднала, нито като сценично поведение. Тя не гледа в миналото, просто защото нейната реалност е миналото.

И да, в това "интервю" няма нищо ново, което да се коментира. И аз мисля, че темата е за ключ. Също така половината коментари са на Фокса, който ходи след всички да цитира. :mf_surrender:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, омръзна за всяка сричка, която Камелия изрече, Фокса да прави тема, просто е безсмислено, иначе изобщо не ми пречи, много важно, че има тема, ако не ми е интересна - не влизам, ама въпроса е, че по тоя начин излиза така, че думите на Камелия видиш ли са много важни, а те са не са нищо повече от това, което са били и в предните й 948392492347234627834 интервюта.

Тъпо до безобразие! Предлагам да си посветите едно разделче на Камелия и всеки път когато тя пръдне да правите тема за това, няма проблеми, който иска да си влиза там и да чете. Щото съм сигурен, че утре когато някой направи тема, че Някоясислава пуска албум, което е наистина смислено и във връзка с раздела, веднага ще се се затвори...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам защо си помислих, че Provokator-ът й е взел интервю. :1000 (29):

Хаха и аз...

Интервюто е комично, дъвкано, дъвкано, но по-комичното е, че Фокса прави тема за всяко интервю на Кама, в което е.казала нищо по-различно от това в предното си интервю. Скука!

Link to comment
Сподели в други сайтове

В това интервю наистина няма нищо кой знае какво, тези неща ги е говорила вече. Даже не е уместно тя да говори как не гледала миналото, защото може да подготвя нови неща, може да се интересува от сегашната музика, да се снима с Лора и Жана, да поства на Галин и Фики песни във Facebook, но феновете не виждат това с програмата ѝ за участия и само "Неповторим" от тая година.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не гледат заглавието, щотно техните пачи харчат чужди пари, за да имат кариери.

Не гледат въпроса за егото и бизнеса, закото техните пачи нямат его и са мижитурки.

Правят се, че не виждат как осмива жалките опити за излизане на пазар, извън границите на България, всичките до един неуспешни.

Коментират мен, а не поредното питане към Деса, защо клекна пред Митака и плю на всичко, което говореше 12 години.

Дрънкат за Кама, защото техните пачи нямат дупе и 1 изречение протест срещу геноцида да кажат.

 

Тук са посочени всички полегнали Гергани, неосъзнати плейбек зюмбюлки, фотошоп измекярки и бизнес провали до безобразие - затова сеете жлъж! :hahaha:

 

И ще сеете, щото сте гледали клипчето ми от панаира и не ви стана кеф - на вас, баш критиците и статистиците, с крайните прогнози..... :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коя беше Камелия и докога ще ни занимавате с нея? Ако се пусне специална тема за интервю на Сиана или Даяна, веднага ще се изтрие, защо тази да е по-интересна?

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Коя беше Камелия и докога ще ни занимавате с нея?

 

Тази, която не я гонят от концерти на Цеца и не се срамува от това, да и се показва в нета всичко, което е представила на сцена, за разлика от зюмбюлките.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Самото заглавие на интервюто директно забива всички платени курви във фолка. А те са много и към днешна дата много актуални има. Разбира се това не са "певици", които ще останат във времето.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...