Jump to content



Online: Галин - Един на брой, 2015


Препоръчани коментари

"Роклята ти пада" ми хареса доста повече. Какъв е тоя текст - "мойто сърце, твойте сърце, само твой ще остана". Честно казано музиката е доста добра и тъпия банален текст е проблема май на целия проект.

 

Клипа е страхотен, много добри филтри, много намеци за секс, много добре прикрити.

 

Иначе при положение, че Фики и Галин са мъже, пробиха по едно и също време, през последните месеци се сменят под номер 1 и 2 в чалга ранглистата за участия и постоянно си подливат вода един на друг как очаквате да не се сравняват.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 55
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Единствения му нормален клип , и пак не може да се опре на последните 2 на Галин . Просто момчето се старае повече от вмирисания резак !

 

Опита се да направи един нормален клип, и си поряза камбата (носа)... :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хвана си баналното звучене и колко време по тазиу линич сега? Според мен е време да разнообрази сериозно парюетата си, яе зациклч! Песента не е лояа, но моите очакшанич бчха много по - сериозни! Дано дуета, който подготшч да е нещо наистина стойностно и добро!

 

Клипът не знам какво му хвалите чак толкова, нищо особено...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ми хареса песента, аранжиментът е жесток, най-накрая живи инструменти, откроена мелодия и повече пеене. Поздравявам Галин, че си е написал сам музиката. Клипът е без забележки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клипът е един от най-яките му според мен, най-вече началните сцени.

Песничката е добра, но това лято като цяло доста малко песни слушам..... май и тази не е това, което исках, пък и на мен "Роклята ти пада" ми харесва много повече и още си я слушам. Интересно ми е как ще се развие. Дано има успех. Галин има готини неща, някак песента с Крисия също по ми допадна обаче.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Браво!Много ми харесва. :happyppl: Мелодията обаче ми прилича на една песен, която е на английски и много въртяха по радиото, но изобщо не знам как се казва. :confused:

 

Вчера и днес - страхотни песни излизат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поредна яка песен, браво! Клипът също ми хареса.

 

Как може да определяте "Душа" за добър клип след като е супер неподходящо Фикрет да се перчи с горилоподобното си тяло и на такава песен - както беше казал някой, полугол певец, пеещ балада, е същото като певица с изкарани гърди да пее бавно парче.

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

ХАХа да, може и то тази да е ...То това в началото е най-якото от песента..

Похвално е, че този път няма толкова опити за "рапиране", което определено не му се отдава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ме хвана това парче, много е изкуствен в песните си, много се надува и превзема, все едно постоянно следи гласа си и как ще си изпее думичките, няма чувство.

То и песните като цяло са му такива - комерсиални и безчувствени, нямат емоция.

НО, сякаш е съвсем друго измерение от татковото синче, направо класи нагоре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотно парче, радвам се, че най-накрая не се дере в песен. Това е хита на лятото, честито! Една сцена е изимитирана от клип на Кание Уест, но не е 1:1, така че е простимо.

Може и да е писано, но кой е автор на музиката и на текста?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотно парче, радвам се, че най-накрая не се дере в песен. Това е хита на лятото, честито! Една сцена е изимитирана от клип на Кание Уест, но не е 1:1, така че е простимо.

Може и да е писано, но кой е автор на музиката и на текста?

Музика Галин, текст Стаси.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доста е приятна, музиката се запомня, текстът не е кой знае какво май, не си го спомням всичкия сега, клипът ме кефи как е с някак американско излъчване, надявам се да има успех.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...