Jump to content


Online: Тони Стораро - Истина


Препоръчани коментари

Тоя се насра от тъпи песни и клипове.

Защо си заряза албума - там имаше 3-4 хита, които не реализира, за да залага на бози като последните...

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето това е бълване. Тая година имам чувство, че пусна 10 песни. Явно ФЕНТВ мъчат да пазят някакви позиции при липсата на Емануела и Тодорка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тонката вижда, че самостоятелен хит, отдавна не може да нацели и се чуди при коя да се набута за дует, че да не го забравят :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Малеееееееееееее! От години не бях слушал по-яка самостоятелна песен на Стораро! Наистина ме грабна от раз! От "Двете сладурани" не ми е харесвало чак толкова нещо негово, даже по-скоро от "2,3,4", която сигурно е на 8 години. Това нещо 100% е на Велислав Драганински. Музиката е в хаус стилистика, тип "Моето слабо място", "Нашето любов е", "Не го прави"... Страшна е просто! От раз познавам стилът на Драганински! Даже и видеото тоя път ми хареса!

Яко бълване, обаче това е перфектният проект за него! Не знам дали ще стане хит, всъщност надявам се.... но това за мен е по-силно от всичко взето заедно което пусна синът му тази година например! Този Стораро искам да слушам! ПОЗДРАВЛЕНИЯ!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво доживях...Да го гледам този как се прави на какъвто не е, само и само да е актуален. Музиката е страхотна разбира се, все пак Драганински, но не се връзва с този мазен глас тип "аман,аман", а текстът е клиширан, няма кулминация на припева. За външния вид мога само да се изсмея - по-добре да си беше останал с костюмите, отколкото да се прави на 40-годишен тийнейджър, движенията му и те едни такива смешни, пълен неадекватник!

 

Ако някой ми беше казал преди години, че толкова често Стораро ще бълва песни, клипове, дуети с кого ли не - нямаше да повярвам. Едно време другите мечтаеха за дуети с него, сега той им се натиска с цел да запази кариерата си. Макар че се чудя защо така е станал неуверен напоследък....Та той е като Камелия - даже 2 години да не пусне песен, участия все ще има...Но на неговото огромно его това не му стига...Няма пич, наливай още кинти в сина си, ти си вече изпята песен и след 10 години никой няма да те помни!

 

И между другото, нормално е песента да прилича на "Моето слабо място". Той Тони си има практика като една песен много му хареса и е хит, да се мъчи да направи копие. Едно време искаше една негова песен така да я видоизменят, че да бъде втората "За да те забравя". Добре, че навреме му наляха акъл в главата да не се излага така, защото му беше фикс-идея да има и той такъв хит като на Милко. Човек без стил, без идеи, без самоличност. "Българския Василис Карас", вечния кавър, вечния дует :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много добра песен! Дано се оцени, има голям потенциал според мен. Една от малкото песни на Тони, която ще слушам често. Ясно е, че е правена по формулата на "Моето слабо място". Иначе Стораро баща определено вече не е много вървежен, преди беше нон-стоп в дискотеките във Варна. Сега май въобще вече никъде не го канят тук. Трябва му спешно самостоятелен хит, затова е цялото бълване.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-силната песен на Стораро от доста време!

Най-накрая почна да експериментира.

Бяха ми омръзнали баладите или мазните кючеци.

Да се връща в периода ''Уникат'', ''Отличен 6'' и тн..

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много добра песен! Дано се оцени, има голям потенциал според мен. Една от малкото песни на Тони, която ще слушам често. Ясно е, че е правена по формулата на "Моето слабо място". Иначе Стораро баща определено вече не е много вървежен, преди беше нон-стоп в дискотеките във Варна. Сега май въобще вече никъде не го канят тук. Трябва му спешно самостоятелен хит, затова е цялото бълване.

 

Вярно е - преди почти всяка седмица беше във Варна, или поне през седмица, сега 1 път на 2-3 месеца или по-рядко. А бълването не е свързано само с неговата кариера, ами и изобщо с Диапазон Рекърдс - горкият Ненчо Касъмов, ако не е старият Стораро, никакви пари няма да види. Отворете сайта им - само Тони има участия и никой друг изпълнител, ако той не бълва и няма участия - оня жив трябва да го погребват....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-силната песен на Стораро от доста време!

Най-накрая почна да експериментира.

Бяха ми омръзнали баладите или мазните кючеци.

Да се връща в периода ''Уникат'', ''Отличен 6'' и тн..

 

Да, явно в тоя период ще се връща, когато се биеше в гърдите и казваше: "Оо много е лесно да направиш хит, аз съм им намерил цаката на хората, правя гръцки кавър, правим един текст за готината красавица, неустоимата жена и айдее всичко живо полудява, богатите баровци ми бутат пари да пея на любовниците им колко са прекрасни и така...." а пък хората негодуваха: "Само едно и също пее, все за най-хубавата жена...". После взе да възпява и самите баровци как пиели само синьо Джони, как не се стискат, как са най-богатите и най-великите и така ги "барал по акъла" - цитирам....

Но хората не са глупави, не може цял живот да им даваш претоплена стара манджа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-накрая добра самостоятелна песен, трябваше да си я остави за след 2-3 месеца след дуета и щеше да има поредица от хитове. Но сега няма да й се обърне особено внимание.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тотална несъвместимост между поредното свежо, актуално и добре направено денс парче на Драганински и ужасното циганско пеене на Стораро. То след толкова години пеене на един тип песни, няма и как да го изпее по друг начин.

Наистина много песни пуска - избива комплекси, че Фикича постигна за 2 години много повече от него за 20 г

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...