Jump to content



Най-качествените клипове


Препоръчани коментари

  • Отговори 100
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Андреа - "Докрай"

"Лоша"

"Най - добрата"

"Секс за ден"

"Никой друг"

 

Анелия - "Да ти викна ли такси"

"Проба - грешка"

"Искам те"

"Завинаги"

"Трети път"

"Не исках да те нараня"

'Яко ми действаш"

"Добрата - лошата"

"Продължавам"

'Аз и ти"

 

Галена - "Ще се проваля"

"Хавана - Тропикана"

"Диджеят ме издаде"

"Пантера"

"Спри ме"

"Пак ли"

 

Глория - "Феникс"

"Лабиринт"

"Очакване"

"Крепост"

"До последната сълза"

 

Деси Слава - "Няма те до мен"

"Думи две"

"Някой ден"

"Жадувам"

"Не го прави"

 

Емилия - "Целувай ме"

"Да бях от гадните"

"Не се обръщай"

"Не виждам"

 

Ивана - "Аз съм с теб"

"Като на 17"

"Освободете дансинга"

"Дъжд от рози"

"Вържи очите ми"

 

Малина - "Двойници"

"Студ"

"Амнезия"

"Друг път"

 

Камелия - "Още те обичам"

"Някой ден"

"Фалшива кожа"

"Оргазъм"

"Стрелките спират"

"Ти си виновен"

"Изпий ме цялата"

 

Мария - "Завърти се и върви си"

"Всичко е платено"

"Давай, ти си"

 

Цветелина Янева - "За контакти"

"Влез"

"Брой ме"

"Празна стая"

"По - страшно"

"Притеснявай ме"

"Бонбони"

"Още колко нощи"

"Никога и никъде"

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пропуснах "Черна кръв" и "Оставяш петна" на Кама, както и "Черен сняг" на Десислава.

От клиповете на Азис харесвам "Никой не може" - беше скандален и емблематичен, както и "Как боли", "Някой ден", "Черните очи" с Малина. На Мала също "Не плачи, замълчи" беше интересен за времето си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Преслава-точка червена

Деси Слава - Не го прави Лъжа, Черен сняг, Някой ден

Кво ми скачаш като Глория на репортер от Сигнално жълто:

НАЙ-ДОБРИЯ

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Без да ги подреждам по значимост:

 

"Фалшива кожа", "Аз и ти", "Хавана Тропикана", "Страх ме е", "Да ти го дам ли", "4 червени луни", "Не го прави", "Давай, разплачи ме", "Спри ме", "Без въпроси", "Да ти викна ли такси", "Двойници", "След раздялата", "Брой ме".

 

Мисля, че това са всички фолк клипове, на които съм се опулвал на първо гледане.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...
  • 1 month later...

Според вас кой е най-добрия клип в поп-фолк жанра ?

Aко искате дайте и обяснение защо се избрали определен/и клип/ове!

Бъдете 100% реални!

Редактирано от yanitsa_fan
Link to comment
Сподели в други сайтове

За мен "Лоша", "Хавана-Тропикана" и "Брой ме" са най-добрите клипове! Обаче за "Лоша" гласът ми не се зачете не знам защо. Както и да е, отново си остава един от най-добрите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За мен "Хавана тропикана" е най-добрия поп-фолк клип, а веднага след него "Боже, прости", не знам защо не е сложен в анкетата.

 

Иначе "Спри ме", "Докрай" и "Лоша", както и някои на Цветелина Янева също са едни от най-добрите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хайде пак тъпите анкети. Имате ли идеи какви клипове са имали Вероника, Есил Дюран, Екстра Нина, Паришева? Включили от последните години клипове... и то половината едни клипове... На база на какви критерии правите анкети и чувствате ли се достатъчно информирани за жанра от самото му начало?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хайде пак тъпите анкети. Имате ли идеи какви клипове са имали Вероника, Есил Дюран, Екстра Нина, Паришева? Включили от последните години клипове... и то половината едни клипове... На база на какви критерии правите анкети и чувствате ли се достатъчно информирани за жанра от самото му начало?

+1, и за мен темата е излишна. Качествените клипове в жанра са твърде много, за да се съберат в анкета с до 20 опции. Ако беше само за последните години, по-става, но за жанра като цяло - абсурд.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гласувам за "Без въпроси" - едно видео, изпълнено с меланхолична поезия, за което беше абсолютна гавра, че не спечели Клип на годината. :gun_bandana:

"Двойници" е страхотен клип също така, но песента винаги ме е дразнила страшно много. "Крепост" също е много добър за времето си.

"Мога пак" на Цура също беше впечатляващо попадение сред клиповете, защо го няма?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен Лоша е най-добрия клип! Иначе гласувах и за Някой ден и Фалшива кожа които бяха революционни за времето си!

 

пп. За тези клипове дето не са добавени имате опция - ДРУГ :P

Link to comment
Сподели в други сайтове

Жадувам и Не си ми спешен са класи и дори и днес са висока летва, въпреки технолоии и възможности. ДесиСава научи попфолка на скандални клипове. Другите са били винаги след нея

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Жадувам и Не си ми спешен са класи и дори и днес са висока летва, въпреки технолоии и възможности. ДесиСава научи попфолка на скандални клипове. Другите са били винаги след нея

След нея... с в пъти по-добри клипове :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Жадувам и Не си ми спешен са класи и дори и днес са висока летва, въпреки технолоии и възможности. ДесиСава научи попфолка на скандални клипове. Другите са били винаги след нея

Муахахаха, не не, от бяс си станал повече от жалък, честно. Успя да цитираш клипове на Фатмето, като които има поне 100на.

 

И разбира се, единия клип е точно към песните, в които Фатмес е беквокалистка.

 

А после не била дуетна певица ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Жадувам и Не си ми спешен са класи и дори и днес са висока летва, въпреки технолоии и възможности. ДесиСава научи попфолка на скандални клипове. Другите са били винаги след нея
Има да си мечтае Деси Слава за клип като на Андреа, Галена или Цветелина Янева. :gun_bandana:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Без да ги подреждам, всички заслужават да са най-добър клип в поп-фолка по свой си начин:

 

Галена - Да ти го дам ли

Цветелина Янева и 100 Кила - 4 червени луни

Анелия - Аз и ти

Галена feat. DJ Живко Микс - Хавана-Тропикана

Емилия - Без въпроси

Камелия - Фалшива кожа

Галена - Спри ме

 

Всички от изброените съм ги гледам със зяпнала уста.

 

Ако се сетя още, ще допълвам.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...