Jump to content

Деси Слава подготвя юбилеен концерт


Препоръчани коментари

Едно сепуко не е лоша идея, особено в твоя случай! Или просто не заявявай с категоричност неща, от които си нямаш и понятие! Специално между Десислава и Ивана никога не е имало проблем, защото са нямали какво да делят в този бизнес. Виж, обичайните линии тук: Камелия - Деса и Глория - Ивана, вече е друго нещо. Неслучайно дуета между последните две така и не се състоя. Просто някои стари навици умират трудно. :Vishenka_05:

 

ами с теб не съм имал кво да деля, така че без лични нападки. А Впредвид че Ивана и Деса не съм виждал, чувал, чел изобщо споменаването им в едно и също изречение, камо ли двете да демонстрират някаква близост през годините в публичното пространство и са успели да си запазят личните отношения лични, е напълно възможно човек да си направи грешен извод. И вече се съгласих, че може и да не съм прав, колкото и да ти се иска да си тегля ножа и да ви оттърва от себе си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Старите и песни, уж големите хитове, а никаква гледаемост. Измежду 200 и 300к имат, а то не бяха тогава и песни на десетилетието - чудесии! Към днешна дата интересът към тези парчета е супер малък! За толкова години кариера едни "Две сърца" и останаха като белег. То и Тотя си има "Остани..." :whistling:

Ако ще си мерим пишките с гледаемост, то ,,Мъжете всичко искат,, имаше клип с 1 000 000 гледания, който бе изтрит. тренутно е с 250 000 от официалния канал на Деси. ,,Някой ден,, имаше клип с близо 2 000 000 гледания, също изтрит от потребителя, който го бе качил. Сега е с 930 000 от официалния на Деси. ,,Две сърца вече е с 1 070 000 в Десовия канал, 150 000 в Планетата. ,,Бели нощи,, имаше 800 000 клип, сега е 300 000 +.

 

Колкото и да си плъзгате пръстите по клавиатурата, истината е, че Деси Слава е един от факторите в този жанр, харесва ли ви или не, това си е Ваш проблем! Има своята публика, верните с години фенове, има и хора, които просто я слушат и биха отишли с удоволствие на нейн концерт. Самият факт, че е обявила само, че ще има юбилеен концерт другата година, без дата и допълнителна информация, а вие изписахте 5 страници буламач, е доста показателен, че Деси Слава е име, което буни духовете из жанра и вън него. Харесва ли ви или не, Деси Слава ще има концерт за своята 20-та годишнина на сцената, така че бегайте се завиват, да не изстинете.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако ще си мерим пишките с гледаемост, то ,,Мъжете всичко искат,, имаше клип с 1 000 000 гледания, който бе изтрит. тренутно е с 250 000 от официалния канал на Деси. ,,Някой ден,, имаше клип с близо 2 000 000 гледания, също изтрит от потребителя, който го бе качил. Сега е с 930 000 от официалния на Деси. ,,Две сърца вече е с 1 070 000 в Десовия канал, 150 000 в Планетата. ,,Бели нощи,, имаше 800 000 клип, сега е 300 000 +.

 

Колкото и да си плъзгате пръстите по клавиатурата, истината е, че Деси Слава е един от факторите в този жанр, харесва ли ви или не, това си е Ваш проблем! Има своята публика, верните с години фенове, има и хора, които просто я слушат и биха отишли с удоволствие на нейн концерт. Самият факт, че е обявила само, че ще има юбилеен концерт другата година, без дата и допълнителна информация, а вие изписахте 5 страници буламач, е доста показателен, че Деси Слава е име, което буни духовете из жанра и вън него. Харесва ли ви или не, Деси Слава ще има концерт за своята 20-та годишнина на сцената, така че бегайте се завиват, да не изстинете.

 

Pics or didn't happen. С изтрити клипчета всеки мое да си фантазира гледаемост. От друга страна, фантазирай си на воля, колко гледания имат клиповете в тубата вълнува само фенове на певици, които с друга активност не могат да се похвалят! ;)

 

Деса толкова я мързи, че ми е просто интересно кой ще и организира концерта, щото иначе тази проява ще остане само така ... обявена. Като цифра работи, които Деса е обявявала през годините, но са стигнали доникъде.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако ще си мерим пишките с гледаемост, то ,,Мъжете всичко искат,, имаше клип с 1 000 000 гледания, който бе изтрит. тренутно е с 250 000 от официалния канал на Деси. ,,Някой ден,, имаше клип с близо 2 000 000 гледания, също изтрит от потребителя, който го бе качил. Сега е с 930 000 от официалния на Деси. ,,Две сърца вече е с 1 070 000 в Десовия канал, 150 000 в Планетата. ,,Бели нощи,, имаше 800 000 клип, сега е 300 000 +.

 

Ти да видиш... Знаех си, че имам някакви спомени за по-гледани клипчета на най-големите й хитове...

 

Между другото, тя си е доста добре със старите неща и във Vbox:

 

Някой ден - 1 699 784 - все още най-гледания клип на фолк изпълнител, на 6 място в ТОП 40 на всички времена

Мила моя, мили мой - 400 940

Невъзможно е да спрем - 262 789

Жадувам - 236 281

Бели нощи - 210 070

Следи от сълзи - 201 589

Замълчи - 201 392 + 196 457

Нещо по-така - 201 006

 

Това е много добре като за Vbox. Абе доста от старите й песни си се помнят и до днес, има интерес към тях... Дано да ги налага повече по концерти, а някои от тях се надявам да чуем и на юбилейния. "Две сърца", "Бели нощи" и "Някой ден"- задължително!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Pics or didn't happen. С изтрити клипчета всеки мое да си фантазира гледаемост. От друга страна, фантазирай си на воля, колко гледания имат клиповете в тубата вълнува само фенове на певици, които с друга активност не могат да се похвалят! ;)

 

Деса толкова я мързи, че ми е просто интересно кой ще и организира концерта, щото иначе тази проява ще остане само така ... обявена. Като цифра работи, които Деса е обявявала през годините, но са стигнали доникъде.

Не съм от хората, които фантазират каквото и било, винаги говоря с факти, базирайки се на лъвския си спомен и грива. Повдигнах въпроса с гледанията, защото виждам, че някои хора се интересуват от него.

Дали я мързи Деси Слава, или не, не си ти, или който и да било, човекът, който може да коментира подобно нещо. Откакто се върна в Пайнер, виждаме, че далеч не е от мъзелите на фирмата, напротив - доста мотивирана е. Казала е, че ще прави концерт и докато не станат ясни датата и мястото, няма какво да се коментира повече.

Приятен ден! ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

От такива заглавия, че все подготвяла нещо - я албум, я клип, нищо реализирано не видяхме през последните години. Като цяло би трябвало да има конкретна дата..какво е това..подготвяла концерт, ама дата няма...че тя може да го подготвя 2 години още...

Link to comment
Сподели в други сайтове

ами с теб не съм имал кво да деля, така че без лични нападки. А Впредвид че Ивана и Деса не съм виждал, чувал, чел изобщо споменаването им в едно и също изречение, камо ли двете да демонстрират някаква близост през годините в публичното пространство и са успели да си запазят личните отношения лични, е напълно възможно човек да си направи грешен извод. И вече се съгласих, че може и да не съм прав, колкото и да ти се иска да си тегля ножа и да ви оттърва от себе си.

Ти по принцип си неинформиран. От там идват и нелепите ти изказвания.

Ивана пя на сватбата на ДесиСлава и Галин.

Имат задклусно клипче от концерта декември как си припомнят Жадни за любов

Ивана не е пропускала да отбележи, че Деси и е подала ръка. Емилия преди също не пропускаше. Сега го е позабравила

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

В който случай се съгласих, че не съм бил прав. А колко съм информиран незнам, ама явно на теб ти бърка някъде, щом вървиш след мен да се правиш на особено оборотен и вътрешен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В който случай се съгласих, че не съм бил прав. А колко съм информиран незнам, ама явно на теб ти бърка някъде, щом вървиш след мен да се правиш на особено оборотен и вътрешен.

Мога да си го позволя. Ако доводите ти пред другите Десови изглеждат издържани, то пред мен си кръгла нула. За всяко излязло нещо от твоята мръсна уста, мога да го върна с двойна скорост - пак там в мръсното :3fdb8960598fa63e:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много се радвам на тази новина, дано наистина го осъществи.

С Георги Андреев работи по фолклорният албум, не по концерта. Нямам търпение да го чуя вече, той е страхотен аранжор!

Концертът се надявам да е комбинация от стилове, в по-малка зала. Зала 1 някак не ми е подходяща за модерни изпълнители, свързвам я единствено с естрада.

 

Каквото и да казвате, Десислава в годините след "Пайнер" си имаше своите пикове и спадове, направи най-интересните проекти в жанра, а и извън него.

Може би има и по-непосещавани участия, но забележете през кой ден в седмицата са. Нормално е понеделник-вторник-сряда да не не посещават толкова дискотеките, а самият факт, че я канят тогава означава, че очакват да привлече хора. Не ми се водят безсмислени спорове.

Когато бях на участие на Десислава, Рут, Поли Генова, Deep zone, Криско и не помня още кой, няма да споменавам каква огромна истерия беше по Десислава. Беше преди 2 месеца и видях колко хора я оценяват и каква подкрепа има.


Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 years later...

Хммм, какво стана с тази велика идея на Фатмишка? Пак само приказки и цирк - а действия - нула. Пък се смеете на Кама, че не правела концерт, тя поне ди изпълнява желанията!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Квото със сичко при нея - нищо. Но пък Десови се юрнаха да я оправдават как видиме ли, тя нищо не била казала за концерт, и не те не били направили от мухата три стада слоници, из които да се загубят както самата Фатмегюл, така и общите мечти за концерт.

 

Към днешна дата очаквам, и актуалните реалности, ако изобщо и се занимава, да организира частно парти на някоя колбасарница, павилион за хамбургери, лафка за палачинки или нещо от сорта, и да го пробута като за юбилеен концерт. Така хем тя сита, хем феновете доволни

Link to comment
Сподели в други сайтове

А как така Софи Маринова ще прави юбилеен концерт в Армеец? Нима има повече фенове? Не. Просто няма много участия и хората ще идат да я видят на концерта. Ако Деса спре участията за година и тя ще може да направи концерт, само че това няма да стане. Нали някой трябва да храни малкия бизон Майки, ебливото плейбойче-доскоро-тийнейджърче Благой и бъдещия член на семейство Фатмагюл.

 

Така, че концерт няма да има.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А как така Софи Маринова ще прави юбилеен концерт в Армеец? Нима има повече фенове? Не. Просто няма много участия и хората ще идат да я видят на концерта. Ако Деса спре участията за година и тя ще може да направи концерт, само че това няма да стане. Нали някой трябва да храни малкия бизон Майки, ебливото плейбойче-доскоро-тийнейджърче Благой и бъдещия член на семейство Фатмагюл.

 

Така, че концерт няма да има.

:1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Софка си има участия най-редовно, просто са по-мангалски, но често и по-доходоносни, не я мислете. Винаги е стояла по-добре на сцена от Фатмишка. Със сигурност ще подбере адекватен репертоар и ще покаже пеене, нещо, което не си представям при повечето чалгарки. Фатмишка Табуретова да се извини на феновете си!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Софка си има участия най-редовно, просто са по-мангалски, но често и по-доходоносни, не я мислете. Винаги е стояла по-добре на сцена от Фатмишка. Със сигурност ще подбере адекватен репертоар и ще покаже пеене, нещо, което не си представям при повечето чалгарки. Фатмишка Табуретова да се извини на феновете си!

Деса има доста по-хубави песни от циганушата, на концерт на охранената трътка с най-голямото удоволствие бих отишъл, все пак ми е в топ 3 на чалгата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деса има доста по-хубави песни от циганушата, на концерт на охранената трътка с най-голямото удоволствие бих отишъл, все пак ми е в топ 3 на чалгата.

 

Извинявай ма откъм репертоар Софка има брутални песни, които не само се харесват на всички, включително от старата генерация, и може да си ги изпее на живо два три часа без проблеми, но и просто издухват на Фатмегюл сичко. Освен това съм убеден че това Слави, както и сички ромски изпълнители кат почнем от Василки, Стораровци, Бони и някви от сорта, ша се довлечат да ударят по едно рамо на кака си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песни, подходящи за концерт:

 

Софка

 

Стари рани

Плачещо сърце

Ти пак си тук

Единствен мой

Аз съм песен

Нов свят

Аз и вятъра

Моят сън

Светица и грешница

В друг свят живея

Път към рая

Един живот не стига

Осъдена любов

Любов моя

Единствени

Ах, леле

Обичам

Джелем, джелем

Амалипе

Буба Мара

Василица

Докрай обичай ме

Бели ружи

Без теб

Бурята в сърцето ми

Остани

Точно ти

Онзи фатален ден

Любов без граници

Едерлези / Чай шукарие

Искам да обичам

Време, спри

Зараза

Bye, bye

Промяна в плана

Любов

По тебе полудях

Най-голямата любов

Като дете

 

При това почти не съм включил бързите й и повечето кавъри от Ара.

 

Деса

 

Бели нощи

Мила моя, мили мой

Не вярвам

Няма те до мен

Казваш, че ме обичаш

Най неправилният мъж

В друг живот

Лъжа

Просто забрави

Мило мое

Черен сняг

Някой ден

Птица скитница

Мистерия

Две сърца

Думи две

 

 

Коя има репертоар и коя може да си го изпее на живо?

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен песните на Деса за концерт са следните:

Една нощ

Мъжете всичко искат

Бели нощи

Мила моя, мили мой

До тук

Завинаги - задължително

След от сълзи

Дуета с Ивана

Птица скитница

Мистерия

Мога

Истинска нощ

Само една

Две сърца

Думи две

Не вярвам

Няма те до мен

Черни сълзи

Просто забрави

Лъжа

Истински щастливи

Жадувам с Азис

Знам, че боли с Азис

Не си ми спешен - неповторим хит

Някой ден

Схемата/Невъзможно е да спрем

Регетон и малко чалга

Черен сняг

Не издържам

Искам те пак

Най-неправилния мъж

Моето друго аз

Не искам без теб с Тони Стораро

Замълчи с Тони Стораро

Грим по дланите/Усещам,/Моето зайче

Не го прави

В твоите очи с Галена

Нека да е тайно с Галин

В друг живот

И това ще преживея

Отново се родих

И на всички като теб

---------

Невероятно би било, всички периоди на едно.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...