Jump to content



Online: Кристиана ft. Джорджано - Цяла нощ


Препоръчани коментари

  • Отговори 76
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Пълен потрес. Гнус ме е от такива проекти. Заради такива като тази е на това положение поп-фолка. :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender: И все пак очакваме минимум 3 милиона купени гледания, нали така? :mf_surrender: :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пълен потрес. Гнус ме е от такива проекти. Заради такива като тази е на това положение поп-фолка. :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender: И все пак очакваме минимум 3 милиона купени гледания, нали така? :mf_surrender: :mf_surrender:
Кристияна не си купува гледания, песните й стават хитове, всеки, който ходи на дискотека го знае. :mf_surrender:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Джена сбърка, трябваше да подкрепи кауза в помощ на индивиди като тези в клипа. Вече си представям урната с техните ликове отгоре и с надпис "Природата ме е ощетила, помогни ми да живея пълноценно".

Link to comment
Сподели в други сайтове

:mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender:

Двама абсолютни бездарници са се събрали! :mf_surrender: Какво друго да кажа? То човек остава без думи след такъв шедьовър .. докато има кой да им дава поле за изява няма да се отървем от тези професионалисти. Джорджано стана по - известен благодарение на репортажа на Хекимян и подигравките в Шоуто на Слави. Скоро сигурно и самостоятелна песен ще има по Планета. :mf_surrender: Ако още не бяха достигнали дъното, то сега със сигурност са там.

Link to comment
Сподели в други сайтове

То нито е смешно, нито е забавно..Толкова талантливи хора има в България и не се подкрепят по такъв начин, а само когато си с психични отклонение или си правиш на шут, явно имаш поле за изява...Руския вокал, иначе е готин.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кристиана спцепи с колаборация :roll1:

 

Аз съм сигурен, че ще стане хит, точно заради Джорджано, все пак кой не знае "Отиваме на кОпон.."? Криси е много хитра, потресен дуетен партньор си е избрала, но той ще я издигне нагоре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм сигурен, че ще стане хит, точно заради Джорджано, все пак кой не знае "Отиваме на кОпон.."? Криси е много хитра, потресен дуетен партньор си е избрала, но той ще я издигне нагоре.

Кристиана винаги е била различна и аз от нея чалга не съм чул! Само модерни песни c невероятни клипове! Толкова е стилна тази жена!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мноого ми е позната и 100% е взаимствана от някъде мелодията... :1000 (1):

Иначе тва с тоя Джорджано ли е, какъв е ... пълна гавра хахахах

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пълен потрес. Гнус ме е от такива проекти. Заради такива като тази е на това положение поп-фолка. :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender: И все пак очакваме минимум 3 милиона купени гледания, нали така? :mf_surrender: :mf_surrender:

Мхм. Както се казва, много вярно!!!

Колаборация - ШОК (в най-ЛОШИЯ смисъл на думата)! Както е написала Елена - събрали се двама бездарници, но Гущерът да падне чак дотам? Тя направо вече се гаври с тоя или по-вероятно е варианта да търси отчаян опит за хит и ПО ТОЗИ начин. Първия - Оцко не помага, втория - Фики - не помага, гледания се купуват....

Окей, клипът е добре направен, хубаво се включва в хореографията, барнали са я тук-там.

Песента е точно като предната й, но някак лош ремикс на "Мой докрай", която е в пъти по-приятна и слушаема. Вокалите не ми харесаха, но са нещо ново в песен на Оцко и разбира се е решил първо това Гущероподобно да ги направи, навярно е подметнал идеята и за Джорджано.

 

Проект - пълен ТАШАК и за ПУБЛИКАТА, и спрямо въпросния Джорджано (макар, че сигурно се радва, че участва), дори и за целия ЖАНР.

ТАШАКА НА ГОДИНАТА! Многоооооооооооооооооооо злеееееееееееееее......... единствено припева ми беше приятен, точно заради приликата с "Мой докрай", но тя е по-приятна от това.

Мноого ми е позната и 100% е взаимствана от някъде мелодията... :1000 (1):

Иначе тва с тоя Джорджано ли е, какъв е ... пълна гавра хахахах

Е, как няма? То доста песни звучат така. Освен 90% от тези на Кристиана си е типичната Оцкова песен, но в случая без особен потенциал, тук ще се разчита на фийчъринга и цирка. Палякиня е тая. :mf_surrender:

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

От България държава не става. Тотален, ама тотален упадък е с тая музика вече... Песента сме я слушали, слушали, слушали, ама като гледам още не е втръснала щом някои й се радват. Просто много смотано...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...