Jump to content



Online: Галена и Деси Слава - В твоите очи


Препоръчани коментари

  • Отговори 115
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Аз съм напълно доволен от клипа, но песента нещо не ме грабва. Приятна е, сега ще я пусна сигурно за пети път, но изобщо не ме хваща. Ще видим занапред как ще е :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хубава песен, доста е приятна и лека, точно за сезона, малко в стил "Никой друг" на Андреа :3fdb8960598fa63e:

Текста обаче е голямо клише, някой беше хвърлил високопарни изказвания, че нямало да е комерс, а си е точно такъв.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отдавна не ми е въздействал така цялостен проект!

Песента ме грабна от първите секунди, въздейства ми меланхолично, най-много обичам такива ритми! Благодарен съм, че направиха точно такава песен!

Обикновено не обръщам внимание на клипове, но този ми изглежда един от най-професионално направените от българи и много се гордея, че българин го е снимал. Висока класа заснемане, монтаж.. разнообразни сцени, прекрасни светлосенки.. черно-бял е бил най-добрият избор, който са можели да направят!

Едно голямо браво и успех и на двете!


Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен много ми харесва всичко! Клипът е много стилен, нежен. Песента също е трепач. Самия текст не е нещо нечувано, но си пасва перфектно с музиката и са го изпяли много добре. Не очаквах, че толкова ще ми хареса всичко! Браво на момичетата! Според мен ще се хареса много песента.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Знаех си, че е яка още от лайв записите. Ето това е ПОП ФОЛК, а не чалга (дето ИНП питаше) и не я сравнявайте с "Кой", щото тука няма нищо анадолско и мазно.

 

Клипчето изглежда евтино, защото е черно-бяло, а на природни кадри винаги ще изглежда такова. Всъщност е доста добро като заснемане, има си направо филмови кадри. На мен ми харесва. Вие може би свикнахте да гледате синьо-розови клипчета с пушек и въртящ се диван.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отличен проект! Видеоклип на най-високо ниво, песен с уникален текст, смисъл и изпяване (особено от Деси ме побиха тръпки). Много ме изкефи идеята всяка една да е на мястото на другата, цветовете, визиите, пейзажа... За мен това е най-хубавото нещо, излизало тази година!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ми харесва песента. Средно темпо, става и за слушане и за парти.

Видеото наистина е страхотно обаче! Заснемането е един път :)

Браво и на двете. Можеха да използват Галин за видеото, щеше да е свежо :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мога, музиката в началото разбива, толкова меланхолия, уникална еееееее!!! Как ми се слушаше точно такава песен, ето това е поп фолкът, който си искаме всички!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клипът е много високо ниво като качество, само можеше да има още една локация за повече разнообразие. Песента е изключителна, отвсякъде стария фолк, а текстът е много силен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотна е песента, най-вече текста и изпяването ми харесват, не толкова музиката. Но наистина напомня за поп-фолк песните такива, каквито си бяха едно време.Ето това е дует с диалог между излълнителите в песента, а не като дуетите на Преслава с Анелия и Ваня например, които спокойно могат да си се изпеят само от едната певица. Клипът отново е на много високо ниво, но друго не сме и очаквали от тези двете.

Нелепостите на Камелиевите чеда не си струва да се коментират даже, аз не помня да е излизал черно бял клип и те да не са го сравнили със "Секси".

 

P.S - мъжът в клипа е тоя от "Дай ми"

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очаквах нещо силно и получих такова!

Песента е много хубава, все едно слушам песен от златните години на жанра. Но е съобразена и със съвременното.

Клипът е много приятен, с красиви визии и идея.

Това са певицата и идолът на годината, според мен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Първо трябва да се отбележи, че Галена напираше да направят този дует, защото си е престиж да запишеш дует с Десислава и всички го знаем.

 

Хубаво е, че са направили песен в умерено темпо. Вокалите на Десислава са страхотни. Трябва им обаче нов тонрежисьор/композитор в тоя поп-фолк, които да разнообразят смесването на гласовете и т.н. Изпяването е твърде 'подредено'.

 

Песента наистина напомня на стария стил на Десислава с умерените песни тип Думи две, Връщам се, Кажи ми, Искам, но не мога. Носталгично.

 

Клипът е на много високо ниво.

 

 

Хит в никакъв случай няма да е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотнааааааа!Е това е класа!Ако има повече такива песни Поп-фолка няма да бъде оплюван както до сега!Много високо ниво показаха!Бравоооооо!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...