Jump to content



Online: Яница feat. Анелия - Грешната


Препоръчани коментари

  • Отговори 117
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Ами, от трите нови песни днес и вчерашната на Деса, тази е най-добра. Най-различна е, забавна същевременно.

На Галин е хубава мелодията, но той е трагедия като изпълнител.

На Емилия и Стораро е оцет, спрях я след първия припев. Най-излишната песен тази година, жалко за Ема!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

БОГИНЯТА НА БЪЛГАРИЯ С ПОРЕДЕН ХИТ !!!

Кланяйте се и плачете пред хита.

 

-А.

 

 

НОВАТА ЛИДЕРКА НА ПАЙНЕР!

 

ЩЕ СЕ ГОРЯТ КЪЩИ.

 

:roll1: :roll1: :roll1: Голяма комедия е тоя форум. Не се ли усещате как половината коментари са на майтап ?!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми не съм съгласен с хората, които казват, че Оцковите й са по-добри :1000 (21): Ясно е, че всеки си има вкус и предпочитания, но тази песен определено е по-различна от масовката (не, че е шедьовър, но не е и Оцков бийт), отсвирът е супер ударен и текстът е по-малко кифленски ( :1000 (29): ) от предишните.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми не съм съгласен с хората, които казват, че Оцковите й са по-добри :1000 (21): Ясно е, че всеки си има вкус и предпочитания, но тази песен определено е по-различна от масовката (не, че е шедьовър, но не е и Оцков бийт), отсвирът е супер ударен и текстът е по-малко кифленски ( :1000 (29): ) от предишните.

Да, разликата е, че тук има МУЗИКА и повече от един инструмент. Много по-интересна е като композиция. Само след втория припев е кофти, че е някакъв смотан вокал. Да го зарязват Оцко, изтъркал се е на максимум.

А на Анелия текстът пак е някакъв неадекватен, Роналдо, Леонардо. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми не съм съгласен с хората, които казват, че Оцковите й са по-добри :1000 (21): Ясно е, че всеки си има вкус и предпочитания, но тази песен определено е по-различна от масовката (не, че е шедьовър, но не е и Оцков бийт), отсвирът е супер ударен и текстът е по-малко кифленски ( :1000 (29): ) от предишните.

 

Ех този Ани бе, отиде в Принстън и стана по - капризен. Колкото повече се разхубавява, толкова по - взискателен става :D Иначе текста Ани, е точно толкова кифленски, колкото и "Всичко чуждо получаваш".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ех този Ани бе, отиде в Принстън и стана по - капризен. Колкото повече се разхубавява, толкова по - взискателен става :D Иначе текста Ани, е точно толкова кифленски, колкото и "Всичко чуждо получаваш".

Коя е Ани? :dontgetit:

 

Текстът е закачлив и леко кифленски. Всичко чуждо пожелаваш е долнопробен и плосък. Да не си на "под 18", че ти харесва :mf_surrender: Ще каже човек, че не си учил в Сейнт Андрюс, а в Европейския колеж в Пловдив :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Засега песента на Яница върви по-добре от новите предложения на наложени имена като ДесиСлава, Емилия и Тони Стораро. Време е някои да спрат да я подценяват.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може би след песничката на Алисия, за този месец... това е парчето което ми допадна повече от летните предложения. Текста много ме радва, обаче и "Всичко чуждо" и "Вземай задължително" като песни и клипове ми харесваха много повече. Иначе песента си е готина, де, но предните две са по. Лятото изглежда ще е малко по-слабо за жанра. Да не кажа най-слабо.

Зарибява след второ слушане. Вече мога да кажа, че е по-силна и от "Питбул" за мен лично, доста си я въртя. След "Генерала" това е моето парче за лятото, обаче предните две наистина са ми по или пък е горе-долу на едно ниво с последната песничка.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбира се, Яница в момента е обожавана, оправда очакванията на хората. От интервюто ми направи впечатление, че е много готина като човек и че самата тя мисли кое как да е в проектите ѝ, каза, че едно от нещата, които не са както преди, в новия ѝ период е, че не е толкова доверчива към другите за проектите си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента е много яка, наистина, но в никакъв случай не като предните от поредицата нейни хитове. Ако тази беше преди "Всичко чуждо" нямаше да се забележи толкова, но в момента Яница вече е име, затова така се получава :D

Иначе лично за мен от "Нито минута" започна новият й период, от тогава нещата при нея просто вървят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента е много яка, наистина, но в никакъв случай не като предните от поредицата нейни хитове. Ако тази беше преди "Всичко чуждо" нямаше да се забележи толкова, но в момента Яница вече е име, затова така се получава :D

Иначе лично за мен от "Нито минута" започна новият й период, от тогава нещата при нея просто вървят.

 

Големи сте превземки обаче... До вчера никой не я споменаваше, сега след като направи наистина две три успешни песни, край... кралица и императрица, а е поредния кралски... шут. И Соня Немска имаше една, две успешни песни - стана велика, след което отново потъна в невидението.

Била име, бе какво име бе човек?! Име не се прави с една, две хитови песни, годината не е 2000-та, нито певицата е Гергана или Ивана, че да станат звезди за една нощ... Абсурдни сте, така че се съвземете малко.

 

Включването на Анелия иначе е най-забавната част от цялата песен, мамка му, тази неадекватница все повече започва да ми харесва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами име е, до топ имената е вече и това е. Не съм казал, че е новата Лили Иванова, но просто вече чуе ли се "Яница", човек започва да чака песента/клипа/интервюто й. Това е от 5 песни насам, следва си линия момичето и й се получава, а Соня уцели само един хит и това е, но пък тя никога не е имала потенциала на Яница, която е не по-малко секси от Галена, Андреа, Анелия, нито пък е по-малко артистична, така че има абсолютно всякакъв шанс да е сред тях по успешност, тя вече е всъщност. Ако имаше турне тази година Яница спокойно можеше да е там, в рамките на по-малко от година има достатъчно хитове, които могат да бъдат представени в микс.

 

P.S - И на мен частта на Анелия в песента ми е любима.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако ще и 20 години да е била без хит, момичето явно напипа формулата, печеливша в момента и вече поредна песен й се получава, което я нарежда сред актуалните - кое е трудното за разбиране? Броят на албуми, стойностни песни, успехи назад в годините и т.н. нямат значение - имаш харесвани в момента песни, актуален си, просто е. Въпреки че не е като Яница да не е имала успешни песни и преди.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Грешната? Смешната, бих казала.

Показност, коли, лукс и палати - нищо ново на хоризонта, голям праз. Как пък нищо различно не видяхме.

Смаза? Изкърти... Какво..? Слуха ми, може би, че до последно се надявах на субтитри.

 

Имайте претенции, хубаво е, но го правете за прогрес в тая ваша чалга. Ако продължавате да им хвалите и да се радвате на такива проекти, не се чудете после, че заминава надолу.

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...