Jump to content



Джена с благотворилна акция!


Препоръчани коментари

Идеята на певицата се ражда след като се запознава с дейността на Фондация “Animal Hope Varna”. В следващите два месеца тя е решила да помогне за събиране на финансови средства за тази кауза, като по време на своите лайв участия Джена ще носи специална кутия за благотворителност, в която всеки, който желае, може да отдели средства в зависимост от възможностите си и да помогне на животните.

 

Джена отново разкрива своето голямо сърце, като този път тя е решила да подеме благотворителна инициатива в подкрепа на бездомни животни. Идеята на певицата се ражда след като се запознава с дейността на Фондация “Animal Hope Varna”, чиято дейност е насочена към осигуряването на финансиране и лечение на подстрадали и нуждаещи се бездомни животни. Организацията се обръща към всички хора, които имат възможност да помогнат по някакъв начин, а сред първите, които откликват на този благотворителен зов за помощ е Джена. Звездата на телевизия “Планета” никога не е крила безрезервната си любов към животните и това я провокира самата тя първо да направи дарение под формата на храна за животните, а в следващите два месеца е решила да помогне за събиране и на финансови средства за тази кауза. По време на своите лайв участия певицата ще носи специална кутия за благотворителност, в която всеки, който желае, може да отдели средства в зависимост от възможностите си и да помогне на животните.

 

http://planeta.tv/news/view/Djena-s-blagot...ezdomni-jivotni

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 35
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Браво за инициативата! :1000 (33): Но не бързайте да й слагате титлата Певица на годината, то и за 2014 се говореше, че ще е тя, пък какво стана - съвсем неочаквано Пепе грабна статуетката отново след няколко години пауза. :3fdb8960598fa63e: А и последната й песен не се хареса чак толкова, колкото и да ми е любима на мен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всъщност за мен Джена не е Певицата на годината, а Идолът на 2015 - ако това се брои за най-голямата награда, даже заслужава много повече този път! И браво за прекрасната идея и за това, което прави! Достойна за уважение!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джена тая година се заби тотално, така, че никога няма да помирише певица на годината... :mf_surrender: Не че миналата заслужаваше де...

 

А иначе благотворителните акции, да си ги правят, но да не се рекламират. А айде стига с тия животни!!!! Колко деца са болни и имат нужда, та за улични кучета ще мислим....Ако имах излишни средства винаги бих подпомогнал каузи, но улични животни.....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джена тая година се заби тотално, така, че никога няма да помирише певица на годината... :mf_surrender: Не че миналата заслужаваше де...

 

А иначе благотворителните акции, да си ги правят, но да не се рекламират. А айде стига с тия животни!!!! Колко деца са болни и имат нужда, та за улични кучета ще мислим....Ако имах излишни средства винаги бих подпомогнал каузи, но улични животни.....

1. За Джена: миналата, а и тази година абсолютно си заслужаваше певица на годината.

 

2. За животните: Ох, не мога! Добре, че твоето мнение не струва. Животните не са под хората, но няма как да очаквам точно от теб разбиране.

Link to comment
Сподели в други сайтове

1. За Джена: миналата, а и тази година абсолютно си заслужаваше певица на годината.

 

2. За животните: Ох, не мога! Добре, че твоето мнение не струва. Животните не са под хората, но няма как да очаквам точно от теб разбиране.

 

1. Джена няма никакъв хит тая година, а миналата й беше слава в сравнение с годината когато изкара, "Да те бях ранила" и гръцката песен.

 

2.Тогава защо ядеш животни, като са на едно ниво с хората?? От къде на къде ще ми сравняваш болни деца, нуждаещи се от пари за лечение, с улични кучета? Който иска животно, да си го вземе в къщи!! Аз имам животни, за сведение! :mf_surrender: Мои близки и приятели са нападани от улични помяри и въобще да не ми ги защитават толкова, а като искат да си ги взимат в къщи..

Link to comment
Сподели в други сайтове

1. Джена няма никакъв хит тая година, а миналата й беше слава в сравнение с годината когато изкара, "Да те бях ранила" и гръцката песен.

 

2.Тогава защо ядеш животни, като са на едно ниво с хората?? От къде на къде ще ми сравняваш болни деца, нуждаещи се от пари за лечение, с улични кучета? Който иска животно, да си го вземе в къщи!! Аз имам животни, за сведение! :mf_surrender: Мои близки и приятели са нападани от улични помяри и въобще да не ми ги защитават толкова, а като искат да си ги взимат в къщи..

 

Е, "Спри да ми досаждаш" си е хит?

 

А това с освирепялите кучета според мен пак е по вина на хората, които не са се грижили за тях.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лицемерки!

 

 

Първо, тя и по-оборотните й колежки могат да спрат да дават парите за лечение на 3 деца за чифт обувки, и второ, откога животните станаха по-важни от хората?

 

Аман с вашите кучета, котки и синигери, всеки ден от липса на средства умират хора.

 

Съжалявам, предпочитам да умрат 100 кучета, отколкото 1 детенце.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази новина ми стои като извадена от темата "Сигнално жълто"... :1000 (29): Вече виждам как Джена върви по дискотеките и мъкне някаква кутия под ръка, предназначена за набиране на средства за бездомните животни... :roll1: Нищо, че има хиляди бездомни хора...те нали са оправени вече с глобата от 1000лв. ако бъдат хванати да бъркат по казаните...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хубава инициатива, но ми се струва, че не са малко в България хората, които имат нужда от помощ, а не животните...

А и такава инициатива май най-подхожда на концертни събития, а не на участия където всичко живо е пияно, но дано успее все пак, като се е захванала...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всеки решава каква кауза да подкрепи... Джена е избрала тази! Къв ви е проблена не мога да разбера?

Това, че е избрала да помогне на животни, не означава, че обича по-малко хората или децата.Правете разлика.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък не съм съгласен с вас. Откъде накъде хората трябва да са по - важни от животните? И второ, отношението ти към другите живи същества показва много какъв си като човек. Ето ви и доказателството: пожене в България, хората се отнасят зле към животните, много са негативни, злобни и долни, не им върви. Българите са може би най - мразената нация в Европа, най - подиграваната, дискриминираната и т.н. Самите ние трябва да се променим, и да, не може да заменяме един живот за друг. Нелепо е, недостойно! Аз бих спасил 1000 животинки, защото носят позитивни емоции, добронамерени са и реално това си е голям проблем. Джена с право е избрала да помогне.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Та по темите...

 

 

1. Животните заслужават сериозни грижи във всяко едно общество, само тук селяндурския манталитет на балканите има някакви супер несериозни разсъждения и нулево отношение към този казус! За мен е много по - ценен техния живот защото са невинни същества; знаеш, че няма да те предадат, отколкото на утрепки превръщащи се в крадци, убийци и т.н. Не бива да се подценяват никакви живи същества, точно по този начин човечеството е затрило стотици видове!!!

 

2. Браво на Джена за инициативата! Надявам се да се оповести във възможно повече сайтове и по всякакъв начин за да може да е максимално успешна!

 

3. Относно изпълнителката - разбира се, че отново е най - голямата и тази година! "Спри да ми досаждаш" е най - големия самостоятелен мегахит за 2015та и това няма на някой да не му е ясно! Също така най - успешния featuring е неин, няйната орнаментика превърнаха "С мене да вървиш" в толкова сериозен хит!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всеки решава каква кауза да подкрепи... Джена е избрала тази! Къв ви е проблена не мога да разбера?

Това, че е избрала да помогне на животни, не означава, че обича по-малко хората или децата.Правете разлика.

Аз пък не съм съгласен с вас. Откъде накъде хората трябва да са по - важни от животните? И второ, отношението ти към другите живи същества показва много какъв си като човек. Ето ви и доказателството: пожене в България, хората се отнасят зле към животните, много са негативни, злобни и долни, не им върви. Българите са може би най - мразената нация в Европа, най - подиграваната, дискриминираната и т.н. Самите ние трябва да се променим, и да, не може да заменяме един живот за друг. Нелепо е, недостойно! Аз бих спасил 1000 животинки, защото носят позитивни емоции, добронамерени са и реално това си е голям проблем. Джена с право е избрала да помогне.

Та по темите...

1. Животните заслужават сериозни грижи във всяко едно общество, само тук селяндурския манталитет на балканите има някакви супер несериозни разсъждения и нулево отношение към този казус! За мен е много по - ценен техния живот защото са невинни същества; знаеш, че няма да те предадат, отколкото на утрепки превръщащи се в крадци, убийци и т.н. Не бива да се подценяват никакви живи същества, точно по този начин човечеството е затрило стотици видове!!!

+10000 Някои коментари в темата са потресаващи. 1 дете > 100 кучешки живота. :wacko: От какъв зор правите такива глупави сравнения? Като убиете 100 кучета, едно дете ще се излекува ли, какво? Такава кампания е избрала, такава подкрепя. Какво пречи да се помага и на хората, и на животните? Доколкото помня, беше дарила хонорар за пострадалите от наводненията. Настървените ви коментари срещу животните са напълно излишни. Хората не са единствените същества, имащи право на живот, колкото и да не ви се вярва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Животните също имат нужда от подкрепа, особено като се има предвид, че те не могат сами да си осигурят много неща. След всичките щети, които човекът е нанесъл на природата, най-малкото трябва да се държи добре с видовете, с които съжителства в своята среда, браво и на Господарите за зоополицията.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да и докато тече тази тема, вчера в новините даваха поредното нахапано дете и то от домашно куче...ама няма да има зоополиции и каузи.. :mf_surrender:

Кога ще се научите да мислите. Всичко това е следствие, при животните няма такова нещо като intention. Не оправдавам кучето, ако има проблем да бъде приспано, но жестокостта към животните е в пъти повече, отколкото такива единични инциденти.

:mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кога ще се научите да мислите. Всичко това е следствие, при животните няма такова нещо като intention. Не оправдавам кучето, ако има проблем да бъде приспано, но жестокостта към животните е в пъти повече, отколкото такива единични инциденти.

:mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender:

 

Питбул е породата, нахапала детето, ясно е, че тези породи не са читави, да ги забранят..

Защо едно куче да има повече права от едно агне, например? Аз пък съм и против това, че все се мисли за кучета и котки, а другите животни във фризера...Но това са дълги теми..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми Джена е решила да помага на бездомни животни.

ВИЕ помагайте на хората. На думи всеки може. ;)

+ 1 000

Link to comment
Сподели в други сайтове

В Благоевград са отровили куче...Джена да направи и там един концерт с едноминутно мълчание.

 

Сега сериозно, започна вече да ми става банална цялата тази галамация и апелиране за защита правата на кучетата (защото е точно само за тях). Разбирам, че има много жестокости и т.н, но всичкото това нещо взе да ми идва в повече. Ние нямаме законодателство, хора за убийства на хора са на свобода, за какво говорим изобщо? Мисля, че първо законите за хората трябва да се оправят и после да мислим за кучетата. В цивилизованите държави за тях се полагат също толкова грижи, колкото и за нас, но там те са си оправили живота във всички възможни аспекти.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

В Благоевград са отровили куче...Джена да направи и там един концерт с едноминутно мълчание.

 

Сега сериозно, започна вече да ми става банална цялата тази галамация и апелиране за защита правата на кучетата (защото е точно само за тях). Разбирам, че има много жестокости и т.н, но всичкото това нещо взе да ми идва в повече. Ние нямаме законодателство, хора за убийства на хора са на свобода, за какво говорим изобщо? Мисля, че първо законите за хората трябва да се оправят и после да мислим за кучетата. В цивилизованите държави за тях се полагат също толкова грижи, колкото и за нас, но там те са си оправили живота във всички възможни аспекти.

 

Руже, винаги сме били на едно мнение с теб, но не мога да се съглася този път. Жестокост към хора, жестокост към животни, то е едно и също. Няма значение, един човек с психопатични наклонности ще се отнася жестоко към всички.

 

Освен това тук има една огромна разлика, ако мен ме набият, порежат, изнасилят или т.н. аз ще мога да отида и да си потърся правата. Животното няма да може, затова трябва да се защитавата. В България жестокостта към животните е предпоставка за същото към хората на по - късен етап. Нещата трябва да се разглеждат глобално.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз също много обичам животните и ми е жал когато гледам разни гнусни клипове с насилие, но положението е такова. Нямаме политици, нямаме държава - всичко е безнаказано. Мисълта ми е, че има много, наистина много тежко болни хора, които се нуждаят отчаяно от средства и някак си на фона на това, не са ми ок подобни каузи. Но всеки сам си решава.
image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...