Jump to content



Online: Глория - Изсвирете нещо ударно


Препоръчани коментари

  • Отговори 50
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Една от любимите ми песни в новия албум след "Обратно броене" и "Двойна игра". Страхотна е! Много се надявам да заложи точно на нея с един як клип! Песента го заслужава! Смятам, че това ще бъде дългоочаквания хит от "Ненаситна" насам!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Супер е песента, най - добрата от трите! Чак не съм очаквал, че и на мен ще ми хареса точно такова парче, пред другиет две! Текстът е интересен, музиката е зарибяваща, ритъма е комерсиален. Много готино и мелодично, изненада от Глория.

 

Харесва ми и във видеото каква е свежа, готина, избухва си!

 

 

Колкото до песента, че била мазна?! Това си е типично парче с бенд музика, далече от мазнотията е... По скоро балканските ритми, ъндърграунд песен!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най - добрата ТВ версия. Браво на Глория, много добре й се получи. Дано се оцени подобаващо, защото този път не си е оставила ръцете.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Готина е, но е 1:1 с песните на Илиян преди и най вече на "Тупалка".

И на мен ми напомни на неговият стил, най - вече на тази със Сиана.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-сетне Глория да изглежда свежо и усмихнато в тв версия. :)

Аз чакам най - сетне да ми пишеш, за Глория е ясно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кефи ме.

Песента сама по себе си не е нещо ново и нечувано в дискографията на Глория. Но определено е запеваема, готина, богата на аранжимент. Заглавието би било по-добре да е само "Нещо ударно" , но ...

Тв Версията е доста свежа, Глория избухва доста, не е в типичните й пози и движения. Отличен стайлинг за насторенито на песента. 6.

Тези песни си заслужават хубави клипове, но Глория се е заела с доста неща покрай този концерт и албум, така че предполагам не й се влагат финанси и усилия във видеоклипове. Все пак 3 нови песни, различни и интересни - добра формула да загрее ефира на Планета това лято покрай идващия концерт. Евала

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като песен на Ивана от преди 10 години - силно озадачен съм, че Глория си е позволила да запише подобна безумна циганска композиция.

Няма лошо и такива неща трябва да има.

Link to comment
Сподели в други сайтове

След като е снимала тв версии и на трите нови песни, едва ли ще ги клипира пак. :D

На мен и така ми харесват тв версиите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мнго готина песен, музикантска, ритмична и с интересен текст, ретро нотка. TV версията много ми допадна, Глория е много усмихната и носи настроение, по-добро е от последните й клипове (изключвам крилете в "Криле", на този момент във видеото много се кефя).

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...