Jump to content



Галена, Преслава и Анелия се събират специално за шоуто на СЕСА в Несебър


Препоръчани коментари

  • Отговори 429
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Здравейте и от мен!Тъкмо се прибирам от Несебър и реших да напиша и моите впечатления от концерта.

Останах много доволен!Анелия ми направи страшно добро впечатление - справи се много добре.Пееше почти през цялото време, за разлика от концертите на Планета, където обикновено насочва микрофона към публиката повече от колкото е нужно.Все пак отиваме на концерт да слушаме певците, а не нас самите и явно тя го е разбрала.Намалила е подвикванията, което също ми направи добро впечатление.Държеше се уважително към публиката и на няколко пъти благодари за възможността да участва.Песните и с бенд звучат страхотно - бяха се постарали и бяха пипнали аранжиментите, така че да звучат добре на живо.Анелия беше много стилна в черна рокля - нямаше нищо кичозно или пошло.Давам и оценка 5, само защото 6-та е запазена за Цеца :)

Анелия

За Цеца не знам дали въобще има нужда да коментирам - взриви публиката както винаги!Даже по едно време се питах дали няма да свършва вече, защото ми писна да стоя прав като наказан във фен зоната :)

В интерес на истината не очаквах стадиона да се напълни толкова.Имаше много хора.Сигурно 15 минути ми отне да изляза от стадиона, защото изхода беше много тесен.Някой намериха други начини да излязат, като счупиха част от оградата, а пък един идиот се опита да прескочи въпросната ограда и се надена на нея.

Снимка на публиката

Ако трябва да подредя в класация 3-те концерта, които до момента е правила Цеца в България, то този от вчера е на 2-ро място.На първо е концерта в Арената през 2012-та след земетресението, и на последно място е миналогодишния и концерт, който беше най-зле от към организация.

Хубаво е че се беше сетила да включи песни, които не беше пяла на предишните 2 концерта като "Sta je to u tvojim venama", "Popij me kao lek" и още 1-2.

Направи ми впечатление, че хората избухваха повече на песни като "Zaboravi", "Volela sam, volela" и "Lepotan", които са с по-народно или по-фолк (ако мога да се изразя така) звучене.Песни като "Brat" например бяха приети по-слабо от публиката и малко хора знаеха текстовете им.Даже като се замисля от най-новия и албум хората знаят само "Ime i prezime", "Poziv" и "Da raskinem sa njom".Останалите песни много малко хора ги знаят.

Цеца

Цеца с Българското знаме

CECA Volimo te

Мое мнение е че не трябва да идва толкова често, защото няма да успява да предизвика такъв фурор.Ако имаше по-голям интервал от време от предишния и концерт, или поне беше издала нов албум през това време, смятам че щеше да има още повече хора.От ноември до сега нищо не се е променило толкова и може би за това организаторите прибегнаха до трика с подгряващите, за да продадат билетите.Според мен следващата и изява тук трябва да се състои чак след като издаде нов албум.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поредната окепазена тема... Кому са нужни тези спорове сега?

 

Един ден след концерта смятам, че беше наистина върхът. Цеца е Космос, не може да се отрече. :D Анелия се представи повече от достойно. Дано някога тя или друга някоя наша изпълнителка може да си позволи да напълни стадион сама.

Азис вече го е правил, и не градския стадион в Несебър :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Теоретично има разлика - концерта на Цеца се рекламираше като концерт на Цеца, въпреките замалко 3те аматьорки. Концерта на Слави се рекламираше (не че има нужда) като на Слави, нищо че Куку бенд е неизчерпаемо понятие и включва още 10на певици (разни Десита, Нелита и тн). Концерта на Гло се промотира като концерт на Гло, въпреки че евентуално ще да е поканила и други изпълнители. Въпросни концерт на Азис на Васил Левски се промотираше като концерт на Азис с участието на Софи Маринова, Бони, Мони, Орнели и кви бяха още там. По-онова време Съни имаше доста повече изпълнители

Link to comment
Сподели в други сайтове

Прекрасно!

А "това нещо", с трите цвята и надписа, дето Цеца и публиката го развяват не е ли регламентирано в Наказателният Кодекс??? :mf_surrender:

Да видим дали някой ще се самосезира

Link to comment
Сподели в други сайтове

^ Или по-скоро организаторите са осъзнали, че три кокошки са прекалено много, и са орязали двата безсмислени плейбека.

Иначе, отново се видя, че Цеца>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> от всички чалгаджийки, взети заедно! Тъпите чалгарчета да вземат да си го набият най-после това в главите :gun_bandana:

А сега напред към Брена! И аз ще съм там :jump:

 

Ако Преслава и Галена са безмислени плейбеци за Анелия какво да кажем?!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес в СТАНДАРТ имаше статия за концерта на Цеца. Пише , че е имало над 16,000 души.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Прекрасно!

А "това нещо", с трите цвята и надписа, дето Цеца и публиката го развяват не е ли регламентирано в Наказателният Кодекс??? :mf_surrender:

Да видим дали някой ще се самосезира

Бате, ти си голям палячо! Обикаляш всички теми и само търсиш да се изходиш върху някой или нещо. Ако някой ми намери един твой положителен пост, за нещо различно от Галена или мокрия ти сън Галин, съм готов пари да му дам. Супер смешен си, не се ли осъзнаваш?! Появяваш се винаги от някъде си с "достоверните си" информаци ала "фокси_вд", убеждаваш тука хората в "галенината" истина и винаги си компетентен по всички въпроси. Какво ти пречи това, че Цеца развява знамето? Дженифър Лопес нима не го развяваше и тя? Или Анелия на едно от турнетата? А Галена като излезе на концерт с британското знаме 100% си нямал нищо против. Аман от такива индивиди. Все нещо им е криво, все докладват нещо на някого, все се плюе...

 

С това, че ще опюеш концерта на Цеца с участието на Анелия, срама за Галена и Преслава няма да стане по-малък.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Погледнах всичките клипчета. Анелия е ОК като пеене, не е на супер ниво, но е ОК. Публиката не я отразява изобщо, не мисля, че щеше да има значение дали е тя, Галена или Биляна. Никой не ги бръсне за слива, както и си знаех от години. На тях мястото им е след 2 часа в кръчмата, не на концертната сцена. Цеца се е представила на ниво. Искам да кажа, че съм потресен от бенда. Ако така е и с концерта на Глория, която има зад гърба си 4 самостоятелни концерта в столицата, три от които в НДК, нищо добро не я чака. А това ще й бъде 5 такъв и ще е я свали на нивото на останалите чалгарки. Дано направи нещо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Погледнах всичките клипчета. Анелия е ОК като пеене, не е на супер ниво, но е ОК. Публиката не я отразява изобщо, не мисля, че щеше да има значение дали е тя, Галена или Биляна. Никой не ги бръсне за слива, както и си знаех от години. На тях мястото им е след 2 часа в кръчмата, не на концертната сцена. Цеца се е представила на ниво. Искам да кажа, че съм потресен от бенда. Ако така е и с концерта на Глория, която има зад гърба си 4 самостоятелни концерта в столицата, три от които в НДК, нищо добро не я чака. А това ще й бъде 5 такъв и ще е я свали на нивото на останалите чалгарки. Дано направи нещо.

 

Винаги нещата много са зависели и от песните. На "Погледни ме в очите" хората доста пеят на клипчето, предполагам, че и на "Само мене нямаш" и "Завинаги" е било горе-долу така, може би и "Обичай ме", не знам, но си мисля, че ѝ е от най-известните. И вече на "Искам те" и "Не знаеш" по-слабо и това е, това са ѝ баш хитовете в репертоара. Имаше преди и други като "Всичко води към теб" и "Единствен ти", но неин избор е, че не ги е налагала достатъчно по участия, за да останат във времето. На "Така ме кефиш" кой да пее.. Или представям си "Яко ми действаш" и "Да ти викна ли такси". :1000 (29):

 

Бендът поне на мен ми звучи приятно, всеки си има вкус, но е факт, както написа Пачо, че липсват инструменти. Само с китари, синтезатор и барабани няма как да звучат богато песните.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Moeто мнение е (поне от клипчетата), че Анелия е направила това което е могла. От малкото глас който й е останал и оскъдните ресурси е направила максимума. Аз очаквах нещо грандиозно с тоя бенд, а то по - скоро е любителско. Все пак заслужава похвала, че е опитала.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бате, ти си голям палячо! Обикаляш всички теми и само търсиш да се изходиш върху някой или нещо. Ако някой ми намери един твой положителен пост, за нещо различно от Галена или мокрия ти сън Галин, съм готов пари да му дам. Супер смешен си, не се ли осъзнаваш?! Появяваш се винаги от някъде си с "достоверните си" информаци ала "фокси_вд", убеждаваш тука хората в "галенината" истина и винаги си компетентен по всички въпроси. Какво ти пречи това, че Цеца развява знамето? Дженифър Лопес нима не го развяваше и тя? Или Анелия на едно от турнетата? А Галена като излезе на концерт с британското знаме 100% си нямал нищо против. Аман от такива индивиди. Все нещо им е криво, все докладват нещо на някого, все се плюе...

 

С това, че ще опюеш концерта на Цеца с участието на Анелия, срама за Галена и Преслава няма да стане по-малък.

Галена и мокрият ми сън Галин :1000 (29):

 

Не си спомням нито по знамената които подариха на Дженифър Лопез, нито на Лейди Гага да е имало надписи

big_f8e9977a9d295e9e69b5487177c98820.jpg

Lady_Gaga_Sofia_w28.jpg

 

ама иначе сте големи патриоти, а пред една сръбска пескавица се на колене!

 

Колкото до Галена и британското знаме - първо, че роклята и обувките на британски дизайнер - Алекзандър МакКуин.

Второ, че то е поп арт символ, за разлика от българското, за нарушаваното на което се носи наказателна отговорност лишаване от свобода, прична глоба и публично порицание.

 

После защо любимата българска книга е "Под игото", а любимият филм - "Време разделно". А иначе когато някое просто цигане в стремежа си да се направи на интересно направи нещо със знамето или някой друг български символ всички сте на нокти :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама не беше сама, а с цялата Съни мюзик ;)

И Глория и Азис са имали такива. Разликата е, че Цеца ги има й днес, а Глория и Азо не. А бяха времена, когато слизаха от правителственият хеликоптер :) за да пеят сами на стадион. Нищо не остана от тогава. Сега и Брена ще пръсне в Армеец.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Винаги нещата много са зависели и от песните. На "Погледни ме в очите" хората доста пеят на клипчето, предполагам, че и на "Само мене нямаш" и "Завинаги" е било горе-долу така, може би и "Обичай ме", не знам, но си мисля, че ѝ е от най-известните. И вече на "Искам те" и "Не знаеш" по-слабо и това е, това са ѝ баш хитовете в репертоара. Имаше преди и други като "Всичко води към теб" и "Единствен ти", но неин избор е, че не ги е налагала достатъчно по участия, за да останат във времето. На "Така ме кефиш" кой да пее.. Или представям си "Яко ми действаш" и "Да ти викна ли такси". :1000 (29):

 

Бендът поне на мен ми звучи приятно, всеки си има вкус, но е факт, както написа Пачо, че липсват инструменти. Само с китари, синтезатор и барабани няма как да звучат богато песните.

Така е, а аз даже се учудих колко много хора знаеха всички песни на Анелия - от злтните Обичай ме, Искам те, Само мене нямаш до Завинаги, че чак Предадох те се знаеше около мен. Но наистина реакцията беше слаба - хората си пазеха силите за Цеца, а на песничките на Анелия си припяваха и си танцуваха леко, както се и очаква. И все пак, на два пъти Анелия извика за ръцете много настоятелно и хората наистина си вдигаха ръцете (когато се огледах около мен наистина всички бяха с вдигнати ръце, докъдето можех да видя назад). Така че айде без хейтърски констатации от хора, които даже не са били, като Гламдринг. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Констатацията, че Анелия няма практика да пее на концерти, а тоя Бенд не е стикован, не е хейт, а си е чистата истина. То не може да бичиш плейбек в задимени нощни заведения от 2002ра, евентуално да пееш наживо 20на минути общо на година между двата общи концерта на Кокошарника, и да искаш да си бетон да пееш два часа наживо без да ти падне гласа. И това е валидно далеч не само за Анелия - целия кокошарник има нужда да взима уроци по пеене и запазване на гласовете (които ги имат де, щото далеч не са всички).

 

И това е само една от причините сърбите - и не само- да са на светлинни години пред нас в музиката.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така е, а аз даже се учудих колко много хора знаеха всички песни на Анелия - от злтните Обичай ме, Искам те, Само мене нямаш до Завинаги, че чак Предадох те се знаеше около мен. Но наистина реакцията беше слаба - хората си пазеха силите за Цеца, а на песничките на Анелия си припяваха и си танцуваха леко, както се и очаква. И все пак, на два пъти Анелия извика за ръцете много настоятелно и хората наистина си вдигаха ръцете (когато се огледах около мен наистина всички бяха с вдигнати ръце, докъдето можех да видя назад). Така че айде без хейтърски констатации от хора, които даже не са били, като Гламдринг. :Vishenka_05:

То не е нужно да си бил, за да чуеш, че не е толкова добре приета. И малко се изясни със себе си. Но ти просто не цениш пеенето, а чалгата. Да има да се бучи там, затова и не може да се разчита да дадеш обективен коментар. И наистина Анелия се е опитала да направи нещо, но то не е било запомнящо се. Малко ми напомня на МАД концерта й. Толкова хейт отнесе тогава. Но пак по - добре, че е била тя, а не Биляна, Гергана, Татяна, Андреа, а - у.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Констатацията, че Анелия няма практика да пее на концерти, а тоя Бенд не е стикован, не е хейт, а си е чистата истина. То не може да бичиш плейбек в задимени нощни заведения от 2002ра, евентуално да пееш наживо 20на минути общо на година между двата общи концерта на Кокошарника, и да искаш да си бетон да пееш два часа наживо без да ти падне гласа. И това е валидно далеч не само за Анелия - целия кокошарник има нужда да взима уроци по пеене и запазване на гласовете (които ги имат де, щото далеч не са всички).

 

И това е само една от причините сърбите - и не само- да са на светлинни години пред нас в музиката.

 

Това е много вярно! Това, че някои са талантливи не означава наистина, че не трябва да взимат уроци. Ако влагаха в тази насока, а не само в дрехи и парцалки друго щеше да е...

 

 

Но поне Анелия се старае и прави усилия, което е похвално! След време това ще и е в голям плюс.

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

На Анастас клипчетата бяха една идея по мудни. Това специално показва, че не е пяла толкова зле. Едно не може да се отрече на Анелия, изглежда супер красива и стилна. Поне това няма как, докарала го е. Браво! И "Искам те" звучи добре с бенда.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...