Jump to content



70 години Лудогорец - Откриване на трибуна "Моци"


Препоръчани коментари

В сутришния блок на НОВА излъчиха репортаж от събитието. Споменаха Цеца и Джена, но за химна и Деси Слава - йок...

Тъжничко...

 

йок -- ето само първите 2 от още много повтарящи се, които изкачат в търсачката по темата за вчера..

Крисия и Десислава взривиха Разград Копирано / standartnews.com/

 

Невероятно шоу! Крисия и Десислава взривиха Разград, подгряха "Лудогорец", който стана шампион за 4-ти пъ / pik.bg, radar.bg..

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 48
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

йок -- ето само първите 2 от още много повтарящи се, които изкачат в търсачката по темата за вчера..

Крисия и Десислава взривиха Разград Копирано / standartnews.com/

 

Невероятно шоу! Крисия и Десислава взривиха Разград, подгряха "Лудогорец", който стана шампион за 4-ти пъ / pik.bg, radar.bg..

 

Отбелязах липсата й от репортажа по една от водещите национални телевизии, не съм се съмнявал, че никой няма да я отрази, спокойно. Не е нужно да ми се доказваш... ;)

Така или иначе прословутият химн ще мине и замине... за добро или лошо ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отбелязах липсата й от репортажа по една от водещите национални телевизии, не съм се съмнявал, че никой няма да я отрази, спокойно. Не е нужно да ми се доказваш... ;)

Така или иначе прословутият химн ще мине и замине... за добро или лошо ;)

 

Този химн не е гласен за хит, сингъл, клип или квото и там явно си мислят някои от пишещите, които се изказват крайно критични, сякаш това ще е песен кандидат за някакъв приз. Такъв химн са си поискали и в последвие одобрили от клуба и с него са искали да си отбележат празника. Целта очевидно е думите от припева да останат за феновете на Лудогорец, да си припяват по мачове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този химн не е гласен за хит, сингъл, клип или квото и там явно си мислят някои от пишещите, които се изказват крайно критични, сякаш това ще е песен кандидат за някакъв приз. Такъв химн са си поискали и в последвие одобрили от клуба и с него са искали да си отбележат празника. Целта очевидно е думите от припева да останат за феновете на Лудогорец, да си припяват по мачове.

 

Еми да де, съмненията са дали ще остане като хитов химн, дали ще си го припяват.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Еми да де, съмненията са дали ще остане като хитов химн, дали ще си го припяват.

 

Не това е въпроса, а че няколко човека седят и умиплено се чудят какво да оплюят и обиждат, вместо да обсъждат и разменят мнения.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не това е въпроса, а че няколко човека седят и умиплено се чудят какво да оплюят и обиждат, вместо да обсъждат и разменят мнения.

Ако визираш мен - ще се наложи да те разочаровам. Безразличен съм към Деси Слава, даже по-скоро ми е симпатична, но конкретно този й проект не го смятам нито за успешен, нито за изпипан, нито за смислен, нито за уместен. Нормално е повечето й фенове да я превъзнасяте сляпо, но се огледайте, че като цяло коментарите са негативни. Песента за балада (както и роклята й) би била чудна, но за подобно мероприятие - не.

Цял ден гледам Домусчиев по телевизиите как се държи с репортерите като пълен гамен, не знам как я е одобрил тази песен, а след като я е чул на стадиона не е цапардосал Деса :D

 

Понеже не я изслушах до края, вярно че с тези измъчени физиономии е още по-неадекватна, при все че пее на плейбек...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако визираш мен ..

 

Не визирам онези, които не са харесали, а онези, които само чакат каквато и да е изява автоматично да пишат заядливо и невъзпитано. Иначе на мен лично не ми пречи кой какво харесва, всеки си има предпочитания. Но не разбирам защо не се поддържа един нормален тон, а се търси създаване на вражди.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Един химн може да е успешен дори и да е балада... Няма смисъл от излишни спорове, все едно с тази песен Десислава претендира за Грами...

Важното е, че тя направи поредната си стъпка напред като стана част от подобно нещо. Отново казвам- не за повикали коя да е, а нея. И има защо- народът я знае като една от най-добрите и разнообразни изпълнителки. Голям комплимент е да си част от един от най-оплюваните жанрове и същевременно един от най-известните футболни отбори да те покани да им изпееш химна...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този едва ли е такъв.

 

Кой знае... При всяко положение, крачката напред за Десислава си е факт. :) Пък ще е още по-хубаво ако се възприеме от отбора и феновете и си я пеят...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кой знае... При всяко положение, крачката напред за Десислава си е факт. :) Пък ще е още по-хубаво ако се възприеме от отбора и феновете и си я пеят...

Тя Десислава все прави крачки напред, ама като гледам не върви много. Сега ако и дуета с Галена не се получи, то по-добре да не си дава толкова зор.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Десислава естествено не пропусна да си изложи. След като свърши песента, водещият тръгва да я изпраща, при което тя го прекъсва и започва: "това е новият ви химн, нека го запеем" и тръгна да пее част от него и да подава на публиката. :roll1: :roll1: Сещате се, че всички стояха и нищо не правеха. Поне пусна шега: "Май много височка ви идва. Знаех си, че трябваше в по-ниската тоналност да я запишем" и запя пак, по-ниско. Пак нямаше никаква реакция, при което смотолеви едно "Сигурна съм, че тепърва ще я научавате и ще я пеете" и си тръгна. Потрес.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя Десислава все прави крачки напред, ама като гледам не върви много. Сега ако и дуета с Галена не се получи, то по-добре да не си дава толкова зор.

 

Че какво не й върви? Добре й се получават нещата откакто е в Пайнер, че и преди това... Най-актуална от златните имена е. Тя си е утвърден изпълнител и това се забелязва именно в случаи като този, в който голям футболен отбор на България кани именно нея за химна...

 

Десислава естествено не пропусна да си изложи. След като свърши песента, водещият тръгва да я изпраща, при което тя го прекъсва и започва: "това е новият ви химн, нека го запеем" и тръгна да пее част от него и да подава на публиката. :roll1: :roll1: Сещате се, че всички стояха и нищо не правеха. Поне пусна шега: "Май много височка ви идва. Знаех си, че трябваше в по-ниската тоналност да я запишем" и запя пак, по-ниско. Пак нямаше никаква реакция, при което смотолеви едно "Сигурна съм, че тепърва ще я научавате и ще я пеете" и си тръгна. Потрес.

:roll1:

Подготвя се за концерта в Пловдив... ако въобще се състои... :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Десислава естествено не пропусна да си изложи. След като свърши песента, водещият тръгва да я изпраща, при което тя го прекъсва и започва: "това е новият ви химн, нека го запеем" и тръгна да пее част от него и да подава на публиката. :roll1: :roll1: Сещате се, че всички стояха и нищо не правеха. Поне пусна шега: "Май много височка ви идва. Знаех си, че трябваше в по-ниската тоналност да я запишем" и запя пак, по-ниско. Пак нямаше никаква реакция, при което смотолеви едно "Сигурна съм, че тепърва ще я научавате и ще я пеете" и си тръгна. Потрес.

:1000 (10): Ужас!

 

На мен химнът ми харесва, както чувате, и предният им химн не е бил особено надъхващ, а и щом тези, които са го поръчали са го сметнали за подходящ и са го одобрили, не виждам къде е проблемът. Облеклото й също е подходящо за песента. Джена е била голям резил обаче, да пее на една сцена с Цеца и да си пусне плейбека, докато колежката й си е докарала цял бенд. :1000 (27): Много се радвам, че не взе наградата за Певица. ДесиСлава също не е била на живо, но нейната роля е била друга, доколкото разбирам е представила само химна и нищо друго.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Язък за прекрасния стадион ...

 

... премиера долита с хеликотер за да открие трибуна на стадион, шефа на клуба псува журналисти пред камерите, Джена и Цеца пеят на откриването, като наш'та на плейбек, химна на Деси Слава в чест на Морфей, трибуните празни ...

 

... гаф след гаф, простотия след простотия ...

 

Идната седмица Бойко Борисов го каня да пререже лентата на новата хладилна витрина на супера до нас. Подарък е от "Тертер" и има четири регала. :Vishenka_05: :Vishenka_05:

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето виждате ли...пак плюене, плюене, все това правим...;) Ако беше някоя цигания на Деси Слава, щяхте да кажете, "химна трябва да е по-баладична песен, по-чувствена"..Песента не е лоша, какво лошо има..

 

Джена не ми е интересна, няма да я спомена, но доказа, че "певица на годината" не е за нея...

 

А за Цеца, отдавна младите не слушат сръбско и дали е Цеца или Татяна няма значение за повечето..но браво, че е пяла с бенд, но пък и бая парички е свила..;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Десислава естествено не пропусна да си изложи. След като свърши песента, водещият тръгва да я изпраща, при което тя го прекъсва и започва: "това е новият ви химн, нека го запеем" и тръгна да пее част от него и да подава на публиката. :roll1: :roll1: Сещате се, че всички стояха и нищо не правеха. Поне пусна шега: "Май много височка ви идва. Знаех си, че трябваше в по-ниската тоналност да я запишем" и запя пак, по-ниско. Пак нямаше никаква реакция, при което смотолеви едно "Сигурна съм, че тепърва ще я научавате и ще я пеете" и си тръгна. Потрес.

 

Добро разказче направи, всичко е така, както го пиша и аз от години. Но още се изумявам, че не познавате Деса, ама въобще. Толкова ви е далечна, толкова забравена, че повечето живеят с легендите за нея, че може някога на сцена да стои равностойно на.... знаете коя. Не е до хвалба, нито до изтъкване на други. Деса е лимитиран изпълнител на такива сцени. Тя просто излиза и стои там. Казва по някоя простотия и толкоз. Винаги е така, ама винаги.

 

И Пайнера с какъв акъл я набута на това футболно събитие? Нямаше ли кой да му каже, че хората в Разград са отишли на 90%, за да празнуват титлата на Лудогорец, а не да гледат някакви чалгарки, особено невзрачни като нашите? И какъв е този химн? Това не е химн, на него хората не пеят като на концерт. Не им се подава, а те трябва го пеят от началото до край. Тогава става техен химн. И Йорданка Христова направи преди 15 години химн на ЦСКА, ама знаете ли какво става на стадиона, като запеят 30 000? ЦСКА е национален тим, а Лудогорец локален провинциален. Няма как в Разград да се очакват неща, които са възможни само от публиката на ЦСКА и Лефски. Пълно малоумие е и случващото се след мача. Всички се занимават с изцепката на Киро Домусчиев срещу репортер на БТВ и никой, ама никой не му пука, че Деса е пяла химн, а Джена е била на стадиона. Довечера дори ще му дадат на Домуса "Златен скункс" по Нова ТВ.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джена явно ще е новата Галена Прехвалена в "Шоуто на Слави".Сега бях на записа и в паузата коментираха изявата, даже виц има за Пресвета Джена :1000 (29):
Link to comment
Сподели в други сайтове

Вие не може да сте сериозни - половината правителство лети с военен хеликоптер да реже лентички на откриването на трибуна на някакъв си стадион, а вие се занимавате с Деса, Джена и Цеца. Реално те са били единственото нормално и на мястото си нещо в цялото мероприятие. :mf_surrender:

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Джена явно ще е новата Галена Прехвалена в "Шоуто на Слави".Сега бях на записа и в паузата коментираха изявата, даже виц има за Пресвета Джена :1000 (29):

 

 

Нямам търпение, крвайно време е да се изгаврят с тази нагла коза. Дано и направят зъбките хубаво.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А за Цеца, отдавна младите не слушат сръбско и дали е Цеца или Татяна няма значение за повечето..но браво, че е пяла с бенд, но пък и бая парички е свила..;)

 

Първо - не знам за какви млади говориш, но феновете на Лудогорец не са само 15 годишни! Така че ДА, има огромно значение!

Второ - Цеца е поканена там не само в ролята на певица, но и на "орисница" един вид, тъй като може би не си запознат, но тя е била президент на сръбския отбор Обилич и е вряла и кипяла с тоя бизнес и спорт, така че... виж се ква глупост си написал. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Първо - не знам за какви млади говориш, но феновете на Лудогорец не са само 15 годишни! Така че ДА, има огромно значение!

Второ - Цеца е поканена там не само в ролята на певица, но и на "орисница" един вид, тъй като може би не си запознат, но тя е била президент на сръбския отбор Обилич и е вряла и кипяла с тоя бизнес и спорт, така че... виж се ква глупост си написал. :mf_surrender:

 

Първо - в Разград не се слуша Цеца или друга сръбска кранта. Травеститът е там заради Домусчиев, който е от София, източна Сърбия...ъъъ, западна България исках да кажа. По-логично щеше да е дори да поканят някоя турска певица (което не бих одобрил също).

Второ - Тя е вряла и кипяла и в мафиотските истории, така че присъствието ѝ наистина от тази гледна точка е оправдано.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джена явно ще е новата Галена Прехвалена в "Шоуто на Слави".Сега бях на записа и в паузата коментираха изявата, даже виц има за Пресвета Джена :1000 (29):

тази вечер ли ще се излъчва?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нещо на което случайно попаднах. Предполагам интервюто е от гостуването и в Разград. Доста свежа и много благоразположена. Личи си ,че и хубаво като идва в България. То па срамота една снимка няма от събитието никъде. Поне на Цеца ! Останахме с едно любителско видео от профила на Джена ,което дори не е от самия концерт

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...